'Relatie tussen Leko, Club-bestuur én topspelers was vertroebeld'

door
'Relatie tussen Leko, Club-bestuur én topspelers was vertroebeld'

Ivan Leko wordt dus volgend seizoen de nieuwe hoofdcoach van Antwerp, zo’n jaar nadat hij de Belgische competitie verliet. De wegen tussen de Kroaat en Club Brugge gingen toen namelijk uit elkaar, schijnbaar in een goeie verstandhouding.

Maar dat blijkt toch niet helemaal zo geweest te zijn. Vooraleerst was er uiteraard de zaak Propere Handen, die Leko in een negatief daglicht plaatsten. Of zijn afscheid daarmee heeft te maken, is echter niet zeker. Maar volgens Het Laatste Nieuws waren bestuur en enkele spelers wel uitgekeken op Leko.

Zo stelt de krant namelijk dat er na het kampioenenjaar sprake was van een vertroebelde relatie met het bestuur én enkele topspelers. Namen worden evenwel niet genoemd.

LEES OOK: 'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

🔥 Populair bij onze lezers

Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Had het te maken met Propere Handen?

Meest recent

'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

136
136
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

115
115
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

73
73
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

71
71
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

640
640
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

353
353
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

97
97
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1218
1218
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

122
122
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

395
395
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

143
143
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1167
1167
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

291
291
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

796
796
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

308
308
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

286
286
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

409
409
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1035
1035
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

503
503
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1047
1047
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

177
177
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

208
208
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

83
83
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

593
593
‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

Bayern München is naarstig op zoek naar een vervanger voor de zwaar geblesseerde Jamal Musiala. ...

261
261

Meer sportnieuws