"De Rode Duivels? Binnen twee maanden of twee jaar, we zien wel"

196 stemmen

Achterin bij de Rode Duivels is er stilaan vers bloed nodig. Vincent Kompany, Jan Vertonghen en Thomas Vermaelen beginnen aan hun laatste hoofdstuk bij de Belgische nationale ploeg. Sebastiaan Bornauw staat als jonge verdediger het dichtst bij een selectie.


De centrale verdediger van FC Köln blijft rustig en denk niet te veel aan de nationale ploeg, dat laat hij weten aan La Capitale. "Als ik binnen twee maanden wordt opgeroepen, zoveel te beter. Als dat binnen twee jaar is, dan is het zo. We zien wel. Ik wil vooral vooruit met FC Köln. Ik weet dat er scouts op de tribunes zitten, of Martinez zelf, vooral als we tegen Dortmund (Witsel, Hazard) of Hertha BSC (Boyata, Lukebakio) spelen. Maar daar stoppen de contacten", aldus Bornauw aan La Capitale.

Anderlecht deed afgelopen zomer financieel een zeer goede zaak met de verkoop van Bornauw, die werd gelanceerd door Hein Vanhaezebrouck. Financieel was die transfer broodnodig voor Anderlecht. Het verkocht Bornauw voor 8 miljoen euro en heeft nog recht op een doorverkooppercentage van 20% op de meerwaarde bij een volgende transfer. De kans is groot dat daar dus nog de nodige miljoenen bijkomen, want de speler is ondertussen al 11 miljoen euro waard en hij wordt gevolgd door Duitse topclubs.

Net als Vincent Kompany, Romelu Lukaku, Dennis Praet, Leander Dendoncker en Youri Tielemans zal hij via Neerpede op termijn bij de kern van de Rode Duivels zitten.

LEES OOK: Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Moet hij bij de volgende selectie opgeroepen worden?

Meest recent

'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

3
3
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

294
294
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

100
100
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

61
61
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

568
568
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

149
149
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

56
56
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

433
433
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

154
154
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

383
383
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

210
210
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

248
248
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

972
972
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

534
534
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

309
309
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

278
278
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

136
136
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

160
160
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

622
622
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

97
97
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

240
240
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

125
125
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

413
413

Meer sportnieuws