TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

817 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou werk maken van een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen. Het zou een voorstel gedaan hebben aan Fabinho, een 20-jarige middenvelder die bij São Paulo als een groot talent geldt. Aangezien zijn contract binnen zes maanden afloopt, is hij een opportuniteit. De Braziliaan geniet echter ook veel interesse uit Italië.



Mogelijk verlaten ook een paar spelers het Lotto Park, onder wie Elias Cobbaut en Peter Zulj. In een bericht op de clubwebsite worden zij niet vermeld als ervaren spelers die de jongeren moeten begeleiden en dus lijkt de deur voor hen open te staan voor een transfer.

Club Brugge lijkt voor volgend seizoen nog steeds een spits te zoeken en daarvoor heeft Adolfo Gaich nog niet uit het oog verloren. Blauw-Zwart zou zelfs een bod van 9 miljoen euro voorbereiden op de Argentijn, maar dat zal wellicht niet voldoende zijn om San Lorenzo te overtuigen. Zij mikken op meer en bovendien zou een niet nader genoemde Engelse club al 11 miljoen willen betalen.



Ook een jonge Afrikaan wordt nu aan Club gelinkt. In Afrika wordt het Jan Breydelstadion genoemd als ideale bestemming voor Victorien Adebayor, een 23-jarige Nigerees. Hij speelt momenteel in Ghana voor Inter Allies.

Simon Mignolet werd de voorbije dagen gelinkt aan een mogelijke terugkeer naar de Premier League. De Rode Duivel sluit dat niet helemaal uit, maar geeft echter aan dat hij het weinig waarschijnlijk acht dat hij nog in Engeland aan de slag zal gaan. Bovendien benadrukt hij dat hij zeer gelukkig is bij Club.



KRC Genk lijkt deze zomer weer de nodige miljoenen te gaan incasseren. De definitieve transfer van Ianis Hagi naar Rangers zou bijna rond zijn en Genk zo'n 5 miljoen euro opleveren. Daarnaast zouden er volgens Italiaanse media ook onderhandelingen lopen met Atalanta, dat Joakim Maehle wil inlijven. De Deense rechtsachter zou zo'n 9 miljoen euro gaan opbrengen.

AA Gent heeft al één van zijn spelers laten vertrekken. Middenvelder Eric Smith kon zich opnieuw niet doorzetten en keert nu terug naar de club waar Gent hem destijds weghaalde. IFK Norrköping huurt hem tot het einde van het Zweedse seizoen.

BUITENLAND

Paul Pogba kende door blessures een rotseizoen bij Manchester United, waardoor een afscheid in mineur dreigt. Het lijkt er immers alsmaar meer io dat de Fransman straks Old Trafford zal verlaten. Juventus zou immers de onderhandelingen over zijn komst al geopend hebben. Adrien Rabiot zou de omgekeerde beweging mogen maken om de prijs te drukken.



Bernd Storck heeft een nieuwe club gevonden. De Duitse trainer, die furore maakte bij Moeskroen en Cercle, werd voorgesteld als coach van het Slowaakse DAC. Hij tekende voor twee jaar. De naam van Storck viel deze zomer ook even bij Antwerp.

FC Barcelona lijkt dicht te staan bij zijn eerste grote aanwinst voor volgend seizoen. Volgens Argentijnse media is de komst van Lautaro Martinez immers op enkele details na rond. Barça zou niet de volledige som van 111 miljoen euro betalen, de prijs zou gedrukt worden door een speler in ruil naar Internazionale te sturen. Dat wordt wellicht Arturo Vidal, Nelson Semedo of Ivan Rakitic.

LEES OOK: Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Moet Anderlecht Cobbaut laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

12
12
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

117
117
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

336
336
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

292
292
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

266
266
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

75
75
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

398
398
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Zelf durft hij een derde seizoen bij Club Brugge voorlopig nog altijd niet volledig uit te ...

189
189
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

182
182
Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Devy Rigaux is officieel van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler was een belangrijke ...

170
170
'Axel Witsel schokt iedereen met toekomstkeuze'

Axel Witsel maakte één van de grootste teleurstellingen van zijn carrière mee. ...

266
266
‘Enorme transferverrassing Lukaku in de maak’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man bij de ...

558
558
Taravel komt met duidelijke boodschap voor Anderlecht

RSC Anderlecht kende weer een teleurstellend seizoen zonder prijs. Jérémy Taravel wist ...

227
227
Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Een paar dagen na het veiligstellen van de landstitel is de euforie in Brugge nog lang niet ...

149
149
Meunier verbaast vriend en vijand: terugkeer naar België?

Thomas Meunier is 34 jaar, maar bij Lille was hij toch nog een belangrijke speler. Ook bij de Rode ...

229
229
Promise David krijgt na blessure uitsluitsel over WK

Promise David is de aanvalsleider van Union SG, maar de aanvaller kampte met enorm veel ...

22
22
‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Club Brugge is al volop bezig met volgend seizoen. Blauw-Zwart kondigde vandaag het vertrek van Devy ...

473
473
Wéér Qatar-scenario voor Lukaku? “Dat zou crazy zijn

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië ...

94
94
‘Bondsparket niet mals voor Hazard: transferdomper dreigt’

Thorgan Hazard liet zich van zijn slechtste kant zien tijdens zijn afscheidsmatch bij RSC ...

349
349
Rigaux weg: Club Brugge bevestigt nieuwe structuur

Devy Rigaux trekt van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler zat al sinds 2009 bij ...

212
212
TRANSFERUURTJE: ‘Toptarget Anderlecht, Club Brugge grijpt mis’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

342
342
Mika Godts spreekt harde taal na WK-deceptie

Mika Godts kende een topseizoen bij Ajax. De buitenspeler was hét lichtpuntje in Amsterdam en ...

270
270
Waalse derby zindert ferm na: “Eerst doden vallen”

De slotspeeldag van de Champions Play-Offs zorgde voor heel wat ophef. Standard Luik ging kopje ...

141
141
Leegloop Antwerp gaat door: officieel vertrek twee pionnen

Royal Antwerp FC kende een moeilijk seizoen. The Great Old vond zijn draai maar niet en aan het ...

262
262

Meer sportnieuws