TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

817 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA werkt aan fraaie aanwinst, Club biedt 9 miljoen'

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou werk maken van een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen. Het zou een voorstel gedaan hebben aan Fabinho, een 20-jarige middenvelder die bij São Paulo als een groot talent geldt. Aangezien zijn contract binnen zes maanden afloopt, is hij een opportuniteit. De Braziliaan geniet echter ook veel interesse uit Italië.



Mogelijk verlaten ook een paar spelers het Lotto Park, onder wie Elias Cobbaut en Peter Zulj. In een bericht op de clubwebsite worden zij niet vermeld als ervaren spelers die de jongeren moeten begeleiden en dus lijkt de deur voor hen open te staan voor een transfer.

Club Brugge lijkt voor volgend seizoen nog steeds een spits te zoeken en daarvoor heeft Adolfo Gaich nog niet uit het oog verloren. Blauw-Zwart zou zelfs een bod van 9 miljoen euro voorbereiden op de Argentijn, maar dat zal wellicht niet voldoende zijn om San Lorenzo te overtuigen. Zij mikken op meer en bovendien zou een niet nader genoemde Engelse club al 11 miljoen willen betalen.



Ook een jonge Afrikaan wordt nu aan Club gelinkt. In Afrika wordt het Jan Breydelstadion genoemd als ideale bestemming voor Victorien Adebayor, een 23-jarige Nigerees. Hij speelt momenteel in Ghana voor Inter Allies.

Simon Mignolet werd de voorbije dagen gelinkt aan een mogelijke terugkeer naar de Premier League. De Rode Duivel sluit dat niet helemaal uit, maar geeft echter aan dat hij het weinig waarschijnlijk acht dat hij nog in Engeland aan de slag zal gaan. Bovendien benadrukt hij dat hij zeer gelukkig is bij Club.



KRC Genk lijkt deze zomer weer de nodige miljoenen te gaan incasseren. De definitieve transfer van Ianis Hagi naar Rangers zou bijna rond zijn en Genk zo'n 5 miljoen euro opleveren. Daarnaast zouden er volgens Italiaanse media ook onderhandelingen lopen met Atalanta, dat Joakim Maehle wil inlijven. De Deense rechtsachter zou zo'n 9 miljoen euro gaan opbrengen.

AA Gent heeft al één van zijn spelers laten vertrekken. Middenvelder Eric Smith kon zich opnieuw niet doorzetten en keert nu terug naar de club waar Gent hem destijds weghaalde. IFK Norrköping huurt hem tot het einde van het Zweedse seizoen.

BUITENLAND

Paul Pogba kende door blessures een rotseizoen bij Manchester United, waardoor een afscheid in mineur dreigt. Het lijkt er immers alsmaar meer io dat de Fransman straks Old Trafford zal verlaten. Juventus zou immers de onderhandelingen over zijn komst al geopend hebben. Adrien Rabiot zou de omgekeerde beweging mogen maken om de prijs te drukken.



Bernd Storck heeft een nieuwe club gevonden. De Duitse trainer, die furore maakte bij Moeskroen en Cercle, werd voorgesteld als coach van het Slowaakse DAC. Hij tekende voor twee jaar. De naam van Storck viel deze zomer ook even bij Antwerp.

FC Barcelona lijkt dicht te staan bij zijn eerste grote aanwinst voor volgend seizoen. Volgens Argentijnse media is de komst van Lautaro Martinez immers op enkele details na rond. Barça zou niet de volledige som van 111 miljoen euro betalen, de prijs zou gedrukt worden door een speler in ruil naar Internazionale te sturen. Dat wordt wellicht Arturo Vidal, Nelson Semedo of Ivan Rakitic.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Moet Anderlecht Cobbaut laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

0
0
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

21
21
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

37
37
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

25
25
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

54
54
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

48
48
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

281
281
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

628
628
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

309
309
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

308
308
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

290
290
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

37
37
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

226
226
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

235
235
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

40
40
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

89
89
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

195
195
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

880
880
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

200
200
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

232
232
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

226
226

Meer sportnieuws