Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

door
Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

Het coronavirus bracht de kalender danig in de war, en dus moeten de competities die wél nog doorgaan in sneltempo worden afgewerkt. Dat geldt ook voor de vroege vogels van de Bundesliga, waar daarom vandaag en morgen een midweekspeeldag op het programma staat. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws weer klaar om lezers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 28 in Duitsland staat natuurlijk volledig in het teken van de topper tussen Borussia Dortmund en Bayern München. Niet zomaar een clash der titanen, maar meteen ook een treffen tussen de beste thuis –en uitploeg in Duitsland. Twee absolute machines ook, die ondanks hun solide defensies vooral voorin over heel wat vuurkracht beschikken. Wij rekenen erop dat de kanonnen in Der Klassiker naar goede gewoonte weer op volle toeren draaien en mikken op minstens vijf doelpunten, wat 3,35x onze inzet waard is.



Hoewel het beste dan dus al achter de rug is, staan er ook later op de avond nog een aantal interessante duels gepland. Zo neemt nummer vier en ploeg-in-vorm Bayer Leverkusen het op tegen Wolfsburg, dat als zesde in de stand al op ruime afstand volgt en in mindere doen is. Waar het thuisteam vlot de weg naar de netten vindt, draait het de laatste tijd bovendien wat stroever bij de Volkswagenclub. Toch levert een overwinning voor Leverkusen met een negende clean sheet voor Lukas Hradecky ons 3,55x onze inleg op.

In dat geval mag Borussia Mönchengladbach geen steken laten vallen om in het spoor van een CL-ticket te blijven. In principe geen probleem, want zij trekken naar het geplaagde Werder Bremen. De gevallen topclub kreeg dit weekend dankzij een zege tegen Freiburg dan wel weer hoop op de redding, in eigen huis sprokkelde niemand minder punten. Tijd voor Mönchengladbach om haar sterke uitreputatie waar te maken dus, al houdt het wel zelden de nul. Drie punten zónder schone netten brengt 3,10x onze bet op.



Bovenin het klassement komt er daags nadien dan wel erg veel druk te staan op RB Leipzig, dat met Hertha BSC een lastige klant op bezoek krijgt. Het elftal van Dedryck Boyata en Dodi Lukebakio schoot na de coronastop immers flitsend uit de startblokken en pakte twee keer stevig uit, al zijn de Red Bull-troepen toch nog andere koek. Voorafgaand aan de forfaitcijfers tegen Mainz dit weekend bleven zij evenwel toch drie keer op rij steken op een gelijkspel. Met een nieuwe draw vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,40x.

Eindigen doen we bij stadsgenoot Union Berlin, dat zelf Mainz 05 over de vloer krijgt. De bezoekers kregen op de vorige speeldag dan wel een pak voor de broek, de thuisploeg deed zelf niet veel beter en ging zwaar onderuit in de Berlijnse derby. Voorlopig komt de promovendus uit de hoofdstad dan ook moeizaam op gang sinds de herstart, dus ons zou het niet verbazen mocht Mainz zich straks op gelijke hoogte in de stand scharen. Als ze daarin slagen zonder een tegengoal te slikken, levert het ons zelfs 6,00x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een doelpuntenfestival in Der Klassiker, een makkelijke zege voor Bayer Leverkusen tegen Wolfsburg en een gelijkspel tussen Leipzeg en Hertha, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 64x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

Wie zal volgens u het meest scoren in Der Klassiker?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

34
34
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

34
34
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

25
25
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

20
20
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

120
120
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

41
41
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

112
112
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

177
177
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

335
335
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

113
113
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

170
170
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

117
117
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

580
580
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

587
587
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

382
382
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

179
179
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

213
213
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

240
240
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

477
477
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

621
621
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws