Mignolet schept klaarheid over terugkeer naar Premier League

door
Mignolet schept klaarheid over terugkeer naar Premier League

Simon Mignolet zorgde maandag voor een knappe prestatie in de Container Cup, maar alles wat Blauw en Zwart ademt, zal die bij de woorden van Wesley Sonck over de Club-doelman toch even hebben ingehouden. 

Zo stelde de analist en presentator van het populaire containerspel namelijk dat Mignolet er nog wel aan denkt om Club terug te verlaten: “Simon Mignolet tekende voor vijf jaar bij Club Brugge, maar hij heeft toch nog de ambitie om terug te gaan naar de Premier League”, zei hij namelijk zonder verpinken.

Of de Rode Duivel straks daadwerkelijk een nieuwe poging waagt in de Premier League, valt nog te bekijken. Onmogelijk lijkt het niet, al zal hij dan toch niet al te lang meer moeten wachten. Mignolet is intussen namelijk 32, waardoor hij nog maar enkele topjaren voor de boeg heeft.

UPDATE 22/05
Mignolet heeft klare wijn geschonken over de uitspraken van Sonck dat hij terug naar de Premier League zou willen. "Als men mij daarnaar vraagt zeg ik altijd 'zeg nooit nooit'. Zo is het nu eenmaal in de voetbalwereld. Maar ik zie het niet meer gebeuren", vertelt hij aan Krant van West-Vlaanderen. "Ik ben momenteel heel erg gelukkig bij Club Brugge. En in België, dicht bij mijn familie. Na tien jaar in Engeland, letterlijk en figuurlijk op een eiland, te hebben geleefd, speelt die levenskwaliteit ook mee."

LEES OOK: Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Zal Mignolet zijn carrière afsluiten bij Club?

Meest recent

Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

28
28
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

52
52
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

62
62
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

139
139
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

327
327
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

357
357
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

212
212
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

198
198
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

488
488
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

361
361
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

93
93
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

247
247
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

146
146
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

118
118
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

492
492
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

200
200
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

330
330
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

370
370
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

235
235
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

214
214
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

453
453

Meer sportnieuws