TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil smaakmaker KVM, Club werkt aan grote deal'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wil zijn ploeg tijdens de komende mercato versterken, bovenaan het verlanglijstje staat een nieuwe spits. En daarvoor blijft men hoog inzetten op Aldolfo Gaich. Volgens El Intransigente zal er weldra een nieuw bod volgen op de jonge Argentijn en zijn de kansen van Blauw-Zwart behoorlijk groot. Zijn huidige club San Lorenzo heeft volgens het medium immers dringend vers kapitaal nodig wegens een klacht van de FIFA. Verder meldt SudPresse dat ook Nacer Chadli nog op de verlanglijst staat, maar er zijn nog geen concrete stappen gezet in dat dossier.

Hoewel sportieve baas Peter Verbeke nog steeds in hem geloofd, is Adrien Trebel op weg naar de uitgang bij RSC Anderlecht. Het bestuur wil absoluut van zijn hoge salaris verlost zijn en speler-inspirator Vincent Kompany zou geen toekomst voor hem voorzien. Zo zou Trebel volgens La Dernière Heure quasi gratis mogen vertrekken, zolang de club maar van zijn loon af is. Maar zelfs zonder noemenswaardige transfersom, valt het af te wachten of ploegen staan springen om de ex-speler van Standard binnen te halen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri heeft Antwerp FC een bod van 500.000 euro neergelegd bij KV Mechelen om William Togui los te weken. De aanvaller kende een goed seizoen met 9 goals en 1 assist in 26 wedstrijden. Dit seizoen liet Togui in de partij op de Bosuil een goede indruk achter. De kans dat het bod van de Great Old zal voldoen, is dan ook klein. Naast Antwerp heeft ook Sporting Charleroi de spits in het vizier.

Guillaume Gillet zag zijn contract bij RC Lens niet verlengd worden en is dus transfervrij op zoek naar een nieuwe club. De kans is groot dat hij die in eigen land zal vinden. Sporting Charleroi liet via Mehdi Bayat al verstaan dat Gillet zeker een piste is en SudPresse weet dat die onderhandelingen al gaande zijn. Die gaan de goede kant uit. Beide partijen zien een samenwerking zitten en de gesprekken verlopen in een zeer goede sfeer.

Volgens Actufoot, dat zich baseert op de berichten van RMC Sport-journalist Loïc Tanzi, heeft Standard een contract aangeboden aan Ziyad Larkeche. Dat is een 17-jarig talent uit de U19 van Paris Saint-Germain, maar de speler in kwestie zou het aanbod echter hebben afgewezen.

BUITENLAND
Jan Vertonghen, die geen nieuw contract krijgt bij Tottenham, zou volgens diverse media jaarlijks drie miljoen euro netto willen verdienen. AS Roma gaat dergelijk loon niet op tafel leggen. De Italiaanse (top)club heeft een salarisplafond van 2,5 miljoen euro vooropgesteld en een transfer naar Rome lijkt voorlopig dus van de baan. Er zijn wel nog diverse andere buitenlandse clubs die interesse tonen, een langer verblijf in de Premier League lijkt niet aan de orde.

Volgens Cadena Cope heeft Barcelona een principe-akkoord met Lautaro Martinez bereikt, hij moet de eerste topaanwinst worden. Er moet wel nog een overeenkomst met Internazionale gevonden worden. Barça wil de prijs immers drukken door andere spelers in de deal op te nemen. Er zouden verschillende kandidaten zijn. Het medium noemt Samuel Umtiti, Nélson Semedo, Júnior Firpo, Ivan Rakitic en Arturo Vidal. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden op clubniveau, maar de relaties tussen beide bestuurskamers zouden erg goed zijn.

Paul Pogba blijft nadrukkelijk aan Juventus gelinkt worden. Ook volgens The Mirror moet Adrien Rabiot de transfer helpen beklinken, zij het niet door de omgekeerde weg te bewandelen. Het Engelse medium stelt namelijk dat de 25-jarige middenvelder mogelijk een overstap naar Arsenal zou maken, dat zich naar verluidt zelfs reeds in Turijn heeft gemeld. Indien die transfer rond geraakt, zou Juve alle pijlen op Pogba richten als nieuwe middenvelder.

Liverpool FC blijft werk maken van een extra centrale verdediger. Nadat eerder al ex-Genkie Kalidou Koulibaly gelinkt werd aan een overstap naar Anfield, meldt Daily Express nu namelijk dat de autoritaire leider in de Premier League ook Diego Carlos op de shortlist heeft gezet. De 27-jarige Braziliaan van Sevilla FC heeft een afkoopclausule van 75 miljoen in zijn contract, maar zal allicht een pak goedkoper zijn.

Volgens onder andere France Football heeft Chelsea een cruciale knoop doorgehakt. Er zou zijn besloten dat doelman Kepa Arrizabalaga definitief mag vertrekken, zodat hij plaats kan maken voor André Onana. De Kameroener moet net als Hakim Ziyech de overstap van Ajax maken. Kepa zou dan weer kunnen terugkeren naar La Liga, volgens Mundo Deportivo heeft Valencia CF interesse. Om Onana te vervangen zou Ajax dan weer belangstelling hebben in onder meer Hendrik Van Crombrugge (Anderlecht).

Jadon Sancho leek lange tijd op weg te zijn naar de Premier League, waar Manchester United al maandenlang hunkert naar het Engelse talent. Maar volgens ESPN wil Bayern München de winger van Borussia Dortmund alsnog kapen. Omdat de deal met Leroy Sane (Manchester City) maar blijft aanslepen, wil Bayern nog al zijn opties openhouden.

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

Anderlecht moet Trebel een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

45
45
Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

46
46
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

19
19
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

187
187
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

73
73
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

39
39
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

102
102
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

101
101
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

56
56
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

323
323
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

672
672
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

548
548
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

400
400
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

361
361
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

259
259
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

620
620
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

264
264
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

90
90
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

318
318
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

87
87
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

453
453
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

210
210
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

76
76
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

48
48
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

77
77

Meer sportnieuws