'Opgepast, Anderlecht: transfertarget duurder dan gedacht'

door
'Opgepast, Anderlecht: transfertarget duurder dan gedacht'

RSC Anderlecht wil volgend seizoen minstens een gooi doen naar een Europees ticket, en dus is zomerse versterking meer dan welkom. Gezien de beperkte financiële middelen in het Lotto Park moet het vernieuwde sportieve departement echter vooral mikken op veelbelovende jongeren, die liefst transfervrij of voor een minimaal bedrag op te pikken zijn. Wat dat betreft zou Paars-Wit nu een gouden opportuniteit op het spoor zijn gekomen.


Zo meldt Calciomercato dat RSCA doordrukt voor de komst van Fabinho, een 20-jarige middenvelder die al een tijdje furore maakt in de jeugdopleiding van Sao Paulo. De Braziliaan won er al een twaalftal titels bij de jeugdploegen en viel daar op met zijn fysiek vermogen en uitstekende traptechniek. Vermits zijn contract eind volgende maand afloopt, tonen nu al heel wat ploegen dan ook interesse. Volgens bovengenoemde bron zou Anderlecht momenteel evenwel het concreetst zijn.

UPDATE 22/05
De Europese interesse in Fabinho heeft intussen ook diens thuisland bereikt. Het Braziliaanse Terra bevestigt alvast dat de speler zelf zijn zinnen heeft gezet op een overstap naar Europa en zeker niet zal bijtekenen bij Sao Paulo. Toch heeft het meteen ook een waarschuwing voor Anderlecht in huis, want volgens het medium valt Fabinho nog onder de FIFA-regels voor jongeren onder 21 jaar.

Zijn huidige werkgever zou omwille van die reden nog recht hebben op 90 duizend euro opleidingsvergoeding per seizoen dat hij er doorbracht. Aangezien Fabinho, die door Terra opvallend genoeg eerder als spits wordt omschreven, toch verschillende jaren bij Sao Paulo vertoefde, kan het bedrag zo dus toch nog aardig oplopen. Al zal het plafond van 2,5 miljoen wel niet overschreven worden.

LEES OOK: Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

Zou dit volgens u een goede aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

0
0
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

19
19
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

52
52
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

285
285
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

15
15
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

57
57
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

58
58
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

407
407
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

328
328
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

119
119
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

39
39
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

92
92
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

100
100
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

340
340
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

239
239
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

342
342
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

452
452
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

48
48
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

58
58
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

264
264
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

332
332
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

138
138
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

139
139

Meer sportnieuws