Virton haalt zwaar uit: "Mogi Bayat heeft de touwtjes in handen bij Charleroi"

302
Virton haalt zwaar uit:

Sporting Charleroi heeft een uitstekend seizoen achter de rug en pronkte zelfs op de derde plaats op het moment dat de competitie werd stopgezet. Tenzij Antwerp de beker wint, zijn de Carolo's dan ook zeker van de poulefase van de Europa League. Om daarin een rol van betekenis te spelen is versterking wel welgekomen.

En de eerste grote aanwinst lijkt ook op komst. Zo melden diverse media, waaronder La Dernière Heure, dat Charleroi op punt staat om Amine Benchaib onder contract te leggen. Op enkele punten en komma's na zou zijn overgang al in kannen en kruiken zijn.

UPDATE 16u30

Sporting Charleroi schakelt duidelijk een versnelling hoger en gaat nog een speler vastleggen. De 24-jarige Franse aanvallende middenvelder Loïc Lapoussin verkast naar het Zwarte Land. Hij komt over van Virton, waar hij in Eerste Klasse B goed was voor vijf goals en vier assists. Dat weet L'Avenir.

Beerschot V.A. had de speler ook graag aangetrokken, maar Mehdi Bayat wist zijn broer Mogi - die de makelaar is van de speler - te overtuigen om voor Charleroi te kiezen.

UPDATE 21u20
De nakende transfer van Lapoussin schiet duidelijk in het verkeerde keelgat bij Virton. Promobe Finance, partner van de club, haalt stevig uit naar de werkwijze van Mehdi én Mogi Bayat. "Dat één en dezelfde persoon tegelijkertijd CEO is van Sporting Charleroi, voorzitter van de KBVB, lid van de Raad van Bestuur van de Pro League en dan ook nog eens de broer is van de meest toonaangevende spelersmakelaar in België, kan voor ons echt niet. In praktijk is het Mogi Bayat die bij Charleroi de touwtjes in handen heeft, hoewel het verboden is dat een makelaar banden heeft met een club", citeert Belga.

"Enkele uren nadat we onder voorlopig bewind geplaatst werden, heeft Mogi Bayat niet geaarzeld om te proberen één van onze spelers gratis bij ons los te weken. Dat voor een transfer naar... Sporting Charleroi. We vragen de makelaar in kwestie en het bestuur van Charleroi met aandrang om dergelijke praktijken in de toekomst te vermijden. Met hun weinig ethische handelingen brengen zij en degenen die hen de hand boven het hoofd houden, het Belgische voetbal alleen nog maar meer schade toe."

LEES OOK: Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

Is hun woede terecht?

Meest recent

Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

3
3
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

9
9
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

20
20
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

50
50
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

256
256
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

162
162
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

270
270
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

305
305
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

368
368
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

349
349
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

110
110
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

50
50
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

134
134
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

156
156
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

43
43
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

94
94
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

120
120
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

133
133
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

77
77
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

272
272
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

273
273

Meer sportnieuws