'Anderlecht geeft niet zomaar op en doet voorstel aan Chadli'

door
'Anderlecht geeft niet zomaar op en doet voorstel aan Chadli'

De zomermercato is stilaan klaar om helemaal te ontploffen en ook verschillende Rode Duivels maken zich op voor een transfer. Zo is ook de toekomst van Nacer Chadli nog erg onduidelijk. De kans dat de aanvaller van AS Monaco in de Jupiler Pro League blijft is alvast behoorlijk realistisch.


Chadli speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht, maar de Brusselaars lijken financieel niet in staat om hem te houden. Er liggen echter nog andere Belgische ploegen op de loer. Zo is het al eventjes bekend dat Club Brugge belangstelling heeft. En nu laat zijn entourage aan La Dernière Heure weten dat ook Antwerp FC zich aan het front heeft gemeld.

Chadli zou echter ook voor het buitenland opteren. Zo meldde SudPresse afgelopen weekend nog dat het niet uitgesloten is dat hij een nieuwe kans krijgt bij moederclub Monaco. En ook het Griekse Olympiakos zou zijn vizier op de 30-jarige Luikenaar hebben gericht. Afwachten dus welke club als eerste met een officieel bod komt.

UPDATE 26/05
De kandidaten voor Chadli stapelen zich dus op en de RTBF stelt nu dat ook Anderlecht nog niet is uitgeteld. Een verlengd verblijf in het Lotto Park zou dan toch nog niet definitief van de baan zijn. Dan moet de Rode Duivel wel water bij de wijn doen. Volgens de Waalse openbare omroep zou RSCA hem een nieuw huurvoorstel hebben gedaan, maar met een aanzienlijk lager salaris dan dit seizoen.

Bovendien zouden de Brusselaars AS Monaco moeten overtuigen om hem opnieuw te verhuren, terwijl de Monegasken vooral mikken op definitieve transfers om de eigen clubkas te spijzen. De entourage van Chadli benadrukt dan weer dat vooral het sportieve plaatje primeert. "Wat Nacer vooral wil, is voldoende speeltijd. Met name om klaar te zijn voor het EK", klonk het.

LEES OOK: ‘Bakayoko-hype escaleert: twee topclubs duwen door’

Trending:

Einde verhaal? Club krijgt nieuws over Mignolet
Einde verhaal? Club krijgt nieuws over Mignolet

Anderlecht moet een inspanning doen om Chadli te houden ...

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

23
23
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

211
211
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

55
55
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

48
48
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

398
398
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

134
134
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

160
160
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1062
1062
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

227
227
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

513
513
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

697
697
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

921
921
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

360
360
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

226
226
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

349
349
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1070
1070
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

202
202
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

351
351
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

912
912
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

368
368
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

490
490
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws