Technische staf Antwerp is na aanstelling Leko wel heel 'paars' getint

door
Technische staf Antwerp is na aanstelling Leko wel heel 'paars' getint

Antwerp heeft niet lang geaarzeld om een nieuwe trainer te vinden. Amper zes dagen nadat de club bekend maakte dat het aflopende contract van Laszlo Bölöni niet verlengd zou worden, werd zijn opvolger op de Bosuil al voorgesteld. Een jaar na zijn vertrek bij Club Brugge keert Ivan Leko terug in de Jupiler Pro League, de Kroaat tekende voor twee jaar.


De aanstelling voor Leko zorgt voor een zeer opmerkelijke vaststelling, want momenteel hebben maar liefst drie van de vijf leden van de trainersstaf een verleden als speler bij... stadsrivaal Beerschot. Leko was in 2009 een jaar als speler actief op het Kiel, terwijl ook assistenten Wim De Decker en Samir Beloufa voor Beerschot speelden. De Decker deed dat zelfs zeven jaar, van 2003 tot 2006 en van 2009 tot 2013. Beloufa kwam van 2000 tot 2002 uit voor het toenmalige Germinal Beerschot.

Het is wel nog maar de vraag of De Decker en Beloufa aan zullen blijven als T2 en T3. Leko zou immers met Rudi Cossey en Edward Still zijn assistenten van bij Club willen meebrengen. Volgens Het Laatste Nieuws zal men op de Bosuil vrijdag en zaterdag daarover beslissen. De Decker zou wel nog andere opties hebben en ook openstaan voor een andere functie. Keeperstrainer Vedran Runje blijft wel gewoon aan boord, hij heeft een goede band met landgenoot en ex-ploegmaat Leko.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm
274

Zal hun Beerschot-verleden een probleem vormen?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

25
25
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

33
33
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

60
60
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

15
15
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

217
217
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

161
161
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

202
202
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

41
41
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

200
200
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

71
71
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

803
803
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

501
501
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

183
183
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

96
96
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

181
181
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

375
375
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

91
91
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

305
305
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

282
282
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws