Leko enthousiast: Antwerp straks Club Brugge 2.0?

door
Leko enthousiast: Antwerp straks Club Brugge 2.0?

Hij zal er nog even op moeten wachten, maar Ivan Leko is klaar om aan zijn taak bij Antwerp te beginnen. Op het clubkanaal van de Great Old nam de nieuwe coach voor het eerst plaats in de Bosuil om zijn licht te laten schijnen op zijn missie bij het stamnummer één. En daarbij klinkt de Kroaat alvast uiterst ambitieus.


Zelf verwacht Leko alvast een geslaagd huwelijk met de ambitieuze Antwerpenaren. De voormalige trainer van Club Brugge verwijst daarvoor onder meer naar de sfeer op de vernieuwde tribunes, die te vergelijken valt met de fans in Jan Breydel en past bij zijn eigen gepassioneerde aard. "Voor zo'n clubs met karakter en traditie heb ik respect" klinkt het onder meer. Ook in de bestuurskamer vallen er de nodige parallellen te trekken tussen Club, waar Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert de lijnen voor zijn succesvolle periode bij Blauw-Zwart uit tekenden, en Antwerp.

"De eigenaar (Paul Gheysens, nvdr) is erg ambitieus. Het is duidelijk wat hij hier allemaal doet door te investeren in zowel infrastructuur als mensen. Daarnaast heb je Luciano (D’Onofrio, nvdr), iemand die meer over voetbal weet dan wie ook en in staat is om een winnende ploeg samen te stellen, en Sven (Jacques, nvdr), die meewerkt aan de uitbouw", aldus Leko. Volgens hem mag zijn nieuwe werkgever dan ook hoog mikken. "Deze club is de afgelopen drie jaar enorm gegroeid. Maar ik ben ervan overtuigd dat dit niet het eindstation, maar pas het beginpunt is."

LEES OOK: Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Zal Leko prijzen pakken met Antwerp?

Meest recent

'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

14
14
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

31
31
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

168
168
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

25
25
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

160
160
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

135
135
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

676
676
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

121
121
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

633
633
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

367
367
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

478
478
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

433
433
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

108
108
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

30
30
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

122
122
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

534
534
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

246
246
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

265
265
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

156
156
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

93
93
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

122
122
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

398
398
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

1088
1088

Meer sportnieuws