Arsenal-speler onthult wanneer PL terug van start gaat

door
Arsenal-speler onthult wanneer PL terug van start gaat

Afgelopen weekend ging de Bundesliga weer van start, een voorbeeld dat ze in Engeland snel hopen te volgen. De Premier League mikt er namelijk nog altijd op om de actie midden juni te hervatten. Een eerste reeks coronatests op alle spelers en stafleden van de 20 teams legt echter mogelijk een nieuwe bom onder 'Project Restart'.

In een officiële verklaring meldt de Britse voetbalbond immers dat in totaal zes spelers en medewerkers van drie verschillende clubs positief hebben getest op het virus. "De Premier League kan bevestigen dat er op zondag 17 mei en maandag 18 mei in totaal 748 testen zijn uitgevoerd bij spelers en stafleden. In totaal zijn er zes besmettingsgevallen geconstateerd, bij drie clubs uit de Premier League", klinkt het. De personen in kwestie, over wie geen verdere informatie werd verschaft, moeten nu verplicht een week in quarantaine.

Spelers die negatief testten, kregen wel groen licht om de trainingen gewoon voort te zetten. Op het eerste zicht lijkt het nieuws dus nog geen directe impact te hebben op de verhoopte heropstart, al is het toch nog maar de vraag of dat ook zo zal blijven. Eerder liet eerder Watford-aanvoerder Troy Deeney al weten niet te willen trainen zolang zijn gezondheid niet gegarandeerd kan worden. Afwachten dus hoe verdere ontwikkelingen nog van invloed kunnen zijn op de algemene teneur over Het Kanaal ten opzichte van 'Project Restart'.

UPDATE 21/05

De positieve coronatests zorgden voor veel twijfel of de Premier League al dan niet terug van start kan gaan straks. Volgens Dani Ceballos van Arsenal bestaat daar echter geen twijfel over. Tegenover de Spaanse pers gaf hij zelfs de datum vrij wanneer de Engelsen er opnieuw aan willen beginnen: “We gaan een week later starten dan wat er wordt gezegd in de (Spaanse) pers. Maar we beginnen eraan op de 20ste juni”, was hij namelijk duidelijk.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Zal dat lukken?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

48
48
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

90
90
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

159
159
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

198
198
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

358
358
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

265
265
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

215
215
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

210
210
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

84
84
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

411
411
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws