TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wil zijn ploeg tijdens de komende mercato versterken, bovenaan het verlanglijstje staat een nieuwe spits. En daarvoor blijft men hoog inzetten op Aldolfo Gaich. Volgens El Intransigente zal er weldra een nieuw bod volgen op de jonge Argentijn en zijn de kansen van Blauw-Zwart behoorlijk groot. Zijn huidige club San Lorenzo heeft volgens het medium immers dringend vers kapitaal nodig wegens een klacht van de FIFA. Verder meldt SudPresse dat ook Nacer Chadli nog op de verlanglijst staat, maar er zijn nog geen concrete stappen gezet in dat dossier.

Hoewel sportieve baas Peter Verbeke nog steeds in hem geloofd, is Adrien Trebel op weg naar de uitgang bij RSC Anderlecht. Het bestuur wil absoluut van zijn hoge salaris verlost zijn en speler-inspirator Vincent Kompany zou geen toekomst voor hem voorzien. Zo zou Trebel volgens La Dernière Heure quasi gratis mogen vertrekken, zolang de club maar van zijn loon af is. Maar zelfs zonder noemenswaardige transfersom, valt het af te wachten of ploegen staan springen om de ex-speler van Standard binnen te halen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri heeft Antwerp FC een bod van 500.000 euro neergelegd bij KV Mechelen om William Togui los te weken. De aanvaller kende een goed seizoen met 9 goals en 1 assist in 26 wedstrijden. Dit seizoen liet Togui in de partij op de Bosuil een goede indruk achter. De kans dat het bod van de Great Old zal voldoen, is dan ook klein. Naast Antwerp heeft ook Sporting Charleroi de spits in het vizier.

Guillaume Gillet zag zijn contract bij RC Lens niet verlengd worden en is dus transfervrij op zoek naar een nieuwe club. De kans is groot dat hij die in eigen land zal vinden. Sporting Charleroi liet via Mehdi Bayat al verstaan dat Gillet zeker een piste is en SudPresse weet dat die onderhandelingen al gaande zijn. Die gaan de goede kant uit. Beide partijen zien een samenwerking zitten en de gesprekken verlopen in een zeer goede sfeer.

Volgens Actufoot, dat zich baseert op de berichten van RMC Sport-journalist Loïc Tanzi, heeft Standard een contract aangeboden aan Ziyad Larkeche. Dat is een 17-jarig talent uit de U19 van Paris Saint-Germain, maar de speler in kwestie zou het aanbod echter hebben afgewezen.

BUITENLAND
Jan Vertonghen, die geen nieuw contract krijgt bij Tottenham, zou volgens diverse media jaarlijks drie miljoen euro netto willen verdienen. AS Roma gaat dergelijk loon niet op tafel leggen. De Italiaanse (top)club heeft een salarisplafond van 2,5 miljoen euro vooropgesteld en een transfer naar Rome lijkt voorlopig dus van de baan. Er zijn wel nog diverse andere buitenlandse clubs die interesse tonen, een langer verblijf in de Premier League lijkt niet aan de orde.

Volgens Cadena Cope heeft Barcelona een principe-akkoord met Lautaro Martinez bereikt, hij moet de eerste topaanwinst worden. Er moet wel nog een overeenkomst met Internazionale gevonden worden. Barça wil de prijs immers drukken door andere spelers in de deal op te nemen. Er zouden verschillende kandidaten zijn. Het medium noemt Samuel Umtiti, Nélson Semedo, Júnior Firpo, Ivan Rakitic en Arturo Vidal. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden op clubniveau, maar de relaties tussen beide bestuurskamers zouden erg goed zijn.

Paul Pogba blijft nadrukkelijk aan Juventus gelinkt worden. Ook volgens The Mirror moet Adrien Rabiot de transfer helpen beklinken, zij het niet door de omgekeerde weg te bewandelen. Het Engelse medium stelt namelijk dat de 25-jarige middenvelder mogelijk een overstap naar Arsenal zou maken, dat zich naar verluidt zelfs reeds in Turijn heeft gemeld. Indien die transfer rond geraakt, zou Juve alle pijlen op Pogba richten als nieuwe middenvelder.

Liverpool FC blijft werk maken van een extra centrale verdediger. Nadat eerder al ex-Genkie Kalidou Koulibaly gelinkt werd aan een overstap naar Anfield, meldt Daily Express nu namelijk dat de autoritaire leider in de Premier League ook Diego Carlos op de shortlist heeft gezet. De 27-jarige Braziliaan van Sevilla FC heeft een afkoopclausule van 75 miljoen in zijn contract, maar zal allicht een pak goedkoper zijn.

Volgens onder andere France Football heeft Chelsea een cruciale knoop doorgehakt. Er zou zijn besloten dat doelman Kepa Arrizabalaga definitief mag vertrekken, zodat hij plaats kan maken voor André Onana. De Kameroener moet net als Hakim Ziyech de overstap van Ajax maken. Kepa zou dan weer kunnen terugkeren naar La Liga, volgens Mundo Deportivo heeft Valencia CF interesse. Om Onana te vervangen zou Ajax dan weer belangstelling hebben in onder meer Hendrik Van Crombrugge (Anderlecht).

Jadon Sancho leek lange tijd op weg te zijn naar de Premier League, waar Manchester United al maandenlang hunkert naar het Engelse talent. Maar volgens ESPN wil Bayern München de winger van Borussia Dortmund alsnog kapen. Omdat de deal met Leroy Sane (Manchester City) maar blijft aanslepen, wil Bayern nog al zijn opties openhouden.

LEES OOK: Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Anderlecht moet Trebel een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

36
36
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

10
10
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

30
30
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

28
28
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

36
36
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

33
33
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

49
49
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

141
141
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

233
233
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

125
125
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

193
193
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

334
334
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

67
67
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

169
169
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

311
311
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

415
415
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

141
141
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

221
221
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

209
209

Meer sportnieuws