TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

817 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou werk maken van een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen. Het zou een voorstel gedaan hebben aan Fabinho, een 20-jarige middenvelder die bij São Paulo als een groot talent geldt. Aangezien zijn contract binnen zes maanden afloopt, is hij een opportuniteit. De Braziliaan geniet echter ook veel interesse uit Italië.



Mogelijk verlaten ook een paar spelers het Lotto Park, onder wie Elias Cobbaut en Peter Zulj. In een bericht op de clubwebsite worden zij niet vermeld als ervaren spelers die de jongeren moeten begeleiden en dus lijkt de deur voor hen open te staan voor een transfer.

Club Brugge lijkt voor volgend seizoen nog steeds een spits te zoeken en daarvoor heeft Adolfo Gaich nog niet uit het oog verloren. Blauw-Zwart zou zelfs een bod van 9 miljoen euro voorbereiden op de Argentijn, maar dat zal wellicht niet voldoende zijn om San Lorenzo te overtuigen. Zij mikken op meer en bovendien zou een niet nader genoemde Engelse club al 11 miljoen willen betalen.



Ook een jonge Afrikaan wordt nu aan Club gelinkt. In Afrika wordt het Jan Breydelstadion genoemd als ideale bestemming voor Victorien Adebayor, een 23-jarige Nigerees. Hij speelt momenteel in Ghana voor Inter Allies.

Simon Mignolet werd de voorbije dagen gelinkt aan een mogelijke terugkeer naar de Premier League. De Rode Duivel sluit dat niet helemaal uit, maar geeft echter aan dat hij het weinig waarschijnlijk acht dat hij nog in Engeland aan de slag zal gaan. Bovendien benadrukt hij dat hij zeer gelukkig is bij Club.



KRC Genk lijkt deze zomer weer de nodige miljoenen te gaan incasseren. De definitieve transfer van Ianis Hagi naar Rangers zou bijna rond zijn en Genk zo'n 5 miljoen euro opleveren. Daarnaast zouden er volgens Italiaanse media ook onderhandelingen lopen met Atalanta, dat Joakim Maehle wil inlijven. De Deense rechtsachter zou zo'n 9 miljoen euro gaan opbrengen.

AA Gent heeft al één van zijn spelers laten vertrekken. Middenvelder Eric Smith kon zich opnieuw niet doorzetten en keert nu terug naar de club waar Gent hem destijds weghaalde. IFK Norrköping huurt hem tot het einde van het Zweedse seizoen.

BUITENLAND

Paul Pogba kende door blessures een rotseizoen bij Manchester United, waardoor een afscheid in mineur dreigt. Het lijkt er immers alsmaar meer io dat de Fransman straks Old Trafford zal verlaten. Juventus zou immers de onderhandelingen over zijn komst al geopend hebben. Adrien Rabiot zou de omgekeerde beweging mogen maken om de prijs te drukken.



Bernd Storck heeft een nieuwe club gevonden. De Duitse trainer, die furore maakte bij Moeskroen en Cercle, werd voorgesteld als coach van het Slowaakse DAC. Hij tekende voor twee jaar. De naam van Storck viel deze zomer ook even bij Antwerp.

FC Barcelona lijkt dicht te staan bij zijn eerste grote aanwinst voor volgend seizoen. Volgens Argentijnse media is de komst van Lautaro Martinez immers op enkele details na rond. Barça zou niet de volledige som van 111 miljoen euro betalen, de prijs zou gedrukt worden door een speler in ruil naar Internazionale te sturen. Dat wordt wellicht Arturo Vidal, Nelson Semedo of Ivan Rakitic.

LEES OOK: Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

Moet Anderlecht Cobbaut laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

10
10
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

41
41
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

55
55
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

142
142
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

184
184
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

135
135
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

125
125
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

197
197
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

184
184
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

67
67
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

47
47
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

405
405
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

204
204
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

318
318
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

158
158
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

111
111
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

426
426
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

185
185
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

332
332
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

239
239
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

160
160
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

120
120

Meer sportnieuws