'Politie grijpt in tijdens wedstrijdje met Carcela, Mpoku en Edmilson'

832 stemmen
'Politie grijpt in tijdens wedstrijdje met Carcela, Mpoku en Edmilson'

De corona-cijfers in ons land geven al enkele dagen een erg positieve trend aan. Inmiddels werden dan ook al heel wat van de genomen maatregelen ingeperkt. Daar tegenover blijven wel nog een pak regels gelden, zo zijn grotere bijeenkomsten en sportwedstrijden nog steeds verboden.


En dat had men in het Waalse Wezet blijkbaar niet zo goed begrepen. Zo moest de lokale politiediensten van Visé woensdag uitrukken om een voetbalwedstrijdje stil te leggen, onder meer omdat er te veel toeschouwers aanwezig waren. En er waren ook enkele bekende gezichten betrokken: Standard-sterkhouder Mehdi Carcela en zijn ex-ploegmaats Paul-José Mpoku en Junior Edmilson.

Het was schepen van Sport en Jongeren Julien Woolf (MR) die het nieuws bekend maakte via zijn Facebook-pagina. Hij benadrukt dat wedstrijden, fysieke contacten en grotere bijeenkomsten nog steeds niet toegelaten zijn in ons land en stelt dat de voetballers toch een bepaalde voorbeeldfunctie te bekleden hebben. Nochtans zou de politicus zelf ook onder de toeschouwers hebben gestaan.

Bij La Meuse reageerde Mpoku inmiddels op het incident. "Het waren amateurs die ons hadden gecontacteerd om een wedstrijdje te spelen. We hadden verwacht om gewoon 11 tegen 11 te spelen. Maar op enkele minuten tijd stond er plots een pak toeschouwers. Niemand droeg een mondmasker en niemand respecteerde de social-distancing."

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

🚀

De spelers zouden een sanctie moeten krijgen van hun clubs ...

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

37
37
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

81
81
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

309
309
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

110
110
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

12
12
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

285
285
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

99
99
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

100
100
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

546
546
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

596
596
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

279
279
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

355
355
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

88
88
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

162
162
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

213
213
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

167
167
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

182
182
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

188
188
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

220
220
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

471
471
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

308
308
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92

Meer sportnieuws