'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

348 stemmen
'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

Paris Saint-Germain werd inmiddels uitgeroepen tot kampioen van Frankrijk, toch zou de sfeer bij de club uit de hoofdstad om te snijden zijn. Zo werd de eigen spelersgroep naar verluidt onder druk gezet om mee te werken aan een salarisoffer. Eigenaar Nasser Al-Khelaifi zou hoogstpersoonlijk gebeld hebben om meerdere spelers te stimuleren.


Volgens L'Equipe is er daardoor opschudding ontstaan binnen de PSG-selectie. Een deel van spelers is bereid om een flink bedrag af te staan om de corona-verliezen te helpen counteren, anderen hebben dan weer hun twijfels. Aanvoerder Thiago Silva speelt een belangrijke rol als woordvoerder tussen beide partijen. Hij keerde na de lockdown in Frankrijk terug naar Brazilië en zou niet voornemens zijn om salaris in te leveren.

Silva heeft een contract tot 30 juni en zou geen grote hap uit zijn miljoenensalaris toestaan gezien hij mogelijk toch op korte termijn vertrekt. Ook weigert de verdediger om medespelers te stimuleren om mee te werken aan een loonoffer. Naar verluidt heeft Al-Khelaifi zijn onvrede vervolgens telefonisch geuit richting de spelers, maar een deel wenste niet eens in te gaan op zijn telefoontjes.

Vooralsnog incasseren PSG-spelers 84 procent van hun normale salaris. Dat is echter niet voldoende voor de Parijzenaren, die een verlies van tweehonderd miljoen euro vrezen. Spelers zoals Neymar en Kylian Mbappé weigeren naar verluidt echter medewerking omdat de eigenaren van de club steenrijk zijn. Een akkoord lijkt momenteel dan ook verraf.

Logisch dat de spelers niet meer willen inleveren?

Meest recent

Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

6
6
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

61
61
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

85
85
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

144
144
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

82
82
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

84
84
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

149
149
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

101
101
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

46
46
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

461
461
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

77
77
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

39
39
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

231
231
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

179
179
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

423
423
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

358
358
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

95
95
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

62
62
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

194
194
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

180
180
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

66
66
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

456
456
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

327
327

Meer sportnieuws