Technische staf Antwerp is na aanstelling Leko wel heel 'paars' getint

2657 stemmen
Technische staf Antwerp is na aanstelling Leko wel heel 'paars' getint

Antwerp heeft niet lang geaarzeld om een nieuwe trainer te vinden. Amper zes dagen nadat de club bekend maakte dat het aflopende contract van Laszlo Bölöni niet verlengd zou worden, werd zijn opvolger op de Bosuil al voorgesteld. Een jaar na zijn vertrek bij Club Brugge keert Ivan Leko terug in de Jupiler Pro League, de Kroaat tekende voor twee jaar.


De aanstelling voor Leko zorgt voor een zeer opmerkelijke vaststelling, want momenteel hebben maar liefst drie van de vijf leden van de trainersstaf een verleden als speler bij... stadsrivaal Beerschot. Leko was in 2009 een jaar als speler actief op het Kiel, terwijl ook assistenten Wim De Decker en Samir Beloufa voor Beerschot speelden. De Decker deed dat zelfs zeven jaar, van 2003 tot 2006 en van 2009 tot 2013. Beloufa kwam van 2000 tot 2002 uit voor het toenmalige Germinal Beerschot.

Het is wel nog maar de vraag of De Decker en Beloufa aan zullen blijven als T2 en T3. Leko zou immers met Rudi Cossey en Edward Still zijn assistenten van bij Club willen meebrengen. Volgens Het Laatste Nieuws zal men op de Bosuil vrijdag en zaterdag daarover beslissen. De Decker zou wel nog andere opties hebben en ook openstaan voor een andere functie. Keeperstrainer Vedran Runje blijft wel gewoon aan boord, hij heeft een goede band met landgenoot en ex-ploegmaat Leko.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Zal hun Beerschot-verleden een probleem vormen?

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

66
66
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

190
190
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

75
75
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

353
353
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

280
280
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

164
164
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

50
50
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

28
28
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

35
35
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

524
524
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

195
195
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

81
81
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

150
150
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

719
719
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

137
137
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

101
101
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

525
525
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

426
426
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

453
453
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

268
268
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

777
777

Meer sportnieuws