'Liverpool wil drie spelers opofferen voor komst Werner'

door
'Liverpool wil drie spelers opofferen voor komst Werner'

Liverpool was dit seizoen oppermachtig in de Premier League en wanneer de competitie hervat zal worden, zal het wellicht snel zijn eerste landstitel in 30 jaar pakken. Maar volgend seizoen wil Jürgen Klopp zijn ploeg nog verder versterken. De aanval mag met het supertrio Mané-Firmino-Salah en supersub Origi dan wel al goed gestoffeerd zijn, desondanks staat Timo Werner bovenaan het verlanglijstje van de Duitse coach.


Alleen zal de prijsschutter van RB Leipzig niet goedkoop zijn, want de afkoopsom in zijn contract zou 55 miljoen euro bedragen. Een dergelijk bedrag op tafel leggen is in tijden van corona uiteraard niet evident en dus zal Liverpool eerst moeten verkopen. Volgens The Sun zijn de Reds bereid om maar liefst drie spelers van de hand te doen om de nodige centen in het laatje te brengen.

Xherdan Shaqiri, Harry Wilson en Marko Grujic zouden op die manier andere oorden mogen opzoeken. Shaqiri kwam dit seizoen amper nog aan spelen toe op Anfield en zou met de komst van Werner verder wegzakken in de pikorde, terwijl Wilson en Grujic dit seizoen al verhuurd werden aan respectievelijk Bournemouth en Hertha BSC.

LEES OOK: Doku schittert en laat sterretjes Liverpool zien

Zou Werner een aanwinst zijn voor Liverpool?

Meest recent

Club Brugge in extase: nieuwe Gouden Generatie staat op

Niet alleen het A-elftal van Club Brugge toont een ander gelaat in eigen land dan in Europa, ...

29
29
Toch geen Messi op WK van volgende zomer?

In 2022 kon Lionel Messi in Qatar eindelijk helemaal de kroon op zijn carrière zetten, want ...

17
17
Joos verrast met gewaagde voorspelling over titelkandidaat

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is intussen bijna halfweg. Daarbij herbergt de top ...

176
176
Onrust bij De Ketelaere: Atalanta grijpt drastisch in

Interlandbreaks zijn voor veel clubs het moment om in te grijpen en dat is ook deze maand niet ...

10
10
Na eerste pandoering: Monaco-CEO oordeelt over Pocognoli

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de vorige interlandbreak in oktober de ...

71
71
Club Brugge in diepe rouw na overlijden oudgediende

Club Brugge kreeg de voorbije dagen enkele tegenvallers te verwerken. Het slikte vorig weekend een ...

0
0
Pittig programma Antwerp: Goots ziet onverwacht voordeel

Antwerp slaakte afgelopen weekend een grote zucht van opluchting, want het kon eindelijk nog eens ...

80
80
'Bondsparket lacht niet met slag: zware schorsing wacht'

De veertiende speeldag van de Jupiler Pro League bracht vorig weekend enkele opmerkelijke momenten. ...

46
46
Club Brugge na mokerslag de transfermarkt op?

Club Brugge trekt toch de interlandbreak in met de nodige twijfels. Het ging vorig weekend met 1-0 ...

311
311
Ronaldo bevestigt: "Het wordt zeker mijn laatste"

Er vond de voorbije jaren al een wissel van de wacht plaats in de voetbalwereld. Het tijdperk waarin ...

77
77
Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

107
107
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

163
163
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

326
326
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

194
194
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

213
213
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

765
765
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

430
430
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

356
356
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

352
352
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

455
455
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

263
263
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

646
646
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

503
503
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

370
370
'Liverpool zet mercato wéér in vuur: deal van 100 miljoen'

Ondanks het behalen van de Engelse titel, pakte Liverpool FC afgelopen zomer uit met een ...

147
147

Meer sportnieuws