Italianen al helemaal wild van De Ketelaere: "Prince Charles"

416
Italianen al helemaal wild van De Ketelaere:

Club Brugge kan terugblikken op een zeer sterk seizoen met heel wat uitblinkers, maar de grootste revelatie was zonder twijfel Charles De Ketelaere. De 19-jarige offensieve middenvelder verscheen uit het niets in de basiself in de Champions League-match tegen PSG en liet daarna mooie dingen zien, waardoor hij alsmaar meer uitgroeide tot een belangrijke pion voor Philippe Clement.

Zijn stormachtige evolutie ging niet onopgemerkt voorbij en Club besloot zich een aantal weken geleden al te wapenen tegen buitenlandse interesse door De Ketelaere een nieuw contract tot 2023 voor te schotelen. Want interesse is er wel degelijk. Zo komt Calciomercato met het bericht dat Atalanta zijn ontwikkeling nog altijd op de voet volgt.

Ook in januari verschenen er al berichten over interesse van de club uit Bergamo, die dit seizoen toch weer op een vierde plaats staat in de Serie A en zich ook plaatste voor de kwartfinales van de Champions League. Van een transfer zal deze zomer echter zeker nog geen sprake zijn, Atalanta zal dus nog geduld moeten oefenen.

UPDATE 22/05

Charles De Ketelaere wordt dus in verband gebracht met een transfer naar Atalanta, al lijkt het weinig waarschijnlijk dat die deze zomer zal plaatsvinden. De jongeling kende nog maar net zijn doorbraak, en Club zal ongetwijfeld nog langer willen gebruik maken van zijn diensten.
Daarenboven zal hij binnen ettelijke seizoenen nog meer waard zijn, waardoor Blauw-Zwart als gevolg ook meer geld kan opstrijken. 

Desondanks zijn ze bij enkele fanbases van Atalanta al helemaal in de ban van De Ketelaere. Zo klinkt het bij de één dat hij wel wat weg heeft van Martin Odegaard (speler van Real Madrid, nvdr). Bij Atalanta News hebben ze dan weer al een leuke bijnaam bedacht: ‘Prince Charles’.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Ziet u hem deze zomer al vertrekken?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

110
110
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

252
252
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

167
167
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

188
188
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

97
97
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

35
35
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

106
106
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

129
129
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

273
273
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws