Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

door
Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

Het coronavirus bracht de kalender danig in de war, en dus moeten de competities die wél nog doorgaan in sneltempo worden afgewerkt. Dat geldt ook voor de vroege vogels van de Bundesliga, waar daarom vandaag en morgen een midweekspeeldag op het programma staat. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws weer klaar om lezers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 28 in Duitsland staat natuurlijk volledig in het teken van de topper tussen Borussia Dortmund en Bayern München. Niet zomaar een clash der titanen, maar meteen ook een treffen tussen de beste thuis –en uitploeg in Duitsland. Twee absolute machines ook, die ondanks hun solide defensies vooral voorin over heel wat vuurkracht beschikken. Wij rekenen erop dat de kanonnen in Der Klassiker naar goede gewoonte weer op volle toeren draaien en mikken op minstens vijf doelpunten, wat 3,35x onze inzet waard is.



Hoewel het beste dan dus al achter de rug is, staan er ook later op de avond nog een aantal interessante duels gepland. Zo neemt nummer vier en ploeg-in-vorm Bayer Leverkusen het op tegen Wolfsburg, dat als zesde in de stand al op ruime afstand volgt en in mindere doen is. Waar het thuisteam vlot de weg naar de netten vindt, draait het de laatste tijd bovendien wat stroever bij de Volkswagenclub. Toch levert een overwinning voor Leverkusen met een negende clean sheet voor Lukas Hradecky ons 3,55x onze inleg op.

In dat geval mag Borussia Mönchengladbach geen steken laten vallen om in het spoor van een CL-ticket te blijven. In principe geen probleem, want zij trekken naar het geplaagde Werder Bremen. De gevallen topclub kreeg dit weekend dankzij een zege tegen Freiburg dan wel weer hoop op de redding, in eigen huis sprokkelde niemand minder punten. Tijd voor Mönchengladbach om haar sterke uitreputatie waar te maken dus, al houdt het wel zelden de nul. Drie punten zónder schone netten brengt 3,10x onze bet op.



Bovenin het klassement komt er daags nadien dan wel erg veel druk te staan op RB Leipzig, dat met Hertha BSC een lastige klant op bezoek krijgt. Het elftal van Dedryck Boyata en Dodi Lukebakio schoot na de coronastop immers flitsend uit de startblokken en pakte twee keer stevig uit, al zijn de Red Bull-troepen toch nog andere koek. Voorafgaand aan de forfaitcijfers tegen Mainz dit weekend bleven zij evenwel toch drie keer op rij steken op een gelijkspel. Met een nieuwe draw vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,40x.

Eindigen doen we bij stadsgenoot Union Berlin, dat zelf Mainz 05 over de vloer krijgt. De bezoekers kregen op de vorige speeldag dan wel een pak voor de broek, de thuisploeg deed zelf niet veel beter en ging zwaar onderuit in de Berlijnse derby. Voorlopig komt de promovendus uit de hoofdstad dan ook moeizaam op gang sinds de herstart, dus ons zou het niet verbazen mocht Mainz zich straks op gelijke hoogte in de stand scharen. Als ze daarin slagen zonder een tegengoal te slikken, levert het ons zelfs 6,00x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een doelpuntenfestival in Der Klassiker, een makkelijke zege voor Bayer Leverkusen tegen Wolfsburg en een gelijkspel tussen Leipzeg en Hertha, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 64x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Wie zal volgens u het meest scoren in Der Klassiker?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

39
39
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

28
28
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

44
44
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

327
327
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

278
278
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

247
247
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

72
72
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

571
571
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

558
558
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

149
149
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

52
52
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

418
418
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

145
145
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

199
199
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

376
376
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws