'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

door
'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

Paris Saint-Germain werd inmiddels uitgeroepen tot kampioen van Frankrijk, toch zou de sfeer bij de club uit de hoofdstad om te snijden zijn. Zo werd de eigen spelersgroep naar verluidt onder druk gezet om mee te werken aan een salarisoffer. Eigenaar Nasser Al-Khelaifi zou hoogstpersoonlijk gebeld hebben om meerdere spelers te stimuleren.


Volgens L'Equipe is er daardoor opschudding ontstaan binnen de PSG-selectie. Een deel van spelers is bereid om een flink bedrag af te staan om de corona-verliezen te helpen counteren, anderen hebben dan weer hun twijfels. Aanvoerder Thiago Silva speelt een belangrijke rol als woordvoerder tussen beide partijen. Hij keerde na de lockdown in Frankrijk terug naar Brazilië en zou niet voornemens zijn om salaris in te leveren.

Silva heeft een contract tot 30 juni en zou geen grote hap uit zijn miljoenensalaris toestaan gezien hij mogelijk toch op korte termijn vertrekt. Ook weigert de verdediger om medespelers te stimuleren om mee te werken aan een loonoffer. Naar verluidt heeft Al-Khelaifi zijn onvrede vervolgens telefonisch geuit richting de spelers, maar een deel wenste niet eens in te gaan op zijn telefoontjes.

Vooralsnog incasseren PSG-spelers 84 procent van hun normale salaris. Dat is echter niet voldoende voor de Parijzenaren, die een verlies van tweehonderd miljoen euro vrezen. Spelers zoals Neymar en Kylian Mbappé weigeren naar verluidt echter medewerking omdat de eigenaren van de club steenrijk zijn. Een akkoord lijkt momenteel dan ook verraf.

LEES OOK: PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Logisch dat de spelers niet meer willen inleveren?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

49
49
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

168
168
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

26
26
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

55
55
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

42
42
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

692
692
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws