Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

68
Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

Met of zonder fans in de tribune: sinds vorig weekend dendert de Bundesliga als enige Europese topcompetitie weer onvermoeibaar verder. Ook deze week zijn alle ogen dus terug op Duitsland gericht, niet in het minst die van de voetballiefhebbers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag aan enkele handige tips en pronostieken voor de komende dagen.


Speeldag 27 in de Bundesliga schotelt ons vrijdag meteen een heuse stadsderby voor, want in Berlijn kijken Hertha BSC en 1. FC Union Berlin mekaar in de ogen. De twee ploegen uit de hoofdstad geven elkaar in de stand geen duimbreedte toe, en in de heenmatch trok de promovendus pas in het slot nog aan het langste eind. De eerste derby in 40 jaar tijd was met amper twee gele kaarten – waarvan eentje voor Rode Duivel Dedryck Boyata – bovendien niet al te beladen. Een herhaling van die faire vertoning levert ons 2,95x onze inzet op.



Ook op zaterdag staan er heel wat leuke matchen op het programma. Zo is er Borussia Mönchengladbach tegen Bayer Leverkusen, een onderling duel tussen de nummers drie en vijf in de ranking. Beide teams onderstreepten vorige week hun vorm door buitenshuis te winnen, iets waar de bezoekers nu al acht keer in slaagden – het op één na beste rapport. Mönchengladbach daarentegen ging in eigen huis reeds vijf keer onderuit. Alle kartonnen borden ten spijt gaan wij dan ook voor een zege voor Leverkusen, wat 2,80x onze bet waard is.

Op hetzelfde moment wordt in Wolfsburg nóg een topper afgewerkt, want daar komt Borussia Dortmund op bezoek. Hoewel de Volkswagenclub vorig weekend zelf ook de drie punten pakte, waren het vooral Thorgan Hazard en co die imponeerden bij de heropstart. Tegen Schalke 04 zat het ook achterin goed op slot, dus de vraag is of het slechts iets efficiëntiere Wolfsburg nu wél een gaatje vindt. Wij denken van niet en gokken helaas voor Koen Casteels op winst voor Dortmund zonder tegentreffer, waarmee we 3,40x onze inleg kunnen verdienen.



Mocht die voorspelling uitkomen, kan datzelfde Schalke 04 op zondag een uitstekende zaak doen door in eigen huis af te rekenen met Augsburg. In principe mag dat geen probleem zijn voor Benito Raman en zijn makkers, die zo het op een na slechtste team op verplaatsing ontvangen. Bovendien is Augsburg een van de ploegen die het gemakkelijkst goals incasseert, zeker buitenshuis. Het ideale moment voor onze landgenoot om zijn doelpuntloze reeks te doorbreken? Indien hij daarin slaagt, vermenigvuldigen wij onze inzet alvast maal 3,10x.

Eindigen doen we dan weer bij Sebastiaan Bornauw en Birger Verstraete, die het met 1 FC. Köln opnemen tegen Fortuna Düsseldorf. De bezoekers beschikken evenmin over een stevige uitreputatie, maar wonnen de heenwedstrijd wel met 2-0. De defensie van Keulen is dan ook niet bepaald waterdicht, al wordt dat ruimschoots gecompenseerd door de potente aanval – die het vaakst scoort van alle teams buiten de top vijf. Wij zetten daarom in op een zege voor de Belgen, zij het wel zonder de nul te houden. Goed voor 3,40x onze bet.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sportieve Berlijnse derby, dominantie van Dortmund en winst zonder clean sheet voor Bornauw en co, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 32x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Diego Moreira overtuigd: transfer naar Bundesliga-top'

🚀

Zal Thorgan Hazard scoren tegen Koen Casteels?

Meest recent

'Stassin krijgt eindelijk gewenste transfer'

Lucas Stassin moest deze zomer tot zijn grote ontgoocheling het WK vanuit zijn zetel volgen. Rudi ...

59
59
'Grote verrassing: Martinez bondscoach van Oranje?'

Na het WK gingen heel wat landen op zoek naar een nieuwe bondscoach. De Rode Duivels vonden na het ...

108
108
'Transfer in de maak voor Bornauw'

Met Brandon Mechele en Nathan Ngoy ontdekten de Rode Duivels op het WK een stevig centraal duo en ...

29
29
Anderlecht kent zijn mogelijke hordes voor league phase

Anderlecht heeft dinsdagavond met grote aandacht gekeken naar wat er zich afspeelde in de Europese ...

170
170
Donkerrode avond Union: Hubert haalt keihard uit

Union zal zich dit seizoen niet kunnen tonen in de Champions League. De Brusselaars sneuvelden ...

623
623
KV Mechelen vindt verdediger in Premier League

KV Mechelen nam een ontgoochelende start in de Jupiler Pro League, want het ging met 2-0 onderuit op ...

60
60
'Standard is eindelijk verlost van dure flop'

Standard heeft deze zomer al veel werk verzet op de transfermarkt. De Rouches haalden al zeven ...

135
135
'Club Brugge blijft gaan: akkoord in de maak'

Club Brugge heeft de laatste weken een stevig transferoffensief ingezet en zette zijn teller ...

777
777
Geen Champions League: Union strandt in Noorwegen

Union SG kruiste dinsdagavond met Bodo/Glimt voor een plek in de laatste voorronde van de Champions ...

272
272
STVV 'rekent zich rijk': "Doet denken aan de jonge Lukaku"

STVV begon met een gelijkspel aan het nieuwe seizoen. De Limburgers konden in die partij nog niet ...

90
90
KRC Genk moet héél dringend de transfermarkt op

KRC Genk verloor met 2-1 van Zulte Waregem. Een valse start. Head of Football Dimitri De ...

357
357
Tielemans verbluft Man United: ijskoude douche volgt meteen

Youri Tielemans kon zijn eerste optreden bij Manchester United bijna niet beter beginnen. De Rode ...

267
267
'Club verpulvert record: zesde miljoenaanwinst op komst'

Club Brugge is de Belgische competitie helemaal ontgroeid op financieel vlak. Dat blijkt deze ...

1745
1745
Hommeles bij KVM: "Hij wordt ongetwijfeld op matje geroepen"

KV Mechelen ging tijdens de eerste speeldag van de Jupiler Pro League vrij kansloos onderuit op AA ...

285
285
'Nieuwe details El Ouahdi-deal; vraagprijs Genk gelekt'

KRC Genk speurt momenteel de markt af naar een nieuwe rechtsback. Dat is ook broodnodig voor de ...

397
397
'Manchester City pakt uit: transfer van 100 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola-tijdperk. En in navolging van de ...

217
217
'Uitsluitsel Antwerp: Verschaeren heeft nieuwe club gekozen'

Yari Verschaeren zit sinds het aflopen van zijn contract bij RSC Anderlecht nog steeds zonder club. ...

698
698
'Lukaku niet naar Anderlecht: exacte reden bekend'

Heel even leek het nu al zover, maar Romelu Lukaku besloot zijn grote comeback bij RSC Anderlecht ...

737
737
De Mil houdt adem in: rampscenario voor AA Gent?

In de derde voorronde van de Conference League verdedigt AA Gent donderdag een 1-0 voorsprong tegen ...

320
320
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

380
380
'Grote kuis in Genk: 8 (!) vertrekkers in de maak'

Ondanks de recordtransfers van Rafiu Durosinmi en Konstantinos Karetsas heeft KRC Genk, waar voorts ...

1922
1922
'Siquet wil weg: Club Brugge neemt standpunt in'

Club Brugge wil de komende weken geen sterkhouders meer zien vertrekken, al lijkt dat toch ...

667
667
KRC Genk in diepe rouw: uniek gebaar raakt tot tranen toe

Michiel Vandeweert, content creator en één van de bekendste mensen van ons land die ...

516
516
UEFA grijpt zwaar in bij VAR-regels: veranderingen nakend

De VAR blijft de gemoederen bezighouden. Sinds de invoering van de videoref is er veel discussie ...

214
214
Fabrizio Romano dropt plots bommetje in transferwereld

Fabrizio Romano is de grootste transferexpert in de voetbalwereld. Een transfer is pas in kannen en ...

110
110

Meer sportnieuws