'Beerschot voert druk op in discussie promotiefinale'

868 stemmen
'Beerschot voert druk op in discussie promotiefinale'

De meeste Belgische profclubs zijn inmiddels volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen, voor OH Leuven en Beerschot VA is dat echter nog niet mogelijk. De twee ploegen moeten in een onderling duel immers nog bepalen welke ploeg mag promoveren. En over de promotiefinale heerst nog een pak onduidelijkheid.


De organisatie van die partij werd in de handen van de clubs zelf gelegd. Afgelopen week was er een eerste onderhoud om een geschikte locatie en datum te vinden. Maar dat is in deze tijden uiteraard niet evident. In België kan er sowieso pas in het eerste weekend van augustus opnieuw gespeeld worden (achter gesloten deuren). Beerschot zou de wedstrijd vroeger willen afwerken, maar dan zal er naar het buitenland (Duitsland?) uitgeweken moeten worden.

En daar staat OHL, dat in principe de thuisploeg zou zijn, op zijn beurt niet om te springen. "Om in het buitenland te kunnen spelen moet er eerst van de ene voetbalbond aan de andere gevraagd worden of dit überhaupt mogelijk is. We zullen zien of dat een piste kan zijn. Als wij mogen kiezen, dan speler we liever in Leuven. Maar daar zijn natuurlijk ook nog stappen voor te zetten", stelt sterke man Peter Willems bij Rob TV.

UPDATE 25/05
Maandag komen beide ploegen opnieuw samen, de verwachting is dat het dan tot een akkoord zal komen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft Beerschot er de voorbije dagen alvast op aangedrongen om de wedstrijd toch voor 1 juli af te werken. In dat geval zit er echter niets anders op dan naar het buitenland uit te wijken. Maar dan moet er natuurlijk eerst toestemming komen van de lokale autoriteiten. Bovendien is OHL ondanks de druk van Beerschot nog altijd niet helemaal gewonnen voor dat idee.

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
105

Vindt u het een goede zaak dat de promotiefinale alsnog word afgewerkt?

Meest recent

'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

1
1
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

10
10
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

14
14
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

105
105
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

65
65
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

44
44
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

139
139
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

256
256
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

71
71
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

137
137
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

33
33
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

217
217
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

64
64
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

572
572
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

544
544
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

277
277
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

150
150
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

297
297
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

157
157
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

189
189
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

76
76

Meer sportnieuws