'Opgepast, Anderlecht: transfertarget duurder dan gedacht'

door
'Opgepast, Anderlecht: transfertarget duurder dan gedacht'

RSC Anderlecht wil volgend seizoen minstens een gooi doen naar een Europees ticket, en dus is zomerse versterking meer dan welkom. Gezien de beperkte financiële middelen in het Lotto Park moet het vernieuwde sportieve departement echter vooral mikken op veelbelovende jongeren, die liefst transfervrij of voor een minimaal bedrag op te pikken zijn. Wat dat betreft zou Paars-Wit nu een gouden opportuniteit op het spoor zijn gekomen.


Zo meldt Calciomercato dat RSCA doordrukt voor de komst van Fabinho, een 20-jarige middenvelder die al een tijdje furore maakt in de jeugdopleiding van Sao Paulo. De Braziliaan won er al een twaalftal titels bij de jeugdploegen en viel daar op met zijn fysiek vermogen en uitstekende traptechniek. Vermits zijn contract eind volgende maand afloopt, tonen nu al heel wat ploegen dan ook interesse. Volgens bovengenoemde bron zou Anderlecht momenteel evenwel het concreetst zijn.

UPDATE 22/05
De Europese interesse in Fabinho heeft intussen ook diens thuisland bereikt. Het Braziliaanse Terra bevestigt alvast dat de speler zelf zijn zinnen heeft gezet op een overstap naar Europa en zeker niet zal bijtekenen bij Sao Paulo. Toch heeft het meteen ook een waarschuwing voor Anderlecht in huis, want volgens het medium valt Fabinho nog onder de FIFA-regels voor jongeren onder 21 jaar.

Zijn huidige werkgever zou omwille van die reden nog recht hebben op 90 duizend euro opleidingsvergoeding per seizoen dat hij er doorbracht. Aangezien Fabinho, die door Terra opvallend genoeg eerder als spits wordt omschreven, toch verschillende jaren bij Sao Paulo vertoefde, kan het bedrag zo dus toch nog aardig oplopen. Al zal het plafond van 2,5 miljoen wel niet overschreven worden.

LEES OOK: Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Zou dit volgens u een goede aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

38
38
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

10
10
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

30
30
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

28
28
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

37
37
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

33
33
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

50
50
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

143
143
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

235
235
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

125
125
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

193
193
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

336
336
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

67
67
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

169
169
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

311
311
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

415
415
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

141
141
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

221
221
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

209
209

Meer sportnieuws