'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

door
'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

Paris Saint-Germain werd inmiddels uitgeroepen tot kampioen van Frankrijk, toch zou de sfeer bij de club uit de hoofdstad om te snijden zijn. Zo werd de eigen spelersgroep naar verluidt onder druk gezet om mee te werken aan een salarisoffer. Eigenaar Nasser Al-Khelaifi zou hoogstpersoonlijk gebeld hebben om meerdere spelers te stimuleren.


Volgens L'Equipe is er daardoor opschudding ontstaan binnen de PSG-selectie. Een deel van spelers is bereid om een flink bedrag af te staan om de corona-verliezen te helpen counteren, anderen hebben dan weer hun twijfels. Aanvoerder Thiago Silva speelt een belangrijke rol als woordvoerder tussen beide partijen. Hij keerde na de lockdown in Frankrijk terug naar Brazilië en zou niet voornemens zijn om salaris in te leveren.

Silva heeft een contract tot 30 juni en zou geen grote hap uit zijn miljoenensalaris toestaan gezien hij mogelijk toch op korte termijn vertrekt. Ook weigert de verdediger om medespelers te stimuleren om mee te werken aan een loonoffer. Naar verluidt heeft Al-Khelaifi zijn onvrede vervolgens telefonisch geuit richting de spelers, maar een deel wenste niet eens in te gaan op zijn telefoontjes.

Vooralsnog incasseren PSG-spelers 84 procent van hun normale salaris. Dat is echter niet voldoende voor de Parijzenaren, die een verlies van tweehonderd miljoen euro vrezen. Spelers zoals Neymar en Kylian Mbappé weigeren naar verluidt echter medewerking omdat de eigenaren van de club steenrijk zijn. Een akkoord lijkt momenteel dan ook verraf.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Logisch dat de spelers niet meer willen inleveren?

Meest recent

Hoogspanning bij Pro League: competitiehervorming op schop?

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

6
6
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

22
22
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

126
126
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

150
150
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

95
95
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

198
198
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

133
133
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

87
87
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

50
50
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

260
260
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

370
370
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

85
85
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

578
578
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

277
277
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

111
111
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

128
128
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

441
441
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

99
99
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

341
341
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

804
804
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

308
308
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

62
62
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

306
306
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

93
93

Meer sportnieuws