'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

1354 stemmen
'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

Bij Club Brugge streken er de afgelopen jaren al een heleboel talentvolle Afrikaanse voetballers neer. Ook nu heeft het met onder meer Emmanuel Dennis en Krépin Diatta alweer enkele goudhaantjes in de rangen, waarbij vooral die eerste komende zomer op vertrekken staat. Tijd om op zoek te gaan naar een opvolger?


Dat spelers van het Afrikaanse continent via Jan Breydel een grote carrière uitbouwen in Europa, heeft Blauw-Zwart er alvast een goede naam gegeven. Zo zien ze bij Breaking The Lines in Club de gedroomde ploeg voor een nieuwe Afrikaanse parel: Victorien Adebayor. De 23-jarige Nigerees was dit seizoen goed voor 12 doelpunten in 13 wedstrijden bij het Ghanese Inter Allies en lijkt dus stilaan rijp voor de volgende stap.

UPDATE 22/05
Of Adebayor ook daadwerkelijk op Vincent Mannaert zijn lijstje staat is niet geweten, maar mogelijk doet Club er toch goed aan eens een kijkje te nemen naar de polyvalente aanvaller. Diens geschetste profiel bij bovenvermeld medium doet namelijk wel héél erg aan Dennis denken, zij het met één belangrijke troef: efficiënte, het grootste mankement van de wispelturige Nigeriaan.

Bovendien zou Adebayor wel eens een echte buitenkans kunnen vormen, want nog volgens Breaking The Lines werd bij eerdere gesprekken met enkele Ghanese topclubs gewag gemaakt van amper 150 duizend euro. Volgens Transfermarkt wordt zijn waarde dan weer op 200 duizend euro geschat. Hoe dan ook een koopje dus voor de kapitaalkrachtige Bruggelingen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Moet Club hem in huis proberen halen?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

7
7
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

54
54
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

64
64
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

69
69
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

245
245
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

147
147
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

133
133
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

330
330
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

567
567
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3369
3369
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

61
61
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

202
202
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

217
217
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

197
197
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws