'Pech voor Club: droomtransfer Dennis stuit op hinderpaal'

door
'Pech voor Club: droomtransfer Dennis stuit op hinderpaal'

Krépin Diatta houdt Club Brugge liever nog wat langer aan boord, maar aan een vertrek van Emmanuel Dennis wil Blauw-Zwart gerust meewerken. Aan de juiste prijs, uiteraard, al lijkt dat geen probleem te zullen vormen. Na zijn glansprestaties tegen Real Madrid en Manchester United wordt vooral vanuit de Premier League namelijk duchtig aan zijn mouw getrokken.


De meest opvallende naam tussen die gegadigden is ongetwijfeld Arsenal, waar de 22-jarige Nigeriaan zelfs naar voren geschoven wordt als mogelijke opvolger voor Pierre-Emerick Aubameyang. Niet alleen lijken die schoenen iets te groot om vullen voor de wispelturige aanvaller, volgens Sky Sports is de kans groot dat de scherpschutter uiteindelijk toch gewoon in Londen blijft. Alexandre Lacazette daarentegen staat dan weer al iets dichter bij de uitgang. Toch is het nog maar de vraag of Mikel Arteta wel nood heeft aan Dennis

Het medium stelt verder immers dat toptalenten Gabriel Martinelli, Eddie Nketiah, Reiss Nelson en Bukayo Saka vermoedelijk niet uitgeleend zullen worden, en dus mogen rekenen op een volwaardige kans bij de Engelse grootmacht. Het ziet er dus eerder naar uit dat Arsenal volgend seizoen opnieuw vol de kaart van de jeugd zal trekken, wat zou betekenen dat Dennis gezien de vele opties voorin dan wellicht mag fluiten naar zijn droomtransfer. En de Bruggelingen hun miljoenen voor het goudhaantje dus elders moeten gaan zoeken.

LEES OOK: Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

Wie is volgens u het beste aanvalstalent van Arsenal?

Meest recent

'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

6
6
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

3
3
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

13
13
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

16
16
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

98
98
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

68
68
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

105
105
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

55
55
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

178
178
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

192
192
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

131
131
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

185
185
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

215
215
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

268
268
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

124
124
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

115
115
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

70
70
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

355
355
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

251
251
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

462
462
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

172
172
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

375
375

Meer sportnieuws