'Anderlecht geeft niet zomaar op en doet voorstel aan Chadli'

726 stemmen
'Anderlecht geeft niet zomaar op en doet voorstel aan Chadli'

De zomermercato is stilaan klaar om helemaal te ontploffen en ook verschillende Rode Duivels maken zich op voor een transfer. Zo is ook de toekomst van Nacer Chadli nog erg onduidelijk. De kans dat de aanvaller van AS Monaco in de Jupiler Pro League blijft is alvast behoorlijk realistisch.


Chadli speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht, maar de Brusselaars lijken financieel niet in staat om hem te houden. Er liggen echter nog andere Belgische ploegen op de loer. Zo is het al eventjes bekend dat Club Brugge belangstelling heeft. En nu laat zijn entourage aan La Dernière Heure weten dat ook Antwerp FC zich aan het front heeft gemeld.

Chadli zou echter ook voor het buitenland opteren. Zo meldde SudPresse afgelopen weekend nog dat het niet uitgesloten is dat hij een nieuwe kans krijgt bij moederclub Monaco. En ook het Griekse Olympiakos zou zijn vizier op de 30-jarige Luikenaar hebben gericht. Afwachten dus welke club als eerste met een officieel bod komt.

UPDATE 26/05
De kandidaten voor Chadli stapelen zich dus op en de RTBF stelt nu dat ook Anderlecht nog niet is uitgeteld. Een verlengd verblijf in het Lotto Park zou dan toch nog niet definitief van de baan zijn. Dan moet de Rode Duivel wel water bij de wijn doen. Volgens de Waalse openbare omroep zou RSCA hem een nieuw huurvoorstel hebben gedaan, maar met een aanzienlijk lager salaris dan dit seizoen.

Bovendien zouden de Brusselaars AS Monaco moeten overtuigen om hem opnieuw te verhuren, terwijl de Monegasken vooral mikken op definitieve transfers om de eigen clubkas te spijzen. De entourage van Chadli benadrukt dan weer dat vooral het sportieve plaatje primeert. "Wat Nacer vooral wil, is voldoende speeltijd. Met name om klaar te zijn voor het EK", klonk het.

LEES OOK: Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Anderlecht moet een inspanning doen om Chadli te houden ...

Meest recent

'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

94
94
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

10
10
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

47
47
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

9
9
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

112
112
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

33
33
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

21
21
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

426
426
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

349
349
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

58
58
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

247
247
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

130
130
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

257
257
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

138
138
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

176
176
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

68
68
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

75
75
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

538
538
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

251
251
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

319
319
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1084
1084

Meer sportnieuws