Leko enthousiast: Antwerp straks Club Brugge 2.0?

door
Leko enthousiast: Antwerp straks Club Brugge 2.0?

Hij zal er nog even op moeten wachten, maar Ivan Leko is klaar om aan zijn taak bij Antwerp te beginnen. Op het clubkanaal van de Great Old nam de nieuwe coach voor het eerst plaats in de Bosuil om zijn licht te laten schijnen op zijn missie bij het stamnummer één. En daarbij klinkt de Kroaat alvast uiterst ambitieus.


Zelf verwacht Leko alvast een geslaagd huwelijk met de ambitieuze Antwerpenaren. De voormalige trainer van Club Brugge verwijst daarvoor onder meer naar de sfeer op de vernieuwde tribunes, die te vergelijken valt met de fans in Jan Breydel en past bij zijn eigen gepassioneerde aard. "Voor zo'n clubs met karakter en traditie heb ik respect" klinkt het onder meer. Ook in de bestuurskamer vallen er de nodige parallellen te trekken tussen Club, waar Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert de lijnen voor zijn succesvolle periode bij Blauw-Zwart uit tekenden, en Antwerp.

"De eigenaar (Paul Gheysens, nvdr) is erg ambitieus. Het is duidelijk wat hij hier allemaal doet door te investeren in zowel infrastructuur als mensen. Daarnaast heb je Luciano (D’Onofrio, nvdr), iemand die meer over voetbal weet dan wie ook en in staat is om een winnende ploeg samen te stellen, en Sven (Jacques, nvdr), die meewerkt aan de uitbouw", aldus Leko. Volgens hem mag zijn nieuwe werkgever dan ook hoog mikken. "Deze club is de afgelopen drie jaar enorm gegroeid. Maar ik ben ervan overtuigd dat dit niet het eindstation, maar pas het beginpunt is."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Zal Leko prijzen pakken met Antwerp?

Meest recent

Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

12
12
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

29
29
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

51
51
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

38
38
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

138
138
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

19
19
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

344
344
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

44
44
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

70
70
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

165
165
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

250
250
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

85
85
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

84
84
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

245
245
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

487
487
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

140
140
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

505
505
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

254
254
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

76
76
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

375
375
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

92
92

Meer sportnieuws