'Antwerp kan Chadli uit handen Club Brugge houden'

door
'Antwerp kan Chadli uit handen Club Brugge houden'

De zomermercato is stilaan klaar om helemaal te ontploffen en ook verschillende Rode Duivels maken zich op voor een transfer. Zo is ook de toekomst van Nacer Chadli nog erg onduidelijk. De kans dat de aanvaller van AS Monaco in de Jupiler Pro League blijft is alvast behoorlijk realistisch.


Chadli speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht, maar de Brusselaars lijken financieel niet in staat om hem te houden. Er liggen echter nog andere Belgische ploegen op de loer. Zo is het al eventjes bekend dat Club Brugge belangstelling heeft. En nu laat zijn entourage aan La Dernière Heure weten dat ook Antwerp FC zich aan het front heeft gemeld.

Na het vertrek van Sinan Bolat en Kevin Mirallas is er salarisgewijs alvast voldoende ruimte bij de Great Old. Indien Didier Lamkel Zé ook nog zou vertrekken is er bovendien nood aan extra aanvallende impulsen. Daarnaast wijst LDH erop dat Antwerp op deze manier een krachtig signaal zou sturen naar Brugge en de andere concurrenten.

Chadli zou echter ook voor het buitenland opteren. Zo meldde SudPresse afgelopen weekend nog dat het niet uitgesloten is dat hij een nieuwe kans krijgt bij moederclub Monaco. En ook het Griekse Olympiakos zou zijn vizier op de 30-jarige Luikenaar hebben gericht. Afwachten dus welke club als eerste met een officieel bod komt.

LEES OOK: Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Bij welke club zou Chadli het meeste kans maken op een basisplaats?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

134
134
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

81
81
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

39
39
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

25
25
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

19
19
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

151
151
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

61
61
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

109
109
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

159
159
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

115
115
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

420
420
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

19
19
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

152
152
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

89
89
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

124
124
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

47
47
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

226
226
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

263
263
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

144
144
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

87
87
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

363
363
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

131
131

Meer sportnieuws