Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

door
Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

Met of zonder fans in de tribune: sinds vorig weekend dendert de Bundesliga als enige Europese topcompetitie weer onvermoeibaar verder. Ook deze week zijn alle ogen dus terug op Duitsland gericht, niet in het minst die van de voetballiefhebbers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag aan enkele handige tips en pronostieken voor de komende dagen.


Speeldag 27 in de Bundesliga schotelt ons vrijdag meteen een heuse stadsderby voor, want in Berlijn kijken Hertha BSC en 1. FC Union Berlin mekaar in de ogen. De twee ploegen uit de hoofdstad geven elkaar in de stand geen duimbreedte toe, en in de heenmatch trok de promovendus pas in het slot nog aan het langste eind. De eerste derby in 40 jaar tijd was met amper twee gele kaarten – waarvan eentje voor Rode Duivel Dedryck Boyata – bovendien niet al te beladen. Een herhaling van die faire vertoning levert ons 2,95x onze inzet op.



Ook op zaterdag staan er heel wat leuke matchen op het programma. Zo is er Borussia Mönchengladbach tegen Bayer Leverkusen, een onderling duel tussen de nummers drie en vijf in de ranking. Beide teams onderstreepten vorige week hun vorm door buitenshuis te winnen, iets waar de bezoekers nu al acht keer in slaagden – het op één na beste rapport. Mönchengladbach daarentegen ging in eigen huis reeds vijf keer onderuit. Alle kartonnen borden ten spijt gaan wij dan ook voor een zege voor Leverkusen, wat 2,80x onze bet waard is.

Op hetzelfde moment wordt in Wolfsburg nóg een topper afgewerkt, want daar komt Borussia Dortmund op bezoek. Hoewel de Volkswagenclub vorig weekend zelf ook de drie punten pakte, waren het vooral Thorgan Hazard en co die imponeerden bij de heropstart. Tegen Schalke 04 zat het ook achterin goed op slot, dus de vraag is of het slechts iets efficiëntiere Wolfsburg nu wél een gaatje vindt. Wij denken van niet en gokken helaas voor Koen Casteels op winst voor Dortmund zonder tegentreffer, waarmee we 3,40x onze inleg kunnen verdienen.



Mocht die voorspelling uitkomen, kan datzelfde Schalke 04 op zondag een uitstekende zaak doen door in eigen huis af te rekenen met Augsburg. In principe mag dat geen probleem zijn voor Benito Raman en zijn makkers, die zo het op een na slechtste team op verplaatsing ontvangen. Bovendien is Augsburg een van de ploegen die het gemakkelijkst goals incasseert, zeker buitenshuis. Het ideale moment voor onze landgenoot om zijn doelpuntloze reeks te doorbreken? Indien hij daarin slaagt, vermenigvuldigen wij onze inzet alvast maal 3,10x.

Eindigen doen we dan weer bij Sebastiaan Bornauw en Birger Verstraete, die het met 1 FC. Köln opnemen tegen Fortuna Düsseldorf. De bezoekers beschikken evenmin over een stevige uitreputatie, maar wonnen de heenwedstrijd wel met 2-0. De defensie van Keulen is dan ook niet bepaald waterdicht, al wordt dat ruimschoots gecompenseerd door de potente aanval – die het vaakst scoort van alle teams buiten de top vijf. Wij zetten daarom in op een zege voor de Belgen, zij het wel zonder de nul te houden. Goed voor 3,40x onze bet.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sportieve Berlijnse derby, dominantie van Dortmund en winst zonder clean sheet voor Bornauw en co, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 32x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Zal Thorgan Hazard scoren tegen Koen Casteels?

Meest recent

Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

30
30
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

87
87
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

86
86
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

24
24
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

118
118
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

252
252
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

151
151
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

154
154
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

31
31
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

55
55
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

130
130
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

150
150
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

393
393
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

62
62
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

128
128
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

40
40
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

123
123
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

149
149
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

273
273
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

77
77
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

130
130
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

189
189
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

90
90
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

141
141
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

275
275

Meer sportnieuws