TRANSFERUURTJE: 'Club verliest talent aan Hoffenheim, tegenvaller voor RSCA'

321 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest talent aan Hoffenheim, tegenvaller voor RSCA'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge heeft een zeldzame tegenvaller op de transfermarkt moeten incasseren. Het verliest immers de 16-jarige aanvaller Abdoul Karim Camara, die een contract voor drie jaar getekend zou hebben bij Hoffenheim. Het talent had zich in de kijker gespeeld bij heel wat buitenlandse clubs, want ook AS Roma, Internazionale, Sporting Lissabon, Atalanta en Schalke 04 trokken aan zijn mouw. Club moet vrede nemen met een opleidingsvergoeding van 120.000 euro.



Of Krépin Diatta zal blijven dan wel vertrekken, is nog steeds onduidelijk. Club wil hem graag nog houden, maar de buitenlandse interesse blijft toenemen. Als één van die ploegen Club toch wil overtuigen om de Senegalees te verkopen, zullen ze wel met een recordbedrag over de brug moeten komen. Club blijft immers een vraagprijs van 25 miljoen euro hanteren.

Ook een verlengd verblijf van Percy Tau is nog niet uitgesloten. De manager van de flankaanvaller, die gehuurd wordt van Brighton, geeft alvast aan dat alle opties nog open liggen. Hij denkt wel sowieso een club te zullen vinden voor de Zuid-Afrikaan, ongeacht de omstandigheden.



Anderlecht wil ook volgend seizoen graag Philippe Sandler huren van Manchester City, maar evident lijkt dat niet te gaan worden. Dit seizoen zou Paars-Wit de Nederlander nog zeer goedkoop hebben mogen huren, maar volgend seizoen zouden de Engelsen boter bij de vis willen. Anderlecht zal dus in de buidel moeten tasten en die zit al niet overvol.

Een langer verblijf van Derrick Luckassen lijkt plots wel weer meer waarschijnlijk. Anderlecht heeft een aankoopoptie van 5 miljoen euro op de verdediger van PSV, maar die som zal het niet betalen. Bij PSV zouden ze nu ook beseffen dat in de huidige situatie Luckassen geen 5 miljoen zal opbrengen en dus zouden ze bereid zijn om vrede te nemen met een lagere transfersom. Er is dus ruimte om te onderhandelen. 



Als het een vervanger moet zoeken, komt die mogelijk van bij Eintracht Frankfurt. Paars-Wit huurde dit seizoen al Dejan Joveljic van de Duitsers en zouden nu ook gepolst hebben naar de voorwaarden voor Tuta. De 20-jarige Braziliaan deed het dit seizoen goed op huurbasis bij KV Kortrijk.

Bij Standard moeten ze mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, want het is nog steeds niet zeker of Michel Preud'homme zal aanblijven. De Rouches zouden al uitkijken naar een opvolger en daarvoor komt nu ook Christian Panucci in beeld. De 47-jarige Italiaan gooide vooral hoge ogen als speler door de Champions League te winnen met AC Milan en Real Madrid. De voorbije jaren was hij aan de slag als bondscoach van Albanië.



Antwerp nam al afscheid van Sinan Bolat, Kevin Mirallas en Laszlo Bölöni en nu zouden ook de volgende twee vertrekkers bekend zijn. Zoals verwacht zal ook Wesley Hoedt niet op de Bosuil blijven. Zijn aankoopoptie ligt veel te hoog en ook het idee om de Nederlander nog een seizoen langer te huren van Southampton is nu ook van de baan. Daarnaast zal Antwerp ook de aankoopoptie op Zinho Gano niet lichten, waardoor de spits terugkeert naar KRC Genk.

BUITENLAND

Victor Osimhen lijkt amper een jaar na zijn vertrek bij Charleroi alweer op weg naar een fraaie transfer. De Nigeriaanse spits geniet na een sterk seizoen bij Lille heel wat interesse en volgens Italiaanse media zou hij al een persoonlijk akkoord hebben met Napoli. De Italianen moeten wel nog een akkoord bereiken met Lille, dat 55 miljoen euro zou vragen.



Voor Real Madrid lijkt een extra middenvelder één van de prioriteiten. Het 17-jarige toptalent Eduardo Camavinga (Stade Rennes) zou hoog op het verlanglijstje van Zinedine Zidane staan, maar ook een verrassende naam zou daarop voorkomen. Ook Marc Roca, een 23-jarige middenvelder van de Spaanse rode lantaarn Espanyol, zou zich immers in de kijker gespeeld hebben van de Koninklijke.

LEES OOK: Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Is 25 miljoen in de huidige omstandigheden nog een haalbare som voor Diatta?

Meest recent

Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

64
64
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

104
104
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

19
19
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

388
388
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

235
235
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

427
427
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

507
507
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

132
132
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

698
698
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

266
266
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

517
517
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

249
249
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

303
303
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

165
165
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

492
492
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

457
457
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

92
92
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

60
60
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

65
65
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

871
871
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

376
376
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

579
579
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

189
189
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

164
164
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

875
875

Meer sportnieuws