'Arsenal moet Juventus aan Pogba helpen'

172 stemmen
'Arsenal moet Juventus aan Pogba helpen'

De voorbije mercato's werd Paul Pogba steevast gelinkt aan een vertrek bij Manchester United, maar uiteindelijk bleef de 27-jarige middenvelder telkens gewoon op post op Old Trafford. Daar zou in de komende transferperiode echter eindelijk verandering in kunnen komen. Juventus zou namelijk willen doordrukken voor een terugkeer van de Franse wereldkampioen.


Volgens Le10 Sport heeft de Oude Dame, na maandenlang geflirt met hun ex-speler, nu ook de onderhandelingen geopend na maandenlang geflirt met Pogba. Lange tijd leek Real Madrid over de beste papieren te beschikken om de voormalige duurste speler ter wereld over te nemen, maar nu ligt de bal naar verluidt dus toch in het Turijnse kamp.

Pogba en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola zouden een hereniging wel zien zitten, maar hoeveel de Oude Dame zal moeten betalen is nog niet bekend. Eerder deze week maakte ook L'Equipe al gewag over een terugkeer. Volgens de Franse sportkrant zou zijn landgenoot Adrien Rabiot in de deal worden opgenomen om de prijs te drukken.

UPDATE 22/05
Ook volgens The Mirror moet Rabiot de transfer helpen beklinken, zij het niet door de omgekeerde weg te bewandelen. Het Engelse medium stelt namelijk dat de 25-jarige middenvelder mogelijk een overstap naar Arsenal zou maken, dat zich naar verluidt zelfs reeds in Turijn heeft gemeld.

De Italiaanse topclub zou de opbrengst van die transactie vervolgens wel gebruiken om de pot voor Pogba verder aan te dikken. Rabiot, die hoe dan ook mag vertrekken bij Juventus, zou dan ook nog een dertigtal miljoen moeten opbrengen. Ook Everton toont interesse in zijn diensten.

LEES OOK: 'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Rabiot wordt onderschat en kan gerust mee aan de top

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

5
5
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

487
487
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

24
24
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

334
334
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

65
65
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

394
394
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

322
322
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

224
224
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

198
198
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

42
42
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

143
143
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

324
324
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

567
567
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

430
430
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

398
398
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

185
185
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

113
113
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

122
122
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

623
623
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

140
140
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

138
138
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

97
97
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

93
93
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190

Meer sportnieuws