TRANSFERUURTJE: 'Club legt recordbod neer, eerste topaanwinst Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club legt recordbod neer, eerste topaanwinst Barça'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Er heerste een hevige strijd om de handtekening van Nacer Chadli. Eerder geraakte al bekend dat Club Brugge de Rode Duivel op de verlanglijst heeft staan. Maar volgens La Dernière Heure zou ook Antwerp FC denken aan de komst van de aanvaller. Vanuit het buitenland wordt dan weer op Olympiakos gewezen. De RTBF weet echter dat ook Anderlecht nog niet volledig uitgeteld is. De Brusselaars zouden een voorstel hebben gedaan, maar met een lager salaris dan hij dit seizoen opstreek. Bovendien zou RSCA hem enkel kunnen huren, terwijl moeder club AS Monaco op een permanente transfer aast.

Club Brugge blijft ondertussen ook werk maken van een nieuwe spits en heeft naar verluidt een nieuw bod neergelegd voor Adolfo Gaich. Het zou gaan om een som van tien miljoen euro, waarbij Club 90 procent van zijn transferrechten in handen krijgt. Concreet zou San Lorenzo dus nog tien procent krijgen van de transfersom bij een eventuele doorverkoop. Ook Leandro Alves, volger van Gaich zijn huidige werkgever voor Fox Sports, bevestigt trouwens dat Club opnieuw een officieel bod heeft ingediend.

Antwerp FC nam eerder al afscheid van Kevin Mirallas en Sinan Bolat, maar mogelijk ziet de Great Old komende mercato nog een aantal belangrijke spelers vertrekken. Volgens Sport/Voetbalmagazine heerst er namelijk de nodige interesse in Aurelio Buta en Simen Juklerod en vooral die eerste is grof wild. Buta werd de afgelopen maanden gelinkt aan ploegen als Watford en Southampton en hij kan Antwerp de nodige miljoenen opleveren. Dieumerci Mbokani zou dan weer mogelijk blijven.

KRC Genk heeft na het definitief vastleggen van Yunja Ito, zijn tweede aanwinst van de zomer aangetrokken. Zo besloten de Limburgers om ook de optie in het huurcontract van Eboué Kouassi te lichten. De middenvelder tekende meteen tot 2024. Verder blijft Racing ook achter Cyriel Dessers hengelen, maar de onderhandelingen met Heracles Almelo verlopen bijzonder moeizaam. Momenteel is het verschil tussen vraag en aanbod nog veel te hoog. Aan uitgaande zijde zou Ivan Fiolic opnieuw verhuurd worden.

Volgens Het Laatste Nieuws mag Mohamed Zeroual beschikken bij KV Mechelen. De 21-jarige spits kan wel op heel wat interesse rekenen. Zo zou de kleine spits in de belangstelling staan van RWDM. Daarnaast zouden ook Go Ahead Eagles en Helmond Sport geïnteresseerd zijn in Zeroual. FC Twente zou dan weer een oogje hebben laten vallen op Angelos Kotsopoulos, een 19-jarige spits van de Mechelse beloften.

Waasland-Beveren dreigt toch een aantal sterkhouders te gaan verliezen. Eén van hen is de boomlange centrale verdediger Aleksander Vukotic. De 24-jarige Serviër geniet volgens La Capitale interesse van KV Mechelen en de Schotse topclub Celtic Glasgow.

Charleroi heeft de komst van Amine Benchaib afgerond. De 21-jarige komt over van Sporting Lokeren en tekende voor drie seizoenen, met optie voor nog eens twee jaar. De 24-jarige Franse aanvallende middenvelder Loïc Lapoussin zou volgens L'Avenir dan weer overgenomen worden van Virton.

BUITENLAND
Er blijven steeds nieuwe ontwikkelingen opduiken rond de toekomst van Jan Vertonghen. AS Roma leek afgeknapt te zijn op de contracteisen van de Rode Duivel, maar is volgens Corriere dello Sport toch weer in de race. De Romeinen zouden Franco Baldini, die al twee keer bij de club aan de slag was, weer gaan betrekken in het transferbeleid en die zou zijn contacten bij de Spurs aangesproken hebben. Baldini was van 2013 tot 2015 technisch directeur van Tottenham en werkte er toen zelf met Vertonghen.

Miralem Pjanic lijkt goed op weg om zijn carrière voort te zetten in Camp Nou. SPORT schrijft dinsdagochtend namelijk dat Barça de komst van de middenvelder deze week nog grotendeels wil afronden. Italiaanse bronnen voegen daar aan toe dat ook Ousmane Dembélé inmiddels werd aangeboden als ruilmiddel, al beweert Mundo Deportivo dat Juventus de piste-Arthur nog niet helemaal heeft opgegeven.

Het is Jürgen Klopp menens om Timo Werner naar Liverpool te halen. Naar verluidt had de trainer onlangs zelfs een videogesprek met de doelpuntenmachine van RB Leipzig. Eigenlijk had Klopp zijn landgenoot persoonlijk willen ontmoeten, maar door de coronacrisis bleek dit niet haalbaar. Om die reden werd rond Pasen een alternatief tot stand gebracht, dat onthulde journalist Raphael Honigstein, de biograaf van Klopp, bij BT Sport.

Ook concurrent Manchester City shopt mogelijk in de Premier League. Want zo weten ze bij The Daily Mirror dat City een oogje heeft laten vallen op Leon Bailey (ex-Racing Genk), als mogelijke opvolger van Leroy Sané. Zo wordt de aanvaller van Bayer Leverkusen al langer in de gaten gehouden door de Citizens, die wel nog krijgen af te rekenen met andere gegadigden zoals Arsenal.

De ervaren landgenoot Stijn Wuytens staat op het punt om AZ Alkmaar te verlaten en bij een nieuwe club aan de slag te gaan. Technisch directeur Max Huiberts bevestigt immers dat Wuytens zijn aflopende contract niet zal verlengen, ondanks een voorstel om bij te tekenen tot 2022. "Stijn heeft aangegeven voor een buitenlands avontuur te willen gaan", vertelt hij aan VI.

LEES OOK: Met Duivels naar WK? Vertonghen geeft grote hint

Bij welke club denkt u dat Chadli zal belanden?

Meest recent

Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

14
14
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

38
38
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

129
129
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

67
67
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

79
79
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

39
39
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

136
136
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

289
289
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

263
263
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

203
203
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

53
53
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

447
447
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

140
140
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

624
624
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

76
76
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

85
85
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

238
238
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

51
51
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

214
214
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

81
81
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

270
270
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

40
40
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

700
700

Meer sportnieuws