Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

68
Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

Met of zonder fans in de tribune: sinds vorig weekend dendert de Bundesliga als enige Europese topcompetitie weer onvermoeibaar verder. Ook deze week zijn alle ogen dus terug op Duitsland gericht, niet in het minst die van de voetballiefhebbers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag aan enkele handige tips en pronostieken voor de komende dagen.


Speeldag 27 in de Bundesliga schotelt ons vrijdag meteen een heuse stadsderby voor, want in Berlijn kijken Hertha BSC en 1. FC Union Berlin mekaar in de ogen. De twee ploegen uit de hoofdstad geven elkaar in de stand geen duimbreedte toe, en in de heenmatch trok de promovendus pas in het slot nog aan het langste eind. De eerste derby in 40 jaar tijd was met amper twee gele kaarten – waarvan eentje voor Rode Duivel Dedryck Boyata – bovendien niet al te beladen. Een herhaling van die faire vertoning levert ons 2,95x onze inzet op.



Ook op zaterdag staan er heel wat leuke matchen op het programma. Zo is er Borussia Mönchengladbach tegen Bayer Leverkusen, een onderling duel tussen de nummers drie en vijf in de ranking. Beide teams onderstreepten vorige week hun vorm door buitenshuis te winnen, iets waar de bezoekers nu al acht keer in slaagden – het op één na beste rapport. Mönchengladbach daarentegen ging in eigen huis reeds vijf keer onderuit. Alle kartonnen borden ten spijt gaan wij dan ook voor een zege voor Leverkusen, wat 2,80x onze bet waard is.

Op hetzelfde moment wordt in Wolfsburg nóg een topper afgewerkt, want daar komt Borussia Dortmund op bezoek. Hoewel de Volkswagenclub vorig weekend zelf ook de drie punten pakte, waren het vooral Thorgan Hazard en co die imponeerden bij de heropstart. Tegen Schalke 04 zat het ook achterin goed op slot, dus de vraag is of het slechts iets efficiëntiere Wolfsburg nu wél een gaatje vindt. Wij denken van niet en gokken helaas voor Koen Casteels op winst voor Dortmund zonder tegentreffer, waarmee we 3,40x onze inleg kunnen verdienen.



Mocht die voorspelling uitkomen, kan datzelfde Schalke 04 op zondag een uitstekende zaak doen door in eigen huis af te rekenen met Augsburg. In principe mag dat geen probleem zijn voor Benito Raman en zijn makkers, die zo het op een na slechtste team op verplaatsing ontvangen. Bovendien is Augsburg een van de ploegen die het gemakkelijkst goals incasseert, zeker buitenshuis. Het ideale moment voor onze landgenoot om zijn doelpuntloze reeks te doorbreken? Indien hij daarin slaagt, vermenigvuldigen wij onze inzet alvast maal 3,10x.

Eindigen doen we dan weer bij Sebastiaan Bornauw en Birger Verstraete, die het met 1 FC. Köln opnemen tegen Fortuna Düsseldorf. De bezoekers beschikken evenmin over een stevige uitreputatie, maar wonnen de heenwedstrijd wel met 2-0. De defensie van Keulen is dan ook niet bepaald waterdicht, al wordt dat ruimschoots gecompenseerd door de potente aanval – die het vaakst scoort van alle teams buiten de top vijf. Wij zetten daarom in op een zege voor de Belgen, zij het wel zonder de nul te houden. Goed voor 3,40x onze bet.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sportieve Berlijnse derby, dominantie van Dortmund en winst zonder clean sheet voor Bornauw en co, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 32x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Principe-akkoord Harry Kane bereikt: contract tot 2029'

Zal Thorgan Hazard scoren tegen Koen Casteels?

Meest recent

Van Bommel lyrisch over Rode Duivel: “Veel beter dan ik”

De Rode Duivels gingen met 4-1 onderuit tegen Frankrijk. Na twee nederlagen tegen de Zinedine Zidane ...

10
10
Ongezien: racisme, spugen en vechtpartij in Nations League

Er werden niet enkel Nations League-wedstrijd afgewerkt in Europa, maar ook namens de Concacaf. ...

7
7
Keuzes Van Bommel bij Rode Duivels ferm in vraag gesteld

Mark van Bommel heeft zijn vuurdoop bij de Rode Duivels achter de rug. De bondscoach pakte een zes ...

81
81
Turken maken Montella af: enorme ontslagvergoeding

Turkije staat laatste in Groep 1 van Divisie A van de Nations League. Met nul punten lijkt ...

35
35
Lukebakio zucht en briest na Franse pandoering

De Rode Duivels eindigden het eerste interlandblok onder Mark van Bommel met zes punten uit vier ...

32
32
Gent houdt hart vast: droomdebuut eindigt in blessure

AA Gent heeft een geweldig eerste luik van het seizoen achter de rug. In de komende weken wordt het ...

34
34
Franse pers hard voor Duivels: "Zijn basisplaats was fiasco"

Frankrijk zal nog een tijdje het zwarte beest van de Rode Duivels bleven. Maandag leken ze komaf te ...

229
229
Sibierski aan de slag: nu al víér wintertransfers Anderlecht

Bij RSC Anderlecht kwam de XXL-interlandperiode welgekomen. Coach Vitor Bruno kreeg nog een ...

432
432
'Kompany vloekt: Engelsen brengen droomtransfer in gevaar'

Bayern München maakt zich op voor een stevig tweede luik van het seizoen. Ondertussen is de ...

53
53
Vanaken mee ten onder in Parijs: "Wereldtop te hoog gegrepen"

Lange tijd hielden ze de schijn hoog op en ze hebben er ook flink voor geknokt. Maar uiteindelijk ...

325
325
Vandenbempt benoemt Belgische uitblinkers: "Van wereldklasse"

Het heeft niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Maandagavond stonden ze tot de 77ste minuut nochtans ...

179
179
"Amper aan de bal" - Belgische kranten streng voor minste Duivel

De Rode Duivels hebben maandagavond de kans laten liggen om de leidersplaats te grijpen in hun ...

959
959
'Club Brugge slaat toe: 'nieuwe Lewandowski' op komst'

Club Brugge heeft een nieuwe spits op het oog. In Zwitserland valt zijn naam al in één ...

309
309
Mokerslag afwezige Duivel: seizoen grotendeels om zeep

Het zijn zware dagen voor Alexis Saelemaekers. Bondscoach Mark van Bommel liet de winger van AC ...

89
89
Van Bommel trekt heldere conclusie na ondergang in Frankrijk

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

263
263
L'Equipe pakt Duivels aan: drie spelers gebuisd, één 3 op 10

Frankrijk blijft het zwarte beest van de Rode Duivels. Na een weergaloos slotkwartier van Les Bleus, ...

533
533
Belgisch lichtpunt in Parijs: zelfs Zidane zwaait met lof

Lange tijd zag het er goed uit, maar de Rode Duivels zijn er dan toch niet in geslaagd een goed ...

303
303
Uitblinker Lavia uit frustratie na Franse comeback

De Rode Duivels kwamen tegen Frankrijk op voorsprong dankzij Dodi Lukebakio. Vooral de pass van ...

153
153
Ngoy verbaast met reactie na Frankrijk – België

België nam het in het Stade de France op tegen Frankrijk. De Rode Duivels, zonder Youri ...

219
219
Castagne ziet groot probleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels stonden voor tegen Frankrijk, maar uiteindelijk kwam de klasse van de formatie van ...

138
138
Italië pakt winst tegen Turkije: België plots in gevarenzone

De Rode Duivels stonden lange tijd op een 0-1 voorsprong tegen Frankrijk, maar uiteindelijk kreeg ...

150
150
Rode Duivels kopje onder na straffe masterclass Frankrijk

De Rode Duivels namen het een tweede keer op korte tijd op tegen Frankrijk. Zinedine Zidane en ...

184
184
Revelatie en tóch domper bij Rode Duivels: “Goud waard”

De Rode Duivels gingen de rust in met een 0-1 voorsprong in het Stade de France. Dodi Lukebakio ...

136
136
Club Brugge grijnst: Forbs keert terug met extra motivatie

Club Brugge zal in de loop van deze week zijn internationals weer verwelkomen. Carlos Forbs keert ...

291
291
België leidt in Parijs! Franse fans worden wild van één Duivel

De Rode Duivels kruisen maandagavond voor de tweede keer op één week tijd de degens ...

160
160

Meer sportnieuws