TRANSFERUURTJE: 'Club verliest talent aan Hoffenheim, tegenvaller voor RSCA'

321 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest talent aan Hoffenheim, tegenvaller voor RSCA'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge heeft een zeldzame tegenvaller op de transfermarkt moeten incasseren. Het verliest immers de 16-jarige aanvaller Abdoul Karim Camara, die een contract voor drie jaar getekend zou hebben bij Hoffenheim. Het talent had zich in de kijker gespeeld bij heel wat buitenlandse clubs, want ook AS Roma, Internazionale, Sporting Lissabon, Atalanta en Schalke 04 trokken aan zijn mouw. Club moet vrede nemen met een opleidingsvergoeding van 120.000 euro.



Of Krépin Diatta zal blijven dan wel vertrekken, is nog steeds onduidelijk. Club wil hem graag nog houden, maar de buitenlandse interesse blijft toenemen. Als één van die ploegen Club toch wil overtuigen om de Senegalees te verkopen, zullen ze wel met een recordbedrag over de brug moeten komen. Club blijft immers een vraagprijs van 25 miljoen euro hanteren.

Ook een verlengd verblijf van Percy Tau is nog niet uitgesloten. De manager van de flankaanvaller, die gehuurd wordt van Brighton, geeft alvast aan dat alle opties nog open liggen. Hij denkt wel sowieso een club te zullen vinden voor de Zuid-Afrikaan, ongeacht de omstandigheden.



Anderlecht wil ook volgend seizoen graag Philippe Sandler huren van Manchester City, maar evident lijkt dat niet te gaan worden. Dit seizoen zou Paars-Wit de Nederlander nog zeer goedkoop hebben mogen huren, maar volgend seizoen zouden de Engelsen boter bij de vis willen. Anderlecht zal dus in de buidel moeten tasten en die zit al niet overvol.

Een langer verblijf van Derrick Luckassen lijkt plots wel weer meer waarschijnlijk. Anderlecht heeft een aankoopoptie van 5 miljoen euro op de verdediger van PSV, maar die som zal het niet betalen. Bij PSV zouden ze nu ook beseffen dat in de huidige situatie Luckassen geen 5 miljoen zal opbrengen en dus zouden ze bereid zijn om vrede te nemen met een lagere transfersom. Er is dus ruimte om te onderhandelen. 



Als het een vervanger moet zoeken, komt die mogelijk van bij Eintracht Frankfurt. Paars-Wit huurde dit seizoen al Dejan Joveljic van de Duitsers en zouden nu ook gepolst hebben naar de voorwaarden voor Tuta. De 20-jarige Braziliaan deed het dit seizoen goed op huurbasis bij KV Kortrijk.

Bij Standard moeten ze mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, want het is nog steeds niet zeker of Michel Preud'homme zal aanblijven. De Rouches zouden al uitkijken naar een opvolger en daarvoor komt nu ook Christian Panucci in beeld. De 47-jarige Italiaan gooide vooral hoge ogen als speler door de Champions League te winnen met AC Milan en Real Madrid. De voorbije jaren was hij aan de slag als bondscoach van Albanië.



Antwerp nam al afscheid van Sinan Bolat, Kevin Mirallas en Laszlo Bölöni en nu zouden ook de volgende twee vertrekkers bekend zijn. Zoals verwacht zal ook Wesley Hoedt niet op de Bosuil blijven. Zijn aankoopoptie ligt veel te hoog en ook het idee om de Nederlander nog een seizoen langer te huren van Southampton is nu ook van de baan. Daarnaast zal Antwerp ook de aankoopoptie op Zinho Gano niet lichten, waardoor de spits terugkeert naar KRC Genk.

BUITENLAND

Victor Osimhen lijkt amper een jaar na zijn vertrek bij Charleroi alweer op weg naar een fraaie transfer. De Nigeriaanse spits geniet na een sterk seizoen bij Lille heel wat interesse en volgens Italiaanse media zou hij al een persoonlijk akkoord hebben met Napoli. De Italianen moeten wel nog een akkoord bereiken met Lille, dat 55 miljoen euro zou vragen.



Voor Real Madrid lijkt een extra middenvelder één van de prioriteiten. Het 17-jarige toptalent Eduardo Camavinga (Stade Rennes) zou hoog op het verlanglijstje van Zinedine Zidane staan, maar ook een verrassende naam zou daarop voorkomen. Ook Marc Roca, een 23-jarige middenvelder van de Spaanse rode lantaarn Espanyol, zou zich immers in de kijker gespeeld hebben van de Koninklijke.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

Is 25 miljoen in de huidige omstandigheden nog een haalbare som voor Diatta?

Meest recent

'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

37
37
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

51
51
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

58
58
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

251
251
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

153
153
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

671
671
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

12
12
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

83
83
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

149
149
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

335
335
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

79
79
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

52
52
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

813
813
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

277
277
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

444
444
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

728
728
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

298
298
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

446
446
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

409
409
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

52
52
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

40
40
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

124
124
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

140
140

Meer sportnieuws