'Club drukt door voor Gaich met concreet nieuw bod'

1995 stemmen
'Club drukt door voor Gaich met concreet nieuw bod'

Ondanks de coronacrisis wil Club Brugge ook tijdens de komende transferperiode stevig toeslaan. Op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat onder meer een nieuwe spits, waarvoor de pijlen blijkbaar toch op Aldolfo Gaich gericht blijven. De beloftevolle Argentijn was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld, maar toen bleef een deal uit. Hoewel intussen Michael Krmencik aan boord werd gehaald, geeft Blauw-Zwart de strijd echter niet zomaar op.


Dit keer staan de sterren ook gunstiger, want San Lorenzo zou immers verplicht zijn om mee te werken aan een transfer om de eigen financiële problemen te counteren. Bepaalde media berichtten zelfs dat de Bruggelingen al een nieuw bod zouden hebben gedaan van zo'n negen à tien miljoen euro, een nieuw recordbedrag na de eerdere inspanningen voor Simon Mignolet en David Okereke. Volgens El Intransigente ligt met PSG wel een serieuze kaper op de kust, maar toch zou Club niet kansloos zijn.

UPDATE 25/05
Intussen kwam het gespecialiseerde Sanlorenzowebsite met meer informatie omtrent het bod dat Vincent Mannaert zou hebben uitgebracht in Argentinië. Het zou gaan om een som van tien miljoen euro, waarbij Club 90 procent van zijn transferrechten in handen krijgt. Concreet zou San Lorenzo dus nog tien procent van zijn eventuele doorverkoopwaarde behouden. Ook Leandro Alves, volger van Gaich zijn huidige werkgever voor Fox Sports, bevestigt trouwens dat Club opnieuw een officieel bod heeft ingediend.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Zal Club er dit keer in slagen Gaich in huis te halen?

Meest recent

VAR bezorgt Oostenrijk rollercoaster in moeizame WK-zege

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

8
8
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

134
134
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

82
82
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

152
152
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

298
298
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

69
69
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

72
72
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

103
103
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

193
193
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

35
35
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

238
238
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

186
186
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

143
143
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

209
209
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

208
208
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

283
283
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

115
115
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

443
443
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

633
633
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

158
158

Meer sportnieuws