'Vertonghen verlaat Tottenham, één club biedt 2,5 miljoen euro'

door
'Vertonghen verlaat Tottenham, één club biedt 2,5 miljoen euro'

Jan Vertonghen is één van de Rode Duivels die deze zomer einde contract zijn en dus weet ook hij nog niet waar zijn toekomst zal liggen. Dat de verdediger bij Tottenham blijft is nog niet uitgesloten, maar lijkt momenteel zeer weinig waarschijnlijk. Gezien zijn transfervrije status is hij wel zeer gegeerd bij clubs in heel Europa.


Maar Vertonghen zou nu wel een aantal opties moeten schrappen. Volgens Italiaanse media heeft de recordinternational immers enkele clubs uit de Serie A afgeschrikt met zijn hoge salariseisen. Onder meer AS Roma zou daardoor afgehaakt zijn in de strijd om zijn handtekening. Ook bij Inter werd Vertonghen nadrukkelijk genoemd, maar het is niet duidelijk of zij ook afhaken.

Ook vanuit Spanje geniet Vertonghen interesse van een paar clubs en ook geruchten over een terugkeer naar Ajax zijn nooit helemaal uit de lucht. Na acht jaar lijkt er zo een einde te komen aan de tijd van Vertonghen bij de Spurs. Een prijs won hij er nooit, maar vorig seizoen speelde hij wel de finale van de Champions League.

UPDATE 20u30

Jan Vertonghen, die geen nieuw contract krijgt bij Tottenham, zou volgens andere media jaarlijks drie miljoen euro netto willen verdienen. AS Roma gaat dergelijk loon niet op tafel leggen. De Italiaanse (top)club heeft een salarisplafond van 2,5 miljoen euro vooropgesteld en een transfer naar Rome lijkt voorlopig dus van de baan.

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

Zal hij ergens dergelijk loon kunnen ontvangen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1
1
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

20
20
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

93
93
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

54
54
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

100
100
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

280
280
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

126
126
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

200
200
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

473
473
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

116
116
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

739
739
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

274
274
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

226
226
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

511
511
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

123
123
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

423
423
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

268
268
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

733
733
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

206
206
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

666
666
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

115
115
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

114
114
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

262
262
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

71
71
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

182
182

Meer sportnieuws