'Vertonghen verlaat Tottenham, één club biedt 2,5 miljoen euro'

door
'Vertonghen verlaat Tottenham, één club biedt 2,5 miljoen euro'

Jan Vertonghen is één van de Rode Duivels die deze zomer einde contract zijn en dus weet ook hij nog niet waar zijn toekomst zal liggen. Dat de verdediger bij Tottenham blijft is nog niet uitgesloten, maar lijkt momenteel zeer weinig waarschijnlijk. Gezien zijn transfervrije status is hij wel zeer gegeerd bij clubs in heel Europa.


Maar Vertonghen zou nu wel een aantal opties moeten schrappen. Volgens Italiaanse media heeft de recordinternational immers enkele clubs uit de Serie A afgeschrikt met zijn hoge salariseisen. Onder meer AS Roma zou daardoor afgehaakt zijn in de strijd om zijn handtekening. Ook bij Inter werd Vertonghen nadrukkelijk genoemd, maar het is niet duidelijk of zij ook afhaken.

Ook vanuit Spanje geniet Vertonghen interesse van een paar clubs en ook geruchten over een terugkeer naar Ajax zijn nooit helemaal uit de lucht. Na acht jaar lijkt er zo een einde te komen aan de tijd van Vertonghen bij de Spurs. Een prijs won hij er nooit, maar vorig seizoen speelde hij wel de finale van de Champions League.

UPDATE 20u30

Jan Vertonghen, die geen nieuw contract krijgt bij Tottenham, zou volgens andere media jaarlijks drie miljoen euro netto willen verdienen. AS Roma gaat dergelijk loon niet op tafel leggen. De Italiaanse (top)club heeft een salarisplafond van 2,5 miljoen euro vooropgesteld en een transfer naar Rome lijkt voorlopig dus van de baan.

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

Zal hij ergens dergelijk loon kunnen ontvangen?

Meest recent

Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

41
41
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

59
59
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

58
58
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

151
151
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

84
84
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

57
57
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

123
123
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

100
100
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

380
380
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

484
484
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

255
255
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

253
253
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

295
295
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1190
1190
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

338
338
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

185
185
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

174
174
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

177
177
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

149
149
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

293
293
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

165
165
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

124
124
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

449
449
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

1063
1063

Meer sportnieuws