'Union heeft beet en bereikt akkoord met Mazzu'

door
'Union heeft beet en bereikt akkoord met Mazzu'

Union SG gaat op zoek naar een nieuwe coach. De Brusselse club uit Eerste Klasse B deelde mee dat de samenwerking met trainer Thomas Christiansen werd stopgezet. Om volgend seizoen mee te strijden voor promotie, gaat men op zoek naar een nieuwe T1.

Dat opent mogelijk de deur voor Felice Mazzu. De ex-trainer van Sporting Charleroi en KRC Genk kreeg volgens Waalse media al een voorstel van Union SG, maar de afgelopen dagen deed zijn naam ook al de ronde bij onder meer Standard. Mogelijk volgt er de komende dagen meer duidelijkheid.

UPDATE 23/05

Volgens La Dernière Heure bestaat er geen twijfel meer over: Mazzu wordt de nieuwe trainer van Union. De voorbije dagen zou de Brusselse traditieclub stevig hebben doorgedrukt voor de ex-trainer van Charleroi en KRC Genk. Een officieel voorstel werd inmiddels neergelegd en momenteel worden de laatste details nog besproken, bij LDH is men zeker dat een akkoord nabij is.

UPDATE 17u36
Het verwachte akkoord zou er nu ook zijn, als we de informatie van Sudpresse mogen geloven. Zij schrijven dat Union en Mazzu een princiepsakkoord bereikt hebben over een contract voor één jaar. Als Union zou promoveren naar 1A, wordt die overeenkomst automatisch met nog een jaar verlengd. Zodra de laatste punten en komma's gezet zijn, kan de aanstelling van Mazzu ook officieel aangekondigd worden.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Kan Mazzu Union naar 1A leiden?

Meest recent

Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

20
20
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

59
59
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

30
30
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

111
111
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

119
119
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

98
98
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

55
55
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

547
547
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

352
352
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

22
22
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

68
68
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

88
88
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

500
500
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

396
396
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

146
146
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

45
45
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

108
108
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

110
110
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

390
390
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

283
283
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

381
381
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

494
494
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

54
54
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

61
61
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

321
321

Meer sportnieuws