'Galatasaray hangt buitensporig prijskaartje rond Diagne'

door
'Galatasaray hangt buitensporig prijskaartje rond Diagne'

Club Brugge heeft een uitstekend seizoen achter de rug, al zal men één affaire binnen de bestuurskamer zo snel mogelijk willen vergeten. Zo draaide de huurbeurt van Mbaye Diagne uit op een compleet fiasco. Zijn overeenkomst wordt logischerwijs dan ook niet verlengd, maar bij moederclub Galatasaray heeft hij eveneens geen toekomst.


Na het penalty-incident op PSG belandde Diagne op een zijspoor bij Club en hij geraakte vervolgens niet meer op het rechte pad. In januari werd dan ook getracht om hem vroegtijdig terug te sturen naar Istanbul. Maar Galatasaray maakte toen al duidelijk dat het geen trek had om opnieuw met de Senegalees in zee te gaan.

Tijdens de komende mercato willen de Turken hem dan ook definitief van de hand doen, al verlangen ze wel een enorme transfersom. Volgens het medium Fotomac moet hij liefst 12 miljoen euro kosten. Zijn marktwaarde wordt door de website Transfermarkt nochtans op slechts 4.8 miljoen euro ingeschat en dat lijkt zelfs aan de hoge kant gezien zijn recente prestaties.

Ondanks die hoge vraagprijs blijkt Diagne zich echter geen zorgen te maken over het vinden van een nieuwe club. "Ik zou graag een nieuwe kans bij Galatasaray krijgen, maar ik weet niet of zij mij nog willen houden. Ze willen enkele spelers met een hoog salaris kwijt. Ik weet niet precies wie. Als ze me verkopen, ben ik er zeker van dat ik een ploeg zal vinden die bij mijn speelstijl past", klonk het bij The Guardian.

LEES OOK: 'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club heeft Diagne te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

61
61
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

41
41
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

60
60
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

29
29
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

130
130
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

244
244
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

143
143
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

466
466
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

200
200
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

396
396
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

184
184
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

259
259
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

258
258
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

172
172
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

515
515
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws