Italianen al helemaal wild van De Ketelaere: "Prince Charles"

416
Italianen al helemaal wild van De Ketelaere:

Club Brugge kan terugblikken op een zeer sterk seizoen met heel wat uitblinkers, maar de grootste revelatie was zonder twijfel Charles De Ketelaere. De 19-jarige offensieve middenvelder verscheen uit het niets in de basiself in de Champions League-match tegen PSG en liet daarna mooie dingen zien, waardoor hij alsmaar meer uitgroeide tot een belangrijke pion voor Philippe Clement.

Zijn stormachtige evolutie ging niet onopgemerkt voorbij en Club besloot zich een aantal weken geleden al te wapenen tegen buitenlandse interesse door De Ketelaere een nieuw contract tot 2023 voor te schotelen. Want interesse is er wel degelijk. Zo komt Calciomercato met het bericht dat Atalanta zijn ontwikkeling nog altijd op de voet volgt.

Ook in januari verschenen er al berichten over interesse van de club uit Bergamo, die dit seizoen toch weer op een vierde plaats staat in de Serie A en zich ook plaatste voor de kwartfinales van de Champions League. Van een transfer zal deze zomer echter zeker nog geen sprake zijn, Atalanta zal dus nog geduld moeten oefenen.

UPDATE 22/05

Charles De Ketelaere wordt dus in verband gebracht met een transfer naar Atalanta, al lijkt het weinig waarschijnlijk dat die deze zomer zal plaatsvinden. De jongeling kende nog maar net zijn doorbraak, en Club zal ongetwijfeld nog langer willen gebruik maken van zijn diensten.
Daarenboven zal hij binnen ettelijke seizoenen nog meer waard zijn, waardoor Blauw-Zwart als gevolg ook meer geld kan opstrijken. 

Desondanks zijn ze bij enkele fanbases van Atalanta al helemaal in de ban van De Ketelaere. Zo klinkt het bij de één dat hij wel wat weg heeft van Martin Odegaard (speler van Real Madrid, nvdr). Bij Atalanta News hebben ze dan weer al een leuke bijnaam bedacht: ‘Prince Charles’.

LEES OOK: Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

Ziet u hem deze zomer al vertrekken?

Meest recent

Boskamp verwoest Anderlecht: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

31
31
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

14
14
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

50
50
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

35
35
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

178
178
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

107
107
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

110
110
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

77
77
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

17
17
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

41
41
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

109
109
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

60
60
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

38
38
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

96
96
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

140
140
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

337
337
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

121
121
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

85
85
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

213
213
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

201
201
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

766
766
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

105
105
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

79
79

Meer sportnieuws