Degryse heeft boodschap voor Martinez: "Stel dat Barça zich meldt..."

door
Degryse heeft boodschap voor Martinez:

Roberto Martinez verbond deze week zoals verwacht zijn lot nog wat langer aan dat van de nationale ploeg, door zijn contract als bondscoach te verlengen tot na het WK 2022. Evident was dat nochtans niet, want de Spanjaard had zich met de uitstekende prestaties van de Rode Duivels in de gunst van veel clubs gewerkt.


Er was dus belangstelling, maar het project van de Duivels en een jaarloon van 3,5 miljoen euro wisten Martinez te overtuigen om toch in België te blijven. Dat nieuws werd door zowat iederee in de Belgische voetbalwereld op gejuich onthaald. Marc Degryse laat weten dat hij hoopt dat die overeenkomst tot 2022 ook door beide partijen volledig nageleefd zal worden.

"Als we Europees kampioen worden, hoop ik ook dat Martínez kan weerstaan aan grote clubs. Tot nu toe heeft hij zich altijd zeer loyaal getoond. Stel dat Barcelona zich meldt en cijfers op tafel gooit waar iedereen van duizelt, dan moet hij zijn engagement ook nakomen", stelt de analist in Het Laatste Nieuws. "Omgekeerd hoop ik dat de KBVB in het geval van een teleurstellend EK óók achter Martínez blijft staan."

LEES OOK: Toby Alderweireld grijpt naar de keel met tragisch nieuws

Denk je dat Martinez effectief tot na het WK zal blijven?

Meest recent

'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

2
2
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

249
249
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

122
122
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

531
531
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

74
74
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

208
208
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

572
572
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

161
161
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

302
302
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

381
381
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

437
437
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

594
594
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

386
386
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

319
319
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

787
787
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

69
69
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

122
122
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

137
137
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

360
360
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

251
251
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

580
580
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

165
165
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

650
650
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

432
432
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

205
205

Meer sportnieuws