'Barça wil eerste toptransfer deze week nog afronden'

234 stemmen
'Barça wil eerste toptransfer deze week nog afronden'

Juventus wil ondanks de coronacrisis zich in de zomer stevig gaan versterken en de Oude Dame is al volop bezig met aan die versterkingen te werken. Zo is het al een tijdje bekend dat de Italianen onderhandelen met FC Barcelona om eventueel enkele spelers te gaan ruilen. Miralem Pjanic lijkt daarbij op weg naar Camp Nou, maar wie de omgekeerde beweging zal maken, is nog niet duidelijk.


Bij Juventus azen ze vooral op Arthur, maar het blijkt een moeilijke bevalling om de Braziliaanse middenvelder te overtuigen. Er leek toch een doorbraak in de maak, toen Tuttosport meldde dat hij alsnog ingestemd zou hebben met een transfer naar Turijn en de ruildeal met Pjanic dus in de maak leek. Maar op Twitter ontkent Lucia Melo, de moeder van Arthur, de Italiaanse berichtgeving. Zij benadrukt dat Arthur gelukkig is in Camp Nou en dus geen zin heeft om te vertrekken. Juventus lijkt dus zijn pijlen op een andere speler te moeten gaan richten.

UPDATE 26/05
Volgens zijn moeder zal Arthur dus niet meewerken aan een deal rond Pjanic, toch is de transfer van de Bosniër nog niet van de baan. SPORT schrijft dinsdagochtend namelijk dat Barça de komst van de middenvelder deze week nog grotendeels wil afronden. Italiaanse bronnen voegen daar aan toe dat ook Ousmane Dembélé inmiddels werd aangeboden als ruilmiddel, al beweert Mundo Deportivo dat Juve de piste-Arthur nog niet helemaal heeft opgegeven. Voor Barcelona, dat weliswaar al enkele jonge talenten aantrok, zou Pjanic de eerste grote zomeraanwinst moeten worden.

LEES OOK: Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

🚀

Zou Pjanic een basisspeler zijn bij het huidige Barcelona?

Meest recent

Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

24
24
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

93
93
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

186
186
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

46
46
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

111
111
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

47
47
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

281
281
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

322
322
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

764
764
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

90
90
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

177
177
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

116
116
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

184
184
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

356
356
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

256
256
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

243
243
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

147
147
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

255
255
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

50
50
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

219
219
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

718
718
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

750
750
Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Real Madrid won donderdagavond wel met 2-0 van degradant Real Oviedo, maar daarmee is de rust in het ...

135
135
Anderlecht bidt voor De Cat: Taravel brengt update

Anderlecht is donderdag weer met lege handen achtergebleven. Voor de tweede keer op rij verloor het ...

245
245

Meer sportnieuws