Meteen grote druk op Mazzu: "Tonen dat de plaats van Union in 1A is"

door
Meteen grote druk op Mazzu:

Felice Mazzu heeft zo'n zeven maanden na zijn ontslag bij KRC Genk een nieuwe uitdaging gevonden, want zondag werd de trainer aangesteld bij Union. Mazzu zet zo een stap terug naar 1B, maar daar zal de druk zo mogelijk nog groter zijn dan toen hij vorige zomer bij de landskampioen aan de slag ging. Union brandt immers van ambitie.


De Brusselaars willen volgend seizoen promoveren. "Iedereen weet dat we ambitieus zijn en met een trainer als Mazzu mogen we hoog mikken", verklaart CEO Philippe Bormans aan RTBF. "Ik ga niet zeggen dat het nu of nooit is, maar we willen wel zo snel mogelijk promoveren. Het is aan ons om samen met hem te tonen dat onze plaats in 1A is."

De voorbije twee seizoenen groeide Union uit tot een subtopper in 1B, maar een periodetitel veroveren lukte hen nog niet. In de Croky Cup gooiden ze daarentegen wel hoge ogen, met een halve finale vorig seizoen en een kwartfinale dit seizoen.

LEES OOK: Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Zal Union volgend seizoen promoveren?

Meest recent

'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

5
5
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

103
103
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken nu al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

95
95
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

62
62
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

359
359
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

217
217
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

379
379
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

46
46
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

90
90
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

26
26
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

78
78
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

166
166
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

382
382
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

161
161
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

364
364
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

184
184
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

161
161
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

250
250
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

740
740
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

65
65
Komt droom RSCA-fans uit en keert nog een icoon terug?

De kans is groot dat RSC Anderlecht de terugkeer van Kenneth Bornauw (CEO) en Michael Verschueren ...

533
533
Pocognoli reageert op kritiek: "Union niet zomaar verlaten”

Sebastien Pocognoli verliet Union SG voor AS Monaco. Dat is een grote sportieve gok, want weinig ...

73
73
België loopt volgend talent mis: "Kies voor Nederland"

Anno 2025 hebben spelers vaak verschillende opties inzake nationale ploegen. Zo heeft België ...

155
155
Zoon Gert Verheyen openhartig: “Na de scheiding zei mama…”

Van hockeyer tegen wil en dank tot goalgetter in tweede provinciale: Victor Verheyen, zoon van ...

185
185
Grote zorgen bij Standard vlak voor cruciale topper

Nu het interlandvoetbal voorbij is, schiet de Jupiler Pro League weer uit zijn startblokken. Vrijdag ...

177
177

Meer sportnieuws