Arsenal-speler onthult wanneer PL terug van start gaat

82 stemmen
Arsenal-speler onthult wanneer PL terug van start gaat

Afgelopen weekend ging de Bundesliga weer van start, een voorbeeld dat ze in Engeland snel hopen te volgen. De Premier League mikt er namelijk nog altijd op om de actie midden juni te hervatten. Een eerste reeks coronatests op alle spelers en stafleden van de 20 teams legt echter mogelijk een nieuwe bom onder 'Project Restart'.

In een officiële verklaring meldt de Britse voetbalbond immers dat in totaal zes spelers en medewerkers van drie verschillende clubs positief hebben getest op het virus. "De Premier League kan bevestigen dat er op zondag 17 mei en maandag 18 mei in totaal 748 testen zijn uitgevoerd bij spelers en stafleden. In totaal zijn er zes besmettingsgevallen geconstateerd, bij drie clubs uit de Premier League", klinkt het. De personen in kwestie, over wie geen verdere informatie werd verschaft, moeten nu verplicht een week in quarantaine.

Spelers die negatief testten, kregen wel groen licht om de trainingen gewoon voort te zetten. Op het eerste zicht lijkt het nieuws dus nog geen directe impact te hebben op de verhoopte heropstart, al is het toch nog maar de vraag of dat ook zo zal blijven. Eerder liet eerder Watford-aanvoerder Troy Deeney al weten niet te willen trainen zolang zijn gezondheid niet gegarandeerd kan worden. Afwachten dus hoe verdere ontwikkelingen nog van invloed kunnen zijn op de algemene teneur over Het Kanaal ten opzichte van 'Project Restart'.

UPDATE 21/05

De positieve coronatests zorgden voor veel twijfel of de Premier League al dan niet terug van start kan gaan straks. Volgens Dani Ceballos van Arsenal bestaat daar echter geen twijfel over. Tegenover de Spaanse pers gaf hij zelfs de datum vrij wanneer de Engelsen er opnieuw aan willen beginnen: “We gaan een week later starten dan wat er wordt gezegd in de (Spaanse) pers. Maar we beginnen eraan op de 20ste juni”, was hij namelijk duidelijk.

LEES OOK: 'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Zal dat lukken?

Meest recent

Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

1
1
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

157
157
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

39
39
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

58
58
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

78
78
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

88
88
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

38
38
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

326
326
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

99
99
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

129
129
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

140
140
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

155
155
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

487
487
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

142
142
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

135
135
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

372
372
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

295
295
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

86
86
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

675
675
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

239
239
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

175
175
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

519
519
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

241
241
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

399
399
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

448
448

Meer sportnieuws