'Pech voor Club: droomtransfer Dennis stuit op hinderpaal'

door
'Pech voor Club: droomtransfer Dennis stuit op hinderpaal'

Krépin Diatta houdt Club Brugge liever nog wat langer aan boord, maar aan een vertrek van Emmanuel Dennis wil Blauw-Zwart gerust meewerken. Aan de juiste prijs, uiteraard, al lijkt dat geen probleem te zullen vormen. Na zijn glansprestaties tegen Real Madrid en Manchester United wordt vooral vanuit de Premier League namelijk duchtig aan zijn mouw getrokken.


De meest opvallende naam tussen die gegadigden is ongetwijfeld Arsenal, waar de 22-jarige Nigeriaan zelfs naar voren geschoven wordt als mogelijke opvolger voor Pierre-Emerick Aubameyang. Niet alleen lijken die schoenen iets te groot om vullen voor de wispelturige aanvaller, volgens Sky Sports is de kans groot dat de scherpschutter uiteindelijk toch gewoon in Londen blijft. Alexandre Lacazette daarentegen staat dan weer al iets dichter bij de uitgang. Toch is het nog maar de vraag of Mikel Arteta wel nood heeft aan Dennis

Het medium stelt verder immers dat toptalenten Gabriel Martinelli, Eddie Nketiah, Reiss Nelson en Bukayo Saka vermoedelijk niet uitgeleend zullen worden, en dus mogen rekenen op een volwaardige kans bij de Engelse grootmacht. Het ziet er dus eerder naar uit dat Arsenal volgend seizoen opnieuw vol de kaart van de jeugd zal trekken, wat zou betekenen dat Dennis gezien de vele opties voorin dan wellicht mag fluiten naar zijn droomtransfer. En de Bruggelingen hun miljoenen voor het goudhaantje dus elders moeten gaan zoeken.

LEES OOK: Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

Wie is volgens u het beste aanvalstalent van Arsenal?

Meest recent

Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

7
7
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

6
6
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

18
18
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

38
38
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

34
34
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

83
83
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

256
256
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

90
90
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

274
274
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

261
261
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

365
365
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

212
212
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

586
586
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

560
560
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

238
238
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

85
85
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

86
86
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

128
128
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

376
376
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

61
61
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

491
491
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

279
279
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

409
409
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

40
40

Meer sportnieuws