'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

348 stemmen
'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

Paris Saint-Germain werd inmiddels uitgeroepen tot kampioen van Frankrijk, toch zou de sfeer bij de club uit de hoofdstad om te snijden zijn. Zo werd de eigen spelersgroep naar verluidt onder druk gezet om mee te werken aan een salarisoffer. Eigenaar Nasser Al-Khelaifi zou hoogstpersoonlijk gebeld hebben om meerdere spelers te stimuleren.


Volgens L'Equipe is er daardoor opschudding ontstaan binnen de PSG-selectie. Een deel van spelers is bereid om een flink bedrag af te staan om de corona-verliezen te helpen counteren, anderen hebben dan weer hun twijfels. Aanvoerder Thiago Silva speelt een belangrijke rol als woordvoerder tussen beide partijen. Hij keerde na de lockdown in Frankrijk terug naar Brazilië en zou niet voornemens zijn om salaris in te leveren.

Silva heeft een contract tot 30 juni en zou geen grote hap uit zijn miljoenensalaris toestaan gezien hij mogelijk toch op korte termijn vertrekt. Ook weigert de verdediger om medespelers te stimuleren om mee te werken aan een loonoffer. Naar verluidt heeft Al-Khelaifi zijn onvrede vervolgens telefonisch geuit richting de spelers, maar een deel wenste niet eens in te gaan op zijn telefoontjes.

Vooralsnog incasseren PSG-spelers 84 procent van hun normale salaris. Dat is echter niet voldoende voor de Parijzenaren, die een verlies van tweehonderd miljoen euro vrezen. Spelers zoals Neymar en Kylian Mbappé weigeren naar verluidt echter medewerking omdat de eigenaren van de club steenrijk zijn. Een akkoord lijkt momenteel dan ook verraf.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Logisch dat de spelers niet meer willen inleveren?

Meest recent

'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

5
5
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

44
44
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

91
91
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

113
113
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

120
120
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

417
417
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

380
380
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

392
392
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

158
158
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

284
284
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

645
645
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

582
582
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

137
137
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

222
222
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

430
430
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

467
467
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

182
182
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

122
122
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

445
445
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

292
292
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

306
306
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

505
505
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

160
160

Meer sportnieuws