Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

door
Zo win jij 640 euro met 10 euro inzet op midweekspeeldag Bundesliga!

Het coronavirus bracht de kalender danig in de war, en dus moeten de competities die wél nog doorgaan in sneltempo worden afgewerkt. Dat geldt ook voor de vroege vogels van de Bundesliga, waar daarom vandaag en morgen een midweekspeeldag op het programma staat. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws weer klaar om lezers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 28 in Duitsland staat natuurlijk volledig in het teken van de topper tussen Borussia Dortmund en Bayern München. Niet zomaar een clash der titanen, maar meteen ook een treffen tussen de beste thuis –en uitploeg in Duitsland. Twee absolute machines ook, die ondanks hun solide defensies vooral voorin over heel wat vuurkracht beschikken. Wij rekenen erop dat de kanonnen in Der Klassiker naar goede gewoonte weer op volle toeren draaien en mikken op minstens vijf doelpunten, wat 3,35x onze inzet waard is.



Hoewel het beste dan dus al achter de rug is, staan er ook later op de avond nog een aantal interessante duels gepland. Zo neemt nummer vier en ploeg-in-vorm Bayer Leverkusen het op tegen Wolfsburg, dat als zesde in de stand al op ruime afstand volgt en in mindere doen is. Waar het thuisteam vlot de weg naar de netten vindt, draait het de laatste tijd bovendien wat stroever bij de Volkswagenclub. Toch levert een overwinning voor Leverkusen met een negende clean sheet voor Lukas Hradecky ons 3,55x onze inleg op.

In dat geval mag Borussia Mönchengladbach geen steken laten vallen om in het spoor van een CL-ticket te blijven. In principe geen probleem, want zij trekken naar het geplaagde Werder Bremen. De gevallen topclub kreeg dit weekend dankzij een zege tegen Freiburg dan wel weer hoop op de redding, in eigen huis sprokkelde niemand minder punten. Tijd voor Mönchengladbach om haar sterke uitreputatie waar te maken dus, al houdt het wel zelden de nul. Drie punten zónder schone netten brengt 3,10x onze bet op.



Bovenin het klassement komt er daags nadien dan wel erg veel druk te staan op RB Leipzig, dat met Hertha BSC een lastige klant op bezoek krijgt. Het elftal van Dedryck Boyata en Dodi Lukebakio schoot na de coronastop immers flitsend uit de startblokken en pakte twee keer stevig uit, al zijn de Red Bull-troepen toch nog andere koek. Voorafgaand aan de forfaitcijfers tegen Mainz dit weekend bleven zij evenwel toch drie keer op rij steken op een gelijkspel. Met een nieuwe draw vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,40x.

Eindigen doen we bij stadsgenoot Union Berlin, dat zelf Mainz 05 over de vloer krijgt. De bezoekers kregen op de vorige speeldag dan wel een pak voor de broek, de thuisploeg deed zelf niet veel beter en ging zwaar onderuit in de Berlijnse derby. Voorlopig komt de promovendus uit de hoofdstad dan ook moeizaam op gang sinds de herstart, dus ons zou het niet verbazen mocht Mainz zich straks op gelijke hoogte in de stand scharen. Als ze daarin slagen zonder een tegengoal te slikken, levert het ons zelfs 6,00x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een doelpuntenfestival in Der Klassiker, een makkelijke zege voor Bayer Leverkusen tegen Wolfsburg en een gelijkspel tussen Leipzeg en Hertha, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 64x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Wie zal volgens u het meest scoren in Der Klassiker?

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

18
18
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

15
15
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

140
140
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

90
90
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

330
330
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

137
137
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

167
167
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

390
390
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

641
641
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

280
280
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

612
612
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

549
549
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

509
509
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

60
60
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

255
255
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

405
405
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

551
551
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

148
148
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

320
320
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

331
331
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

409
409

Meer sportnieuws