TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wil zijn ploeg tijdens de komende mercato versterken, bovenaan het verlanglijstje staat een nieuwe spits. En daarvoor blijft men hoog inzetten op Aldolfo Gaich. Volgens El Intransigente zal er weldra een nieuw bod volgen op de jonge Argentijn en zijn de kansen van Blauw-Zwart behoorlijk groot. Zijn huidige club San Lorenzo heeft volgens het medium immers dringend vers kapitaal nodig wegens een klacht van de FIFA. Verder meldt SudPresse dat ook Nacer Chadli nog op de verlanglijst staat, maar er zijn nog geen concrete stappen gezet in dat dossier.

Hoewel sportieve baas Peter Verbeke nog steeds in hem geloofd, is Adrien Trebel op weg naar de uitgang bij RSC Anderlecht. Het bestuur wil absoluut van zijn hoge salaris verlost zijn en speler-inspirator Vincent Kompany zou geen toekomst voor hem voorzien. Zo zou Trebel volgens La Dernière Heure quasi gratis mogen vertrekken, zolang de club maar van zijn loon af is. Maar zelfs zonder noemenswaardige transfersom, valt het af te wachten of ploegen staan springen om de ex-speler van Standard binnen te halen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri heeft Antwerp FC een bod van 500.000 euro neergelegd bij KV Mechelen om William Togui los te weken. De aanvaller kende een goed seizoen met 9 goals en 1 assist in 26 wedstrijden. Dit seizoen liet Togui in de partij op de Bosuil een goede indruk achter. De kans dat het bod van de Great Old zal voldoen, is dan ook klein. Naast Antwerp heeft ook Sporting Charleroi de spits in het vizier.

Guillaume Gillet zag zijn contract bij RC Lens niet verlengd worden en is dus transfervrij op zoek naar een nieuwe club. De kans is groot dat hij die in eigen land zal vinden. Sporting Charleroi liet via Mehdi Bayat al verstaan dat Gillet zeker een piste is en SudPresse weet dat die onderhandelingen al gaande zijn. Die gaan de goede kant uit. Beide partijen zien een samenwerking zitten en de gesprekken verlopen in een zeer goede sfeer.

Volgens Actufoot, dat zich baseert op de berichten van RMC Sport-journalist Loïc Tanzi, heeft Standard een contract aangeboden aan Ziyad Larkeche. Dat is een 17-jarig talent uit de U19 van Paris Saint-Germain, maar de speler in kwestie zou het aanbod echter hebben afgewezen.

BUITENLAND
Jan Vertonghen, die geen nieuw contract krijgt bij Tottenham, zou volgens diverse media jaarlijks drie miljoen euro netto willen verdienen. AS Roma gaat dergelijk loon niet op tafel leggen. De Italiaanse (top)club heeft een salarisplafond van 2,5 miljoen euro vooropgesteld en een transfer naar Rome lijkt voorlopig dus van de baan. Er zijn wel nog diverse andere buitenlandse clubs die interesse tonen, een langer verblijf in de Premier League lijkt niet aan de orde.

Volgens Cadena Cope heeft Barcelona een principe-akkoord met Lautaro Martinez bereikt, hij moet de eerste topaanwinst worden. Er moet wel nog een overeenkomst met Internazionale gevonden worden. Barça wil de prijs immers drukken door andere spelers in de deal op te nemen. Er zouden verschillende kandidaten zijn. Het medium noemt Samuel Umtiti, Nélson Semedo, Júnior Firpo, Ivan Rakitic en Arturo Vidal. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden op clubniveau, maar de relaties tussen beide bestuurskamers zouden erg goed zijn.

Paul Pogba blijft nadrukkelijk aan Juventus gelinkt worden. Ook volgens The Mirror moet Adrien Rabiot de transfer helpen beklinken, zij het niet door de omgekeerde weg te bewandelen. Het Engelse medium stelt namelijk dat de 25-jarige middenvelder mogelijk een overstap naar Arsenal zou maken, dat zich naar verluidt zelfs reeds in Turijn heeft gemeld. Indien die transfer rond geraakt, zou Juve alle pijlen op Pogba richten als nieuwe middenvelder.

Liverpool FC blijft werk maken van een extra centrale verdediger. Nadat eerder al ex-Genkie Kalidou Koulibaly gelinkt werd aan een overstap naar Anfield, meldt Daily Express nu namelijk dat de autoritaire leider in de Premier League ook Diego Carlos op de shortlist heeft gezet. De 27-jarige Braziliaan van Sevilla FC heeft een afkoopclausule van 75 miljoen in zijn contract, maar zal allicht een pak goedkoper zijn.

Volgens onder andere France Football heeft Chelsea een cruciale knoop doorgehakt. Er zou zijn besloten dat doelman Kepa Arrizabalaga definitief mag vertrekken, zodat hij plaats kan maken voor André Onana. De Kameroener moet net als Hakim Ziyech de overstap van Ajax maken. Kepa zou dan weer kunnen terugkeren naar La Liga, volgens Mundo Deportivo heeft Valencia CF interesse. Om Onana te vervangen zou Ajax dan weer belangstelling hebben in onder meer Hendrik Van Crombrugge (Anderlecht).

Jadon Sancho leek lange tijd op weg te zijn naar de Premier League, waar Manchester United al maandenlang hunkert naar het Engelse talent. Maar volgens ESPN wil Bayern München de winger van Borussia Dortmund alsnog kapen. Omdat de deal met Leroy Sane (Manchester City) maar blijft aanslepen, wil Bayern nog al zijn opties openhouden.

LEES OOK: Janssen dropt fors statement: "En ik meen het oprecht"

Anderlecht moet Trebel een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

8
8
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

22
22
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

23
23
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

41
41
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

60
60
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

122
122
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

210
210
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

73
73
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

275
275
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

75
75
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

53
53
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

125
125
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

111
111
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

123
123
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

117
117
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

125
125
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

289
289
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

508
508
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

147
147
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

74
74
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

106
106
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

356
356
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

124
124
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

113
113
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

83
83

Meer sportnieuws