Dortmund neemt afscheid van chouchou

door
Dortmund neemt afscheid van chouchou

Borussia Dortmund gaat de komende weken proberen om het Bayern München nog lastig te maken in de Duitse titelstrijd, waarvoor het over heel wat offensieve rijkdom kan beschikken. Prijsschutter Haaland wordt ondersteund door sensaties als Sancho, Thorgan Hazard en Brandt, terwijl ook flankverdedigers Hakimi en Guerreiro voor veel dreiging zorgen. In al dat geweld is er voor Mario Götze geen plaats meer.


De 27-jarige offensieve middenvelder is of was nochtans één van de chouchous van Dortmund. Als jeugdproduct debuteerde hij in 2009 in het A-elftal en hij zou uitgroeien tot één van de sleutelfiguren van het elftal dat in 2011 en 2012 kampioen werd. Een transfer naar Bayern München bracht echter niet wat gehoopt werd, al loodste Götze in 2014 wel nog Duitsland naar de wereldtitel met de winning goal in de finale.

In 2016 keert Götze terug bij Dortmund, maar zijn tweede passage blijkt een pak minder succesvol. Sportief directeur Michael Zorc bevestigt nu aan Sky Deutschland dat het aflopende contract van de speler niet verlengd zal worden en hij dus vertrekt. Götze zou alvast wel interesse genieten uit Italië, waar Lazio en AC Milan aan zijn komst zouden denken.

LEES OOK: Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Jammer dat hij vertrekt bij Dortmund?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

28
28
D-day in DAZN-affaire: drastische beslissing op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

7
7
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

72
72
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

55
55
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

36
36
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

153
153
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

52
52
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

140
140
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

170
170
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

85
85
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

313
313
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

496
496
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

97
97
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

30
30
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

499
499
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

122
122
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

184
184
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

290
290
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2639
2639
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

204
204
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

595
595
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

289
289

Meer sportnieuws