TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wil zijn ploeg tijdens de komende mercato versterken, bovenaan het verlanglijstje staat een nieuwe spits. En daarvoor blijft men hoog inzetten op Aldolfo Gaich. Volgens El Intransigente zal er weldra een nieuw bod volgen op de jonge Argentijn en zijn de kansen van Blauw-Zwart behoorlijk groot. Zijn huidige club San Lorenzo heeft volgens het medium immers dringend vers kapitaal nodig wegens een klacht van de FIFA. Verder meldt SudPresse dat ook Nacer Chadli nog op de verlanglijst staat, maar er zijn nog geen concrete stappen gezet in dat dossier.

Hoewel sportieve baas Peter Verbeke nog steeds in hem geloofd, is Adrien Trebel op weg naar de uitgang bij RSC Anderlecht. Het bestuur wil absoluut van zijn hoge salaris verlost zijn en speler-inspirator Vincent Kompany zou geen toekomst voor hem voorzien. Zo zou Trebel volgens La Dernière Heure quasi gratis mogen vertrekken, zolang de club maar van zijn loon af is. Maar zelfs zonder noemenswaardige transfersom, valt het af te wachten of ploegen staan springen om de ex-speler van Standard binnen te halen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri heeft Antwerp FC een bod van 500.000 euro neergelegd bij KV Mechelen om William Togui los te weken. De aanvaller kende een goed seizoen met 9 goals en 1 assist in 26 wedstrijden. Dit seizoen liet Togui in de partij op de Bosuil een goede indruk achter. De kans dat het bod van de Great Old zal voldoen, is dan ook klein. Naast Antwerp heeft ook Sporting Charleroi de spits in het vizier.

Guillaume Gillet zag zijn contract bij RC Lens niet verlengd worden en is dus transfervrij op zoek naar een nieuwe club. De kans is groot dat hij die in eigen land zal vinden. Sporting Charleroi liet via Mehdi Bayat al verstaan dat Gillet zeker een piste is en SudPresse weet dat die onderhandelingen al gaande zijn. Die gaan de goede kant uit. Beide partijen zien een samenwerking zitten en de gesprekken verlopen in een zeer goede sfeer.

Volgens Actufoot, dat zich baseert op de berichten van RMC Sport-journalist Loïc Tanzi, heeft Standard een contract aangeboden aan Ziyad Larkeche. Dat is een 17-jarig talent uit de U19 van Paris Saint-Germain, maar de speler in kwestie zou het aanbod echter hebben afgewezen.

BUITENLAND
Jan Vertonghen, die geen nieuw contract krijgt bij Tottenham, zou volgens diverse media jaarlijks drie miljoen euro netto willen verdienen. AS Roma gaat dergelijk loon niet op tafel leggen. De Italiaanse (top)club heeft een salarisplafond van 2,5 miljoen euro vooropgesteld en een transfer naar Rome lijkt voorlopig dus van de baan. Er zijn wel nog diverse andere buitenlandse clubs die interesse tonen, een langer verblijf in de Premier League lijkt niet aan de orde.

Volgens Cadena Cope heeft Barcelona een principe-akkoord met Lautaro Martinez bereikt, hij moet de eerste topaanwinst worden. Er moet wel nog een overeenkomst met Internazionale gevonden worden. Barça wil de prijs immers drukken door andere spelers in de deal op te nemen. Er zouden verschillende kandidaten zijn. Het medium noemt Samuel Umtiti, Nélson Semedo, Júnior Firpo, Ivan Rakitic en Arturo Vidal. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden op clubniveau, maar de relaties tussen beide bestuurskamers zouden erg goed zijn.

Paul Pogba blijft nadrukkelijk aan Juventus gelinkt worden. Ook volgens The Mirror moet Adrien Rabiot de transfer helpen beklinken, zij het niet door de omgekeerde weg te bewandelen. Het Engelse medium stelt namelijk dat de 25-jarige middenvelder mogelijk een overstap naar Arsenal zou maken, dat zich naar verluidt zelfs reeds in Turijn heeft gemeld. Indien die transfer rond geraakt, zou Juve alle pijlen op Pogba richten als nieuwe middenvelder.

Liverpool FC blijft werk maken van een extra centrale verdediger. Nadat eerder al ex-Genkie Kalidou Koulibaly gelinkt werd aan een overstap naar Anfield, meldt Daily Express nu namelijk dat de autoritaire leider in de Premier League ook Diego Carlos op de shortlist heeft gezet. De 27-jarige Braziliaan van Sevilla FC heeft een afkoopclausule van 75 miljoen in zijn contract, maar zal allicht een pak goedkoper zijn.

Volgens onder andere France Football heeft Chelsea een cruciale knoop doorgehakt. Er zou zijn besloten dat doelman Kepa Arrizabalaga definitief mag vertrekken, zodat hij plaats kan maken voor André Onana. De Kameroener moet net als Hakim Ziyech de overstap van Ajax maken. Kepa zou dan weer kunnen terugkeren naar La Liga, volgens Mundo Deportivo heeft Valencia CF interesse. Om Onana te vervangen zou Ajax dan weer belangstelling hebben in onder meer Hendrik Van Crombrugge (Anderlecht).

Jadon Sancho leek lange tijd op weg te zijn naar de Premier League, waar Manchester United al maandenlang hunkert naar het Engelse talent. Maar volgens ESPN wil Bayern München de winger van Borussia Dortmund alsnog kapen. Omdat de deal met Leroy Sane (Manchester City) maar blijft aanslepen, wil Bayern nog al zijn opties openhouden.

LEES OOK: 'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Anderlecht moet Trebel een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

10
10
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

131
131
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

17
17
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

160
160
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

117
117
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

199
199
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

136
136
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

179
179
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

719
719
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

141
141
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

637
637
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

425
425
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

445
445
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

246
246
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

318
318
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

640
640
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

722
722
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

537
537
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

277
277
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

551
551
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

534
534
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

456
456
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

558
558
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

515
515

Meer sportnieuws