'Club krijgt dubbele opsteker in peperduur transferdossier'

door
'Club krijgt dubbele opsteker in peperduur transferdossier'

Club Brugge geeft niet op. Vorige winter al moest Adolfo Gaich in principe de nieuwe aanvalsleider worden in Jan Breydel, maar uiteindelijk werd het aanslepende en vooral peperdure dossier toch maar terug in de koelkast gestoken. Komende zomer lijkt het echter tijd voor een nieuwe poging.


Naar verluidt is Blauw-Zwart namelijk van plan om een bod van ruim negen miljoen uit te brengen op de jonge Argentijn. Geld dat zijn huidige club San Lorenzo maar al te goed kan gebruiken, want volgens Cristian D'Amico – vicevoorzitter van concurrent Newell's Old Boys – zitten ze daar in vieze papieren. "Hun economische situatie is niet opperbest. In feite zijn ze ons zelfs nog geld verschuldigd", vertelt hij bij Zapping Sport. Waar San Lorenzo in januari nog stevig dwars lag en het onderste uit de kan wou halen, zullen ze nu dus allicht meer geneigd zijn om mee te werken.

Dan nog heeft Club wel af te rekenen met de stevige concurrentie van enkele Europese clubs, want onder meer uit Engeland en Italië dienen meerdere gegadigden zich aan. Volgens zaakwaarnemer Sabatino Durante, die voor alle duidelijkheid Gaich niet zelf vertegenwoordigt, zou dat dan weer geen juiste zet zijn. "Hij heeft fysieke kracht en alles om het te maken, maar moet nog volwassen worden en eerst nog rijpen", aldus de kenner van de Zuid-Amerikaanse markt tegenover TMW Radio. Wie weet is Brugge daar dus wel de ideale plaats voor.

Maakt Club volgens u nog kans op Gaich?

Meest recent

Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

2
2
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

7
7
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

56
56
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

54
54
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

76
76
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

138
138
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

62
62
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

230
230
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

130
130
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

396
396
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1054
1054
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

58
58
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

145
145
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

145
145
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

259
259
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

57
57
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

557
557
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

115
115
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

387
387
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

603
603
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

368
368
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

376
376
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

82
82

Meer sportnieuws