'Genk slikt nieuwe tegenvaller in strijd om Dessers'

1196 stemmen
'Genk slikt nieuwe tegenvaller in strijd om Dessers'

Nu de competitie definitief achter de rug is, begint het transfergeweld zich op gang te trekken op de Belgische markt. En ook KRC Genk heeft blijkbaar grote plannen. Zo geraakte zondagavond bekend dat de Limburgers willen proberen om Cyriel Dessers terug te halen naar de Jupiler Pro League.


Genk, dat in Dessers een 'ideaal profiel' ziet, wil de concurrentie met enkele buitenlandse clubs aangaan om de spits naar de Luminus Arena te halen. Al zullen de Limburgers dan wel de geldbuidel moeten opentrekken. Volgens verschillende bronnen verlangt Heracles een bedrag van minstens zes miljoen euro voor de gedeelde topschutter in de Eredivisie. Genk zou echter niet verder willen gaan dan vier à vijf miljoen. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al zou Racing wel het meest concreet zijn van alle geïnteresseerde ploegen.

UPDATE 26/05
Maandag bevestigde Heracles dat er gesproken wordt met Genk, maar die onderhandelingen verlopen behoorlijk moeizaam. De Nederlanders willen het uitstekende seizoen van Dessers verzilveren en blijven daarom vasthouden aan een pittige vraagprijs. Volgens Het Laatste Nieuws toonde Racing zich echter nog niet bereid om te plooien voor de wensen van de Eredivisieclub. Hierdoor is het water tussen beide partijen nog bijzonder diep.

Tijdens de winterstop zou Dessers wel garantie hebben gekregen dat Heracles bij een goed bod zal meewerken aan een vertrek, maar voorlopig kwam er dus nog geen aanbieding op tafel die voldeed aan de voorwaarden. Een deal lijkt dan ook niet voor meteen, de gesprekken blijven echter wel verder lopen.

LEES OOK: KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

Genk kan zich beter focussen op andere spitsen ...

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

17
17
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

63
63
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

163
163
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

47
47
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

617
617
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

154
154
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

197
197
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

357
357
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

75
75
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

452
452
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

99
99
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

234
234
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

130
130
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

78
78
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

260
260
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

28
28
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

66
66
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

218
218
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

186
186
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

68
68
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

479
479
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

235
235

Meer sportnieuws