'Club wil transferrecord evenaren: deal van minstens 25 miljoen'

door
'Club wil transferrecord evenaren: deal van minstens 25 miljoen'

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de transfermarkt, het echte offensief op Jan Breydel moet nog van start gaan. Bovendien is Blauw-Zwart momenteel ook verplicht om de kat uit de boom te kijken. Het is immers niet duidelijk welke sterkhouders eventueel vervangen moeten worden.


De enige speler van wie het zo goed als vast staat dat hij vertrekt, is Emmanuel Dennis. Rond Krépin Diatta heerst dan weer meer onduidelijkheid. Coach Philippe Clement liet onlangs nog verstaan dat de Senegalees er goed aan doet om nog een jaartje bij Club te blijven. Maar ondertussen neemt de interesse vanuit het buitenland wel toe en ook zijn entourage liet al doorschemeren dat de winger openstaat voor een nieuwe stap in zijn carrière.

Indien Diatta toch kiest voor een vertrek, zal daar wel één en ander tegenover moeten staan. Zo stelt het Afrikaanse medium Galsenfoot dat Club Brugge minstens 25 miljoen euro wil vangen voor zijn 21-jarige smaakmaker. Dat zou een evenaring van het eigen transferrecord zijn, Wesley Moraes werd vorige zomer voor een gelijkaardig bedrag aan Aston Villa werd verkocht.

LEES OOK: Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

Is Diatta een bedrag van 25 miljoen of meer waard?

Meest recent

Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

12
12
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

59
59
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

11
11
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

59
59
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

33
33
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

71
71
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

38
38
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

224
224
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

323
323
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

104
104
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

192
192
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

425
425
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

199
199
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

182
182
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

252
252
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1669
1669
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

280
280
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

495
495
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1037
1037
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

232
232
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

332
332
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

734
734
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

586
586

Meer sportnieuws