'Tweede grootmacht meldt zich voor stunttransfer Agüero'

door
'Tweede grootmacht meldt zich voor stunttransfer Agüero'

Manchester City dreigt komende zomer niet één, maar twee topvoetballers kwijt te raken. Dat laat SportBild woensdag weten. Naast Leroy Sané, die zou terugkeren naar de Bundesliga, zou ook Sergio Agüero wel eens kunnen vertrekken in het Etihad Stadium.


Internazionale heeft Agüero namelijk hoog op het verlanglijstje te staan om de mogelijk vertrekkende Lautaro Martínez te vervangen. De Argentijn geniet al maanden interesse van Barcelona en lijkt de club dan ook komende zomer te verlaten. Agüero is naar verluidt de logische vervanger om zijn landgenoot bij Internazionale op te volgen.

Het is echter de vraag of Manchester City zomaar meewerkt aan een transfer van Agüero, aangezien manager Pep Guardiola meermaals heeft aangegeven groot fan te zijn van de voetballer. Dat hij zijn laatste contractjaar ingaat bij City, kan wel in het voordeel van de Italianen spelen.

UPDATE 23/05
Niet enkel Internazionale zou de Argentijnse topspits willen wegplukken uit het Etihad Stadium, er zijn nog meer kapers op de kust. Zo meldt La Gazzetta dello Sport-journalist Nicoló Schira dat ook Real Madrid in de markt is voor Agüero. Beide clubs zouden al geïnformeerd hebben bij het management van de Argentijn.

Toch lijkt een transfer komende zomer niet aan de orde. City zou al hebben laten weten dat een vertrek van Agüero onbespreekbaar is. Enkele een monsterbod zou de Engelsen kunnen doen twijfelen, maar dat lijkt uitgesloten gezien de financiële gevolgen van de coronacrisis.

LEES OOK: Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

Agüero zou bij elke Europese club in de basis staan ...

Meest recent

'AA Gent zoekt winger: oude bekende De Mil in beeld'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

6
6
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

60
60
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

249
249
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

495
495
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

67
67
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

25
25
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

89
89
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

120
120
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

137
137
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

94
94
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

80
80
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

205
205
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

252
252
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

107
107
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

156
156
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

370
370
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

317
317
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

114
114
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

176
176
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

344
344
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

155
155
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

126
126
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

160
160
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

550
550
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

109
109

Meer sportnieuws