TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wil zijn ploeg tijdens de komende mercato versterken, bovenaan het verlanglijstje staat een nieuwe spits. En daarvoor blijft men hoog inzetten op Aldolfo Gaich. Volgens El Intransigente zal er weldra een nieuw bod volgen op de jonge Argentijn en zijn de kansen van Blauw-Zwart behoorlijk groot. Zijn huidige club San Lorenzo heeft volgens het medium immers dringend vers kapitaal nodig wegens een klacht van de FIFA. Verder meldt SudPresse dat ook Nacer Chadli nog op de verlanglijst staat, maar er zijn nog geen concrete stappen gezet in dat dossier.

Hoewel sportieve baas Peter Verbeke nog steeds in hem geloofd, is Adrien Trebel op weg naar de uitgang bij RSC Anderlecht. Het bestuur wil absoluut van zijn hoge salaris verlost zijn en speler-inspirator Vincent Kompany zou geen toekomst voor hem voorzien. Zo zou Trebel volgens La Dernière Heure quasi gratis mogen vertrekken, zolang de club maar van zijn loon af is. Maar zelfs zonder noemenswaardige transfersom, valt het af te wachten of ploegen staan springen om de ex-speler van Standard binnen te halen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri heeft Antwerp FC een bod van 500.000 euro neergelegd bij KV Mechelen om William Togui los te weken. De aanvaller kende een goed seizoen met 9 goals en 1 assist in 26 wedstrijden. Dit seizoen liet Togui in de partij op de Bosuil een goede indruk achter. De kans dat het bod van de Great Old zal voldoen, is dan ook klein. Naast Antwerp heeft ook Sporting Charleroi de spits in het vizier.

Guillaume Gillet zag zijn contract bij RC Lens niet verlengd worden en is dus transfervrij op zoek naar een nieuwe club. De kans is groot dat hij die in eigen land zal vinden. Sporting Charleroi liet via Mehdi Bayat al verstaan dat Gillet zeker een piste is en SudPresse weet dat die onderhandelingen al gaande zijn. Die gaan de goede kant uit. Beide partijen zien een samenwerking zitten en de gesprekken verlopen in een zeer goede sfeer.

Volgens Actufoot, dat zich baseert op de berichten van RMC Sport-journalist Loïc Tanzi, heeft Standard een contract aangeboden aan Ziyad Larkeche. Dat is een 17-jarig talent uit de U19 van Paris Saint-Germain, maar de speler in kwestie zou het aanbod echter hebben afgewezen.

BUITENLAND
Jan Vertonghen, die geen nieuw contract krijgt bij Tottenham, zou volgens diverse media jaarlijks drie miljoen euro netto willen verdienen. AS Roma gaat dergelijk loon niet op tafel leggen. De Italiaanse (top)club heeft een salarisplafond van 2,5 miljoen euro vooropgesteld en een transfer naar Rome lijkt voorlopig dus van de baan. Er zijn wel nog diverse andere buitenlandse clubs die interesse tonen, een langer verblijf in de Premier League lijkt niet aan de orde.

Volgens Cadena Cope heeft Barcelona een principe-akkoord met Lautaro Martinez bereikt, hij moet de eerste topaanwinst worden. Er moet wel nog een overeenkomst met Internazionale gevonden worden. Barça wil de prijs immers drukken door andere spelers in de deal op te nemen. Er zouden verschillende kandidaten zijn. Het medium noemt Samuel Umtiti, Nélson Semedo, Júnior Firpo, Ivan Rakitic en Arturo Vidal. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden op clubniveau, maar de relaties tussen beide bestuurskamers zouden erg goed zijn.

Paul Pogba blijft nadrukkelijk aan Juventus gelinkt worden. Ook volgens The Mirror moet Adrien Rabiot de transfer helpen beklinken, zij het niet door de omgekeerde weg te bewandelen. Het Engelse medium stelt namelijk dat de 25-jarige middenvelder mogelijk een overstap naar Arsenal zou maken, dat zich naar verluidt zelfs reeds in Turijn heeft gemeld. Indien die transfer rond geraakt, zou Juve alle pijlen op Pogba richten als nieuwe middenvelder.

Liverpool FC blijft werk maken van een extra centrale verdediger. Nadat eerder al ex-Genkie Kalidou Koulibaly gelinkt werd aan een overstap naar Anfield, meldt Daily Express nu namelijk dat de autoritaire leider in de Premier League ook Diego Carlos op de shortlist heeft gezet. De 27-jarige Braziliaan van Sevilla FC heeft een afkoopclausule van 75 miljoen in zijn contract, maar zal allicht een pak goedkoper zijn.

Volgens onder andere France Football heeft Chelsea een cruciale knoop doorgehakt. Er zou zijn besloten dat doelman Kepa Arrizabalaga definitief mag vertrekken, zodat hij plaats kan maken voor André Onana. De Kameroener moet net als Hakim Ziyech de overstap van Ajax maken. Kepa zou dan weer kunnen terugkeren naar La Liga, volgens Mundo Deportivo heeft Valencia CF interesse. Om Onana te vervangen zou Ajax dan weer belangstelling hebben in onder meer Hendrik Van Crombrugge (Anderlecht).

Jadon Sancho leek lange tijd op weg te zijn naar de Premier League, waar Manchester United al maandenlang hunkert naar het Engelse talent. Maar volgens ESPN wil Bayern München de winger van Borussia Dortmund alsnog kapen. Omdat de deal met Leroy Sane (Manchester City) maar blijft aanslepen, wil Bayern nog al zijn opties openhouden.

LEES OOK: Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Anderlecht moet Trebel een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

14
14
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

51
51
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

25
25
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

19
19
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

22
22
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

133
133
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

52
52
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

28
28
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

120
120
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

30
30
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

58
58
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

61
61
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

65
65
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

102
102
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

136
136
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

142
142
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

276
276
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

23
23
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

155
155
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

258
258
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

78
78
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

156
156
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

42
42
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

298
298
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

973
973

Meer sportnieuws