Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

door
Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

Het coronavirus bracht de kalender danig in de war, en dus moeten de competities die wél nog doorgaan in sneltempo worden afgewerkt. Dat geldt ook voor de vroege vogels van de Bundesliga, waar daarom vandaag en morgen een midweekspeeldag op het programma staat. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws weer klaar om lezers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 28 in Duitsland staat natuurlijk volledig in het teken van de topper tussen Borussia Dortmund en Bayern München. Niet zomaar een clash der titanen, maar meteen ook een treffen tussen de beste thuis –en uitploeg in Duitsland. Twee absolute machines ook, die ondanks hun solide defensies vooral voorin over heel wat vuurkracht beschikken. Wij rekenen erop dat de kanonnen in Der Klassiker naar goede gewoonte weer op volle toeren draaien en mikken op minstens vijf doelpunten, wat 3,35x onze inzet waard is.



Hoewel het beste dan dus al achter de rug is, staan er ook later op de avond nog een aantal interessante duels gepland. Zo neemt nummer vier en ploeg-in-vorm Bayer Leverkusen het op tegen Wolfsburg, dat als zesde in de stand al op ruime afstand volgt en in mindere doen is. Waar het thuisteam vlot de weg naar de netten vindt, draait het de laatste tijd bovendien wat stroever bij de Volkswagenclub. Toch levert een overwinning voor Leverkusen met een negende clean sheet voor Lukas Hradecky ons 3,55x onze inleg op.

In dat geval mag Borussia Mönchengladbach geen steken laten vallen om in het spoor van een CL-ticket te blijven. In principe geen probleem, want zij trekken naar het geplaagde Werder Bremen. De gevallen topclub kreeg dit weekend dankzij een zege tegen Freiburg dan wel weer hoop op de redding, in eigen huis sprokkelde niemand minder punten. Tijd voor Mönchengladbach om haar sterke uitreputatie waar te maken dus, al houdt het wel zelden de nul. Drie punten zónder schone netten brengt 3,10x onze bet op.



Bovenin het klassement komt er daags nadien dan wel erg veel druk te staan op RB Leipzig, dat met Hertha BSC een lastige klant op bezoek krijgt. Het elftal van Dedryck Boyata en Dodi Lukebakio schoot na de coronastop immers flitsend uit de startblokken en pakte twee keer stevig uit, al zijn de Red Bull-troepen toch nog andere koek. Voorafgaand aan de forfaitcijfers tegen Mainz dit weekend bleven zij evenwel toch drie keer op rij steken op een gelijkspel. Met een nieuwe draw vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,40x.

Eindigen doen we bij stadsgenoot Union Berlin, dat zelf Mainz 05 over de vloer krijgt. De bezoekers kregen op de vorige speeldag dan wel een pak voor de broek, de thuisploeg deed zelf niet veel beter en ging zwaar onderuit in de Berlijnse derby. Voorlopig komt de promovendus uit de hoofdstad dan ook moeizaam op gang sinds de herstart, dus ons zou het niet verbazen mocht Mainz zich straks op gelijke hoogte in de stand scharen. Als ze daarin slagen zonder een tegengoal te slikken, levert het ons zelfs 6,00x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een doelpuntenfestival in Der Klassiker, een makkelijke zege voor Bayer Leverkusen tegen Wolfsburg en een gelijkspel tussen Leipzeg en Hertha, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 64x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

Wie zal volgens u het meest scoren in Der Klassiker?

Meest recent

Rampscenario bij Club Brugge: Hayen activeert Plan B

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. In een uitzinnig Lotto Park ...

71
71
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

10
10
Pech voor Club Brugge: Anderlecht ontsnapt aan rood

RSC Anderlecht won zondag in eigen huis verdiend de topper van Club Brugge. Op de zege viel weinig ...

195
195
Antwerp of Ajax: Overmars hakt knoop definitief door

Dankzij een deugddoende zege tegen La Louvière is de crisis even afgewend bij Antwerp, waar ...

93
93
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

207
207
De oplawaai te veel? Lavia krijgt triest verdict te horen

De Rode Duivels blazen deze week opnieuw verzamelen. Roméo Lavia zal echter andermaal niet ...

84
84
Club Brugge géén kampioen? Hein stelt scherpe voorwaarde

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

180
180
'Garcia onverbiddelijk: pijnlijke reden niet-selectie Smets'

De Rode Duivels willen zich deze interland-periode tegen Liechtenstein en Kazachstan verzekeren van ...

476
476
'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Binnen een dikke anderhalve maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Een aantal Belgische ...

465
465
Napoli implodeert: De Bruyne-cijfers schokken Italië

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli de rol moeten lossen aan de top van het ...

137
137
Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

252
252
'Uitstel van executie: Anderlecht zet Renard op straat'

RSC Anderlecht wist zondag voor het eerst sinds lange tijd nog eens te winnen van Club Brugge. Een ...

453
453
Lardot velt verdict over speeldag 14 in Jupiler Pro League

Afgelopen weekend werd in de Jupiler Pro League speeldag 14 afgewerkt. Naar goede gewoonte ...

137
137
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

193
193
Boeckx & Degryse maken Club Brugge met de grond gelijk

Een paar dagen na de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge met de billen bloot op het veld van ...

436
436
De Cat reageert: nieuw contract bij Anderlecht?

RSC Anderlecht boekte zondag een fraaie zege tegen Club Brugge, met Nathan De Cat andermaal als ...

445
445
‘Arsenal in shock: Trossard gooit nu nieuwe contractbom’

Trossard duwt achter de schermen een nieuwe contractbom richting het Arsenal-bestuur. En dat amper ...

176
176
Club Brugge likt zijn wonden: Hayen met groot probleem?

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Anderlecht. Het was een zeer makke prestatie van de ...

294
294
Doku verovert Manchester City: nummer 100 met gouden randje

Jérémy Doku is dé sterspeler van de Rode Duivels. Zeker als Kevin De Bruyne en ...

61
61
Hayen verklaart waar het compleet misliep tegen Anderlecht

Club Brugge bakte er helemaal niks van tegen RSC Anderlecht. Het verloor met 1-0 en dat was meer dan ...

302
302
'Exit Yari Verschaeren: toptransfer krijgt vorm'

Yari Verschaeren lijkt stilaan richting uitgang te worden geduwd. De aanvallende middenvelder komt ...

577
577
Club NXT verrast compleet met komst ex-JPL'er

Club NXT is bezig aan een ronduit dramatisch seizoen in de Challenger Pro League. De Bruggelingen ...

196
196
Anderlecht weldra het PSG van België?

RSC Anderlecht zoekt al jaren naar prijzen. Met Kenneth Bornauw en Michael Verschueren hopen ze ...

582
582
Clement niet naar topclub: "Hij is géén kandidaat"

Ajax verloor afgelopen weekend met 2-1 van FC Utrecht. De titel lijkt nu al weg te zijn in ...

107
107
Hasi vindt succesformule: coach geeft criticasters lik op stuk

RSC Anderlecht won verdiend met 1-0 van Club Brugge. Als er één man opgelucht heeft ...

212
212

Meer sportnieuws