Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

68
Zo win jij 325 euro met 10 euro inzet dit Bundesliga-weekend!

Met of zonder fans in de tribune: sinds vorig weekend dendert de Bundesliga als enige Europese topcompetitie weer onvermoeibaar verder. Ook deze week zijn alle ogen dus terug op Duitsland gericht, niet in het minst die van de voetballiefhebbers die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag aan enkele handige tips en pronostieken voor de komende dagen.


Speeldag 27 in de Bundesliga schotelt ons vrijdag meteen een heuse stadsderby voor, want in Berlijn kijken Hertha BSC en 1. FC Union Berlin mekaar in de ogen. De twee ploegen uit de hoofdstad geven elkaar in de stand geen duimbreedte toe, en in de heenmatch trok de promovendus pas in het slot nog aan het langste eind. De eerste derby in 40 jaar tijd was met amper twee gele kaarten – waarvan eentje voor Rode Duivel Dedryck Boyata – bovendien niet al te beladen. Een herhaling van die faire vertoning levert ons 2,95x onze inzet op.



Ook op zaterdag staan er heel wat leuke matchen op het programma. Zo is er Borussia Mönchengladbach tegen Bayer Leverkusen, een onderling duel tussen de nummers drie en vijf in de ranking. Beide teams onderstreepten vorige week hun vorm door buitenshuis te winnen, iets waar de bezoekers nu al acht keer in slaagden – het op één na beste rapport. Mönchengladbach daarentegen ging in eigen huis reeds vijf keer onderuit. Alle kartonnen borden ten spijt gaan wij dan ook voor een zege voor Leverkusen, wat 2,80x onze bet waard is.

Op hetzelfde moment wordt in Wolfsburg nóg een topper afgewerkt, want daar komt Borussia Dortmund op bezoek. Hoewel de Volkswagenclub vorig weekend zelf ook de drie punten pakte, waren het vooral Thorgan Hazard en co die imponeerden bij de heropstart. Tegen Schalke 04 zat het ook achterin goed op slot, dus de vraag is of het slechts iets efficiëntiere Wolfsburg nu wél een gaatje vindt. Wij denken van niet en gokken helaas voor Koen Casteels op winst voor Dortmund zonder tegentreffer, waarmee we 3,40x onze inleg kunnen verdienen.



Mocht die voorspelling uitkomen, kan datzelfde Schalke 04 op zondag een uitstekende zaak doen door in eigen huis af te rekenen met Augsburg. In principe mag dat geen probleem zijn voor Benito Raman en zijn makkers, die zo het op een na slechtste team op verplaatsing ontvangen. Bovendien is Augsburg een van de ploegen die het gemakkelijkst goals incasseert, zeker buitenshuis. Het ideale moment voor onze landgenoot om zijn doelpuntloze reeks te doorbreken? Indien hij daarin slaagt, vermenigvuldigen wij onze inzet alvast maal 3,10x.

Eindigen doen we dan weer bij Sebastiaan Bornauw en Birger Verstraete, die het met 1 FC. Köln opnemen tegen Fortuna Düsseldorf. De bezoekers beschikken evenmin over een stevige uitreputatie, maar wonnen de heenwedstrijd wel met 2-0. De defensie van Keulen is dan ook niet bepaald waterdicht, al wordt dat ruimschoots gecompenseerd door de potente aanval – die het vaakst scoort van alle teams buiten de top vijf. Wij zetten daarom in op een zege voor de Belgen, zij het wel zonder de nul te houden. Goed voor 3,40x onze bet.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sportieve Berlijnse derby, dominantie van Dortmund en winst zonder clean sheet voor Bornauw en co, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 32x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Principe-akkoord Harry Kane bereikt: contract tot 2029'

Zal Thorgan Hazard scoren tegen Koen Casteels?

Meest recent

Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

75
75
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

14
14
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

77
77
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

191
191
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

226
226
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

209
209
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

160
160
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

445
445
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

388
388
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

150
150
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

123
123
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

124
124
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

31
31
'Vertrek in de maak: Bertaccini zet eerste stap'

Bij Anderlecht waren ze in de zomer zeer druk in de weer. Er streek een volledig elftal aan ...

161
161
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

84
84
Union verloor goudhaantje bijna aan... de politie

Union deed de voorbije jaren al heel wat straffe transfers. Ook dit seizoen lijkt het vertrek van ...

39
39
'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Kylian Mbappé liep tijdens de voorbije interlandbreak weer in de kijker, maar niet om de ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Grootse plannen Arsenal, Union greep naast deal'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

77
77
Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Toby Alderweireld is een legende van Royal Antwerp FC en een icoon van het Belgische voetbal. De ...

136
136
Kompany ontvangt prijs: prestigieuze eer tussen legendes

Vincent Kompany gooit hoge ogen bij Bayern München. Niet enkel sportief, maar ook daarbuiten. ...

33
33
Nieuw goudhaantje: KRC Genk pakt uit met toptalent

KRC Genk staat bekend om de uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers focussen zich dan erg op de ...

264
264
Beerschot sluit chouchou toch weer in de armen

Bij Beerschot willen ze zaterdag tegen Club Luik hun zegereeks verder zetten, want met een vijftien ...

111
111
'Seys krijgt uitsluitsel: droomtransfer of bittere pil?'

Club Brugge zag in de zomer alweer heel wat smaakmakers vertrekken en ook in de komende mercato's ...

408
408
Stijnen onthult opvallende Belgische droomclub

Patro Eisden speelt zondag in de Challenger Pro League een derby tegen Jong Genk, maar zoek daarbij ...

284
284
Pocognoli ligt nu al stevig onder vuur in Schotland

Het was in de voorbije interlandperiode niet alleen uitkijken naar het debuut van Mark van Bommel ...

85
85

Meer sportnieuws