Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

68
Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

Met of zonder fans in de tribune: sinds vorig weekend dendert de Bundesliga als enige Europese topcompetitie weer onvermoeibaar verder. Ook deze week zijn alle ogen dus terug op Duitsland gericht, niet in het minst die van de voetballiefhebbers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag aan enkele handige tips en pronostieken voor de komende dagen.


Speeldag 27 in de Bundesliga schotelt ons vrijdag meteen een heuse stadsderby voor, want in Berlijn kijken Hertha BSC en 1. FC Union Berlin mekaar in de ogen. De twee ploegen uit de hoofdstad geven elkaar in de stand geen duimbreedte toe, en in de heenmatch trok de promovendus pas in het slot nog aan het langste eind. De eerste derby in 40 jaar tijd was met amper twee gele kaarten – waarvan eentje voor Rode Duivel Dedryck Boyata – bovendien niet al te beladen. Een herhaling van die faire vertoning levert ons 2,95x onze inzet op.



Ook op zaterdag staan er heel wat leuke matchen op het programma. Zo is er Borussia Mönchengladbach tegen Bayer Leverkusen, een onderling duel tussen de nummers drie en vijf in de ranking. Beide teams onderstreepten vorige week hun vorm door buitenshuis te winnen, iets waar de bezoekers nu al acht keer in slaagden – het op één na beste rapport. Mönchengladbach daarentegen ging in eigen huis reeds vijf keer onderuit. Alle kartonnen borden ten spijt gaan wij dan ook voor een zege voor Leverkusen, wat 2,80x onze bet waard is.

Op hetzelfde moment wordt in Wolfsburg nóg een topper afgewerkt, want daar komt Borussia Dortmund op bezoek. Hoewel de Volkswagenclub vorig weekend zelf ook de drie punten pakte, waren het vooral Thorgan Hazard en co die imponeerden bij de heropstart. Tegen Schalke 04 zat het ook achterin goed op slot, dus de vraag is of het slechts iets efficiëntiere Wolfsburg nu wél een gaatje vindt. Wij denken van niet en gokken helaas voor Koen Casteels op winst voor Dortmund zonder tegentreffer, waarmee we 3,40x onze inleg kunnen verdienen.



Mocht die voorspelling uitkomen, kan datzelfde Schalke 04 op zondag een uitstekende zaak doen door in eigen huis af te rekenen met Augsburg. In principe mag dat geen probleem zijn voor Benito Raman en zijn makkers, die zo het op een na slechtste team op verplaatsing ontvangen. Bovendien is Augsburg een van de ploegen die het gemakkelijkst goals incasseert, zeker buitenshuis. Het ideale moment voor onze landgenoot om zijn doelpuntloze reeks te doorbreken? Indien hij daarin slaagt, vermenigvuldigen wij onze inzet alvast maal 3,10x.

Eindigen doen we dan weer bij Sebastiaan Bornauw en Birger Verstraete, die het met 1 FC. Köln opnemen tegen Fortuna Düsseldorf. De bezoekers beschikken evenmin over een stevige uitreputatie, maar wonnen de heenwedstrijd wel met 2-0. De defensie van Keulen is dan ook niet bepaald waterdicht, al wordt dat ruimschoots gecompenseerd door de potente aanval – die het vaakst scoort van alle teams buiten de top vijf. Wij zetten daarom in op een zege voor de Belgen, zij het wel zonder de nul te houden. Goed voor 3,40x onze bet.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sportieve Berlijnse derby, dominantie van Dortmund en winst zonder clean sheet voor Bornauw en co, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 32x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

Zal Thorgan Hazard scoren tegen Koen Casteels?

Meest recent

Stroeykens breekt de stilte na eerste goal in meer dan jaar

Er stond voor Anderlecht enorm veel druk op de wedstrijd tegen Westerlo, nadat het vorige week met ...

71
71
Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

Twee weken voor de Rode Duivels weer aan de bak moeten, heeft Diego Moreira een stevig statement ...

38
38
Anderlecht bezweert crisis, Union houdt met 10 stand

Het is een uitstekende zaterdagavond geworden voor de Brusselse clubs. Anderlecht zorgde ervoor dat ...

84
84
Sporting Hasselt klopt NXT op valreep na doelpuntenfestijn

In de slotwedstrijd van zaterdagavond in de Challenger Pro League zjin de supporters verwend. Club ...

49
49
Euvrard doet pijnlijke vaststelling over zijn eigen spelers

Standard heeft zaterdag de kans laten liggen om zich te herpakken. Het maakte wel een einde aan zijn ...

56
56
'Club Brugge krijgt cruciale update over transfer Forbs'

Club Brugge zal wellicht niet uitkijken naar de wintermercato, want dan zal het moeten knokken om ...

139
139
'AA Gent houdt hart vast: Burgess lang out?'

Voor AA Gent loopt het seizoen tot dusver best lekker. Een mindere week met een bekeruitschakeling ...

152
152
Van Handenhoven geeft verklaring voor rode kaart Vanderbiest

KV Mechelen lijkt na een lastig seizoensbegin weer recht te krabbelen. Het pakte zaterdag zijn ...

49
49
Oude bekende van Anderlecht nekt Kompany's Bayern

Vincent Kompany moest de topper tegen Borussia Dortmund nog volgen vanop zijn ziekbed en zag dat ...

93
93
Standard wint wéér niet: Kortrijk pakt eindelijk weer punt

Na vier opeenvolgende nederlagen kreeg Standard een uitgelezen kans om weer aan te knopen met de ...

45
45
Bruno voert vijf wissels door bij Anderlecht

RSC Anderlecht ontvangt KVC Westerlo. De Brusselaars moeten flink aan de bak, want bij een nieuwe ...

173
173
Heynen en Thorup benoemen pijnpunt na nederlaag

KRC Genk is weer bij af. De Limburgers verloren met 1-0 van KV Mechelen en dat is alweer duur ...

175
175
JPL-trainersontslag op til? "Ik ben ook niet dom"

De druk op Cercle Brugge-coach Lars Friis neemt stilaan ondraaglijke proporties aan. Met amper 3 op ...

141
141
Standard krijgt speler terug na lange lijdensweg

Dimitri Lavalée heeft eindelijk opnieuw minuten kunnen maken bij Standard. Na een lange ...

21
21
Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

6
6
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

201
201
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

82
82
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

66
66
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

27
27
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

342
342
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

123
123
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

75
75
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

96
96
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

81
81
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

191
191

Meer sportnieuws