'Beerschot voert druk op in discussie promotiefinale'

door
'Beerschot voert druk op in discussie promotiefinale'

De meeste Belgische profclubs zijn inmiddels volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen, voor OH Leuven en Beerschot VA is dat echter nog niet mogelijk. De twee ploegen moeten in een onderling duel immers nog bepalen welke ploeg mag promoveren. En over de promotiefinale heerst nog een pak onduidelijkheid.


De organisatie van die partij werd in de handen van de clubs zelf gelegd. Afgelopen week was er een eerste onderhoud om een geschikte locatie en datum te vinden. Maar dat is in deze tijden uiteraard niet evident. In België kan er sowieso pas in het eerste weekend van augustus opnieuw gespeeld worden (achter gesloten deuren). Beerschot zou de wedstrijd vroeger willen afwerken, maar dan zal er naar het buitenland (Duitsland?) uitgeweken moeten worden.

En daar staat OHL, dat in principe de thuisploeg zou zijn, op zijn beurt niet om te springen. "Om in het buitenland te kunnen spelen moet er eerst van de ene voetbalbond aan de andere gevraagd worden of dit überhaupt mogelijk is. We zullen zien of dat een piste kan zijn. Als wij mogen kiezen, dan speler we liever in Leuven. Maar daar zijn natuurlijk ook nog stappen voor te zetten", stelt sterke man Peter Willems bij Rob TV.

UPDATE 25/05
Maandag komen beide ploegen opnieuw samen, de verwachting is dat het dan tot een akkoord zal komen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft Beerschot er de voorbije dagen alvast op aangedrongen om de wedstrijd toch voor 1 juli af te werken. In dat geval zit er echter niets anders op dan naar het buitenland uit te wijken. Maar dan moet er natuurlijk eerst toestemming komen van de lokale autoriteiten. Bovendien is OHL ondanks de druk van Beerschot nog altijd niet helemaal gewonnen voor dat idee.

LEES OOK: Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

🚀

Vindt u het een goede zaak dat de promotiefinale alsnog word afgewerkt?

Meest recent

Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

7
7
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

65
65
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

47
47
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

197
197
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

53
53
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

167
167
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

221
221
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

126
126
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

214
214
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

529
529
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

186
186
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

449
449
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

191
191
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

424
424
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

277
277
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

85
85
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

288
288
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

281
281
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

127
127
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

596
596
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

400
400

Meer sportnieuws