'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

door
'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

Bij Club Brugge streken er de afgelopen jaren al een heleboel talentvolle Afrikaanse voetballers neer. Ook nu heeft het met onder meer Emmanuel Dennis en Krépin Diatta alweer enkele goudhaantjes in de rangen, waarbij vooral die eerste komende zomer op vertrekken staat. Tijd om op zoek te gaan naar een opvolger?


Dat spelers van het Afrikaanse continent via Jan Breydel een grote carrière uitbouwen in Europa, heeft Blauw-Zwart er alvast een goede naam gegeven. Zo zien ze bij Breaking The Lines in Club de gedroomde ploeg voor een nieuwe Afrikaanse parel: Victorien Adebayor. De 23-jarige Nigerees was dit seizoen goed voor 12 doelpunten in 13 wedstrijden bij het Ghanese Inter Allies en lijkt dus stilaan rijp voor de volgende stap.

UPDATE 22/05
Of Adebayor ook daadwerkelijk op Vincent Mannaert zijn lijstje staat is niet geweten, maar mogelijk doet Club er toch goed aan eens een kijkje te nemen naar de polyvalente aanvaller. Diens geschetste profiel bij bovenvermeld medium doet namelijk wel héél erg aan Dennis denken, zij het met één belangrijke troef: efficiënte, het grootste mankement van de wispelturige Nigeriaan.

Bovendien zou Adebayor wel eens een echte buitenkans kunnen vormen, want nog volgens Breaking The Lines werd bij eerdere gesprekken met enkele Ghanese topclubs gewag gemaakt van amper 150 duizend euro. Volgens Transfermarkt wordt zijn waarde dan weer op 200 duizend euro geschat. Hoe dan ook een koopje dus voor de kapitaalkrachtige Bruggelingen.

Moet Club hem in huis proberen halen?

Meest recent

Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

8
8
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

9
9
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

22
22
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

21
21
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

145
145
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

143
143
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

50
50
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

135
135
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

147
147
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

168
168
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

155
155
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

57
57
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

42
42
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

179
179
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

84
84
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

382
382
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

310
310
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

96
96
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

622
622
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

70
70
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

656
656
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

441
441
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

218
218

Meer sportnieuws