TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou werk maken van een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen. Het zou een voorstel gedaan hebben aan Fabinho, een 20-jarige middenvelder die bij São Paulo als een groot talent geldt. Aangezien zijn contract binnen zes maanden afloopt, is hij een opportuniteit. De Braziliaan geniet echter ook veel interesse uit Italië.



Mogelijk verlaten ook een paar spelers het Lotto Park, onder wie Elias Cobbaut en Peter Zulj. In een bericht op de clubwebsite worden zij niet vermeld als ervaren spelers die de jongeren moeten begeleiden en dus lijkt de deur voor hen open te staan voor een transfer.

Club Brugge lijkt voor volgend seizoen nog steeds een spits te zoeken en daarvoor heeft Adolfo Gaich nog niet uit het oog verloren. Blauw-Zwart zou zelfs een bod van 9 miljoen euro voorbereiden op de Argentijn, maar dat zal wellicht niet voldoende zijn om San Lorenzo te overtuigen. Zij mikken op meer en bovendien zou een niet nader genoemde Engelse club al 11 miljoen willen betalen.



Ook een jonge Afrikaan wordt nu aan Club gelinkt. In Afrika wordt het Jan Breydelstadion genoemd als ideale bestemming voor Victorien Adebayor, een 23-jarige Nigerees. Hij speelt momenteel in Ghana voor Inter Allies.

Simon Mignolet werd de voorbije dagen gelinkt aan een mogelijke terugkeer naar de Premier League. De Rode Duivel sluit dat niet helemaal uit, maar geeft echter aan dat hij het weinig waarschijnlijk acht dat hij nog in Engeland aan de slag zal gaan. Bovendien benadrukt hij dat hij zeer gelukkig is bij Club.



KRC Genk lijkt deze zomer weer de nodige miljoenen te gaan incasseren. De definitieve transfer van Ianis Hagi naar Rangers zou bijna rond zijn en Genk zo'n 5 miljoen euro opleveren. Daarnaast zouden er volgens Italiaanse media ook onderhandelingen lopen met Atalanta, dat Joakim Maehle wil inlijven. De Deense rechtsachter zou zo'n 9 miljoen euro gaan opbrengen.

AA Gent heeft al één van zijn spelers laten vertrekken. Middenvelder Eric Smith kon zich opnieuw niet doorzetten en keert nu terug naar de club waar Gent hem destijds weghaalde. IFK Norrköping huurt hem tot het einde van het Zweedse seizoen.

BUITENLAND

Paul Pogba kende door blessures een rotseizoen bij Manchester United, waardoor een afscheid in mineur dreigt. Het lijkt er immers alsmaar meer io dat de Fransman straks Old Trafford zal verlaten. Juventus zou immers de onderhandelingen over zijn komst al geopend hebben. Adrien Rabiot zou de omgekeerde beweging mogen maken om de prijs te drukken.



Bernd Storck heeft een nieuwe club gevonden. De Duitse trainer, die furore maakte bij Moeskroen en Cercle, werd voorgesteld als coach van het Slowaakse DAC. Hij tekende voor twee jaar. De naam van Storck viel deze zomer ook even bij Antwerp.

FC Barcelona lijkt dicht te staan bij zijn eerste grote aanwinst voor volgend seizoen. Volgens Argentijnse media is de komst van Lautaro Martinez immers op enkele details na rond. Barça zou niet de volledige som van 111 miljoen euro betalen, de prijs zou gedrukt worden door een speler in ruil naar Internazionale te sturen. Dat wordt wellicht Arturo Vidal, Nelson Semedo of Ivan Rakitic.

LEES OOK: Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Moet Anderlecht Cobbaut laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

10
10
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

48
48
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

136
136
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

34
34
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

140
140
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

56
56
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

72
72
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

866
866
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

236
236
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

295
295
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

128
128
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

102
102
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

418
418
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

148
148
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

193
193
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

552
552
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

34
34
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

61
61
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

247
247
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

194
194
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

100
100
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

210
210
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

441
441
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34

Meer sportnieuws