TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

817 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou werk maken van een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen. Het zou een voorstel gedaan hebben aan Fabinho, een 20-jarige middenvelder die bij São Paulo als een groot talent geldt. Aangezien zijn contract binnen zes maanden afloopt, is hij een opportuniteit. De Braziliaan geniet echter ook veel interesse uit Italië.



Mogelijk verlaten ook een paar spelers het Lotto Park, onder wie Elias Cobbaut en Peter Zulj. In een bericht op de clubwebsite worden zij niet vermeld als ervaren spelers die de jongeren moeten begeleiden en dus lijkt de deur voor hen open te staan voor een transfer.

Club Brugge lijkt voor volgend seizoen nog steeds een spits te zoeken en daarvoor heeft Adolfo Gaich nog niet uit het oog verloren. Blauw-Zwart zou zelfs een bod van 9 miljoen euro voorbereiden op de Argentijn, maar dat zal wellicht niet voldoende zijn om San Lorenzo te overtuigen. Zij mikken op meer en bovendien zou een niet nader genoemde Engelse club al 11 miljoen willen betalen.



Ook een jonge Afrikaan wordt nu aan Club gelinkt. In Afrika wordt het Jan Breydelstadion genoemd als ideale bestemming voor Victorien Adebayor, een 23-jarige Nigerees. Hij speelt momenteel in Ghana voor Inter Allies.

Simon Mignolet werd de voorbije dagen gelinkt aan een mogelijke terugkeer naar de Premier League. De Rode Duivel sluit dat niet helemaal uit, maar geeft echter aan dat hij het weinig waarschijnlijk acht dat hij nog in Engeland aan de slag zal gaan. Bovendien benadrukt hij dat hij zeer gelukkig is bij Club.



KRC Genk lijkt deze zomer weer de nodige miljoenen te gaan incasseren. De definitieve transfer van Ianis Hagi naar Rangers zou bijna rond zijn en Genk zo'n 5 miljoen euro opleveren. Daarnaast zouden er volgens Italiaanse media ook onderhandelingen lopen met Atalanta, dat Joakim Maehle wil inlijven. De Deense rechtsachter zou zo'n 9 miljoen euro gaan opbrengen.

AA Gent heeft al één van zijn spelers laten vertrekken. Middenvelder Eric Smith kon zich opnieuw niet doorzetten en keert nu terug naar de club waar Gent hem destijds weghaalde. IFK Norrköping huurt hem tot het einde van het Zweedse seizoen.

BUITENLAND

Paul Pogba kende door blessures een rotseizoen bij Manchester United, waardoor een afscheid in mineur dreigt. Het lijkt er immers alsmaar meer io dat de Fransman straks Old Trafford zal verlaten. Juventus zou immers de onderhandelingen over zijn komst al geopend hebben. Adrien Rabiot zou de omgekeerde beweging mogen maken om de prijs te drukken.



Bernd Storck heeft een nieuwe club gevonden. De Duitse trainer, die furore maakte bij Moeskroen en Cercle, werd voorgesteld als coach van het Slowaakse DAC. Hij tekende voor twee jaar. De naam van Storck viel deze zomer ook even bij Antwerp.

FC Barcelona lijkt dicht te staan bij zijn eerste grote aanwinst voor volgend seizoen. Volgens Argentijnse media is de komst van Lautaro Martinez immers op enkele details na rond. Barça zou niet de volledige som van 111 miljoen euro betalen, de prijs zou gedrukt worden door een speler in ruil naar Internazionale te sturen. Dat wordt wellicht Arturo Vidal, Nelson Semedo of Ivan Rakitic.

LEES OOK: Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Moet Anderlecht Cobbaut laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

17
17
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

64
64
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

151
151
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

93
93
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

96
96
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

45
45
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

70
70
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

186
186
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

70
70
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

156
156
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

399
399
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

135
135
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

95
95
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

209
209
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

220
220
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

98
98
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

213
213
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

242
242
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

100
100
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

80
80
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

442
442

Meer sportnieuws