'Terugkeer Hazard zorgt voor groot slachtoffer bij Real'

2120
'Terugkeer Hazard zorgt voor groot slachtoffer bij Real'

Hoewel het land bijzonder hard werd getroffen door het coronavirus, blijft het in Spanje de bedoeling om het seizoen in La Liga alsnog af te werken. Iets wat Eden Hazard ongetwijfeld graag zou zien gebeuren. Na de operatie aan zijn rechterenkel traint de Rode Duivel weer volop mee en lijkt hij stilaan klaar om zijn comeback bij Real Madrid te maken.


Iets waar men in de Spaanse hoofdstad om staat te popelen. Door een pak blessureleed slaagde Hazard er voorlopig niet in om helemaal door te breken in het Estadio Santiago Bernabeu. Wanneer de Primera Division terug van start gaat, moet de topaankoop van vorige zomer bewijzen waarom men een slordige 100 miljoen euro voor hem betaalde. Binnen de club zijn er alvast weinigen die er aan twijfelen dat Hazard daar in zal slagen.

Al zal niet iedereen even gelukkig zijn met de comeback van de aanvaller. Volgens AS zou Vinicius Junior immers het grootste slachtoffer worden van Hazard's rentree. De Spaanse sportkrant berekende dat coach Zinedine Zidane de twee aanvallers zelden samen op het veld laat staan, ze verschenen zelfs nog nooit samen aan de aftrap. De Fransman zal volgens de krant dan ook kiezen tussen hun twee voor de basisplek op de linkerflank.

En daarover is AS duidelijk: als Hazard 100% fit is, is hij voor Zidane een absolute certitude. Vinicius, die vlak voor de corona-break nochtans bezig was aan een ijzersterke periode, zou eventueel naar rechts verschoven kunnen worden. Maar ook daar heerst enorme concurrentie. Het lijkt er dus op dat de jonge Braziliaan zich opnieuw een tijdje zal moeten schikken in de schaduw van Hazard.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Wie zou u in uw basisploeg zetten?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

0
0
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

28
28
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

66
66
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

47
47
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

44
44
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

464
464
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

101
101
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

64
64
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

29
29
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

310
310
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

346
346
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

321
321
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

291
291
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

330
330
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

111
111
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

310
310
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

200
200
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

199
199

Meer sportnieuws