'Arsenal moet Juventus aan Pogba helpen'

door
'Arsenal moet Juventus aan Pogba helpen'

De voorbije mercato's werd Paul Pogba steevast gelinkt aan een vertrek bij Manchester United, maar uiteindelijk bleef de 27-jarige middenvelder telkens gewoon op post op Old Trafford. Daar zou in de komende transferperiode echter eindelijk verandering in kunnen komen. Juventus zou namelijk willen doordrukken voor een terugkeer van de Franse wereldkampioen.


Volgens Le10 Sport heeft de Oude Dame, na maandenlang geflirt met hun ex-speler, nu ook de onderhandelingen geopend na maandenlang geflirt met Pogba. Lange tijd leek Real Madrid over de beste papieren te beschikken om de voormalige duurste speler ter wereld over te nemen, maar nu ligt de bal naar verluidt dus toch in het Turijnse kamp.

Pogba en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola zouden een hereniging wel zien zitten, maar hoeveel de Oude Dame zal moeten betalen is nog niet bekend. Eerder deze week maakte ook L'Equipe al gewag over een terugkeer. Volgens de Franse sportkrant zou zijn landgenoot Adrien Rabiot in de deal worden opgenomen om de prijs te drukken.

UPDATE 22/05
Ook volgens The Mirror moet Rabiot de transfer helpen beklinken, zij het niet door de omgekeerde weg te bewandelen. Het Engelse medium stelt namelijk dat de 25-jarige middenvelder mogelijk een overstap naar Arsenal zou maken, dat zich naar verluidt zelfs reeds in Turijn heeft gemeld.

De Italiaanse topclub zou de opbrengst van die transactie vervolgens wel gebruiken om de pot voor Pogba verder aan te dikken. Rabiot, die hoe dan ook mag vertrekken bij Juventus, zou dan ook nog een dertigtal miljoen moeten opbrengen. Ook Everton toont interesse in zijn diensten.

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Rabiot wordt onderschat en kan gerust mee aan de top

Meest recent

'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

4
4
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

256
256
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

25
25
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

31
31
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

220
220
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

45
45
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

278
278
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

345
345
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

48
48
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

148
148
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

121
121
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

33
33
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

299
299
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

226
226
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

290
290
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

683
683
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

285
285
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

153
153
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

533
533

Meer sportnieuws