Koude douche Club Brugge: transferdoelwit verlengt tot 2024

door
Koude douche Club Brugge: transferdoelwit verlengt tot 2024

Bij monde van voorzitter Bart Verhaeghe liet Club Brugge afgelopen zondag weten dat het zich tijdens de komende mercato nog verder wil versterken. Een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst, maar ook op andere posities is extra mankracht welgekomen. Eén doelwit mag echter van de verlanglijst geschrapt worden.


Club was de voorbije weken en maanden zijn opties aan het afwegen op de back-posities en aan de linkerflank kon nog wel wat versterking bij gezien de aflopende huurovereenkomst van Eduard Sobol. Daarvoor had Blauw-Zwart zijn pijlen gericht op het Poolse talent Michal Karbownik. Club had naar verluidt zelfs al een bod neergelegd en nog meer Europese ploegen toonden concrete interesse. Maar een transfer lijkt er deze zomer toch niet voor hem in te zitten.

Zijn club Legia Warschau maakte zaterdag immers bekend dat Karbownik zijn overeenkomst heeft verlengd tot 2024. Een vertrek op korte termijn lijkt dan ook uitgesloten, tenzij voor een buitensporig bedrag. Dit gegeven zou bij Club wel tot een andere transfer kunnen leiden. Nu Karbownik onhaalbaar blijkt, zijn de kansen weer toegenomen dat de aankoopoptie op Sobol wordt gelicht. Dan moet de kersverse kampioen wel zo'n 3 à 4 miljoen overmaken aan Shakhtar Donetsk.

LEES OOK: Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club moet de optie op Sobol lichten ...

Meest recent

‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

9
9
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

20
20
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

24
24
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

125
125
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

60
60
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

105
105
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

44
44
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

212
212
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

211
211
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

194
194
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

344
344
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

269
269
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

130
130
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

159
159
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

179
179
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

401
401
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

226
226
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

134
134
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

162
162
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

120
120
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

203
203
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

68
68
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

138
138
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

405
405
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

166
166

Meer sportnieuws