Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

door
Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

Het coronavirus bracht de kalender danig in de war, en dus moeten de competities die wél nog doorgaan in sneltempo worden afgewerkt. Dat geldt ook voor de vroege vogels van de Bundesliga, waar daarom vandaag en morgen een midweekspeeldag op het programma staat. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws weer klaar om lezers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 28 in Duitsland staat natuurlijk volledig in het teken van de topper tussen Borussia Dortmund en Bayern München. Niet zomaar een clash der titanen, maar meteen ook een treffen tussen de beste thuis –en uitploeg in Duitsland. Twee absolute machines ook, die ondanks hun solide defensies vooral voorin over heel wat vuurkracht beschikken. Wij rekenen erop dat de kanonnen in Der Klassiker naar goede gewoonte weer op volle toeren draaien en mikken op minstens vijf doelpunten, wat 3,35x onze inzet waard is.



Hoewel het beste dan dus al achter de rug is, staan er ook later op de avond nog een aantal interessante duels gepland. Zo neemt nummer vier en ploeg-in-vorm Bayer Leverkusen het op tegen Wolfsburg, dat als zesde in de stand al op ruime afstand volgt en in mindere doen is. Waar het thuisteam vlot de weg naar de netten vindt, draait het de laatste tijd bovendien wat stroever bij de Volkswagenclub. Toch levert een overwinning voor Leverkusen met een negende clean sheet voor Lukas Hradecky ons 3,55x onze inleg op.

In dat geval mag Borussia Mönchengladbach geen steken laten vallen om in het spoor van een CL-ticket te blijven. In principe geen probleem, want zij trekken naar het geplaagde Werder Bremen. De gevallen topclub kreeg dit weekend dankzij een zege tegen Freiburg dan wel weer hoop op de redding, in eigen huis sprokkelde niemand minder punten. Tijd voor Mönchengladbach om haar sterke uitreputatie waar te maken dus, al houdt het wel zelden de nul. Drie punten zónder schone netten brengt 3,10x onze bet op.



Bovenin het klassement komt er daags nadien dan wel erg veel druk te staan op RB Leipzig, dat met Hertha BSC een lastige klant op bezoek krijgt. Het elftal van Dedryck Boyata en Dodi Lukebakio schoot na de coronastop immers flitsend uit de startblokken en pakte twee keer stevig uit, al zijn de Red Bull-troepen toch nog andere koek. Voorafgaand aan de forfaitcijfers tegen Mainz dit weekend bleven zij evenwel toch drie keer op rij steken op een gelijkspel. Met een nieuwe draw vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,40x.

Eindigen doen we bij stadsgenoot Union Berlin, dat zelf Mainz 05 over de vloer krijgt. De bezoekers kregen op de vorige speeldag dan wel een pak voor de broek, de thuisploeg deed zelf niet veel beter en ging zwaar onderuit in de Berlijnse derby. Voorlopig komt de promovendus uit de hoofdstad dan ook moeizaam op gang sinds de herstart, dus ons zou het niet verbazen mocht Mainz zich straks op gelijke hoogte in de stand scharen. Als ze daarin slagen zonder een tegengoal te slikken, levert het ons zelfs 6,00x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een doelpuntenfestival in Der Klassiker, een makkelijke zege voor Bayer Leverkusen tegen Wolfsburg en een gelijkspel tussen Leipzeg en Hertha, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 64x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Wie zal volgens u het meest scoren in Der Klassiker?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

25
25
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

112
112
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

52
52
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

67
67
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

225
225
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

143
143
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

191
191
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

385
385
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

214
214
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

556
556
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

111
111
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

35
35
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

213
213
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

210
210
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

143
143
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

192
192
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

152
152
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

627
627
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

390
390
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

274
274

Meer sportnieuws