'Club Brugge biedt 9 miljoen euro voor nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge biedt 9 miljoen euro voor nieuwe aanvaller'

Club Brugge spendeerde al vele miljoenen aan een nieuwe diepe spits, maar het vond nog geen ideale ‘match’. Adolfo Gaich is nog steeds een piste, maar de Argentijn wordt op veel plaatsen aangeboden.

Foot Mercato weet dat PSG en AS Monaco de spits kregen aangeboden en ze kunnen de aanvaller voor 14 miljoen euro aantrekken. Marseille werd ook genoemd, maar financieel kunnen zij dergelijke transfer niet aan. FC Barcelona en Inter volgen Gaich ook, maar daar kijken ze vooral naar andere pistes.

Club Brugge wil Gaich nog steeds, maar het valt af te wachten of ze in Brugge in deze coronatijden hun transferrecord willen verbreken. Na de dure transfers van Kevah Rezaei, Mbaye Diagne en Michael Krmencik (die in totaal 14,85 miljoen euro kostten) zullen ze wel twee keer nadenken bij de Belgische landskampioen.

UPDATE 21/05

Club Brugge zal straks vermoedelijk een nieuwe poging wagen om Adolfo Gaich naar Jan Breydel te halen. Volgens de clubjournalist van zijn huidige team San Lorenzo, mogen de Argentijnen zich zelfs heel binnenkort aan een bod uit Brugge verwachten.

Zo stelt Daniel Cambor op Twitter namelijk dat Club een bod wil doen van zo’n 10 miljoen dollar, dat is omgerekend iets meer dan 9 miljoen euro. Het is echter maar zeer de vraag of die som zal volstaan. Volgens dezelfde bron zou er namelijk al een Engelse club zijn die zo’n 11 miljoen op tafel wil leggen.

LEES OOK: 'Puzzelwerken Hayen: nieuwe naam in Brugse basisploeg'

Zal dat bod volstaan?

Meest recent

"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

10
10
Swerts doet boekje open over situatie Bounida en Godts

Ajax kent een rotseizoen, maar met Rayane Bounida en Mika Godts spelen er wel twee jonge Belgen. De ...

17
17
Ronaldo richting journalist: "Je hebt te veel films gekeken"

Portugal neemt het op tegen Ierland. De match gaat door in Dublin en de Portugezen hopen zich daar ...

12
12
Wilmots krijgt gelijk: Standard ruikt ‘megadeal’

Standard doet het voorlopig zeker niet beter dan vorig seizoen. De Rouches hebben wel meer spelers ...

39
39
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

16
16
Tijd dringt voor RSCA: drie hete dossiers voor januari

RSC Anderlecht moet dringend werk gaan maken van enkele contracten. Er werd veel kritiek op Jesper ...

117
117
Vanaken schokt de Rode Duivels met 'schaamteloze' actie

Zonder De Bruyne schuift één man schaamteloos naar voren: Hans Vanaken eist de regie ...

229
229
WK-selectie krijgt vorm: 17 Duivels vechten om 4 tickets

België gaat naar het WK 2026, dat is een zekerheid. Tegen Kazachstan en Liechtenstein gaat het ...

73
73
'DAZN neemt gigantisch belangrijke beslissing'

Woensdag stond er een Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Daarbij moest er ...

273
273
Anderlecht ontdekt uitblinker: "Gratis transfer!"

We haalden onlangs aan dat Neerpede Anderlecht weer moet redden. Daarmee bedoelden we dat Paars-Wit ...

218
218
'AA Gent viert feest: absolute toptransfer in aantocht'

AA Gent haalt voorlopig minder punten dan een jaar geleden. Toen had het 22 punten na veertien ...

177
177
'Enorm grote transferwijziging op til bij Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde sinds januari héél veel nieuwe spelers. Vooral jonge gasten. Het ...

257
257
'Topcoach helemaal overtuigd: transferknaller Mika Godts'

Ajax is bezig aan een erg wisselvallig seizoen tot dusver. Gelukkig hebben de Amsterdammers met Mika ...

97
97
Anderlecht volledig vertrokken? Vanaezebrouck geeft antwoord

Een tweetal weken geleden flirtte RSC Anderlecht nog met de crisis, inmiddels is de hemel weer ...

272
272
'Doemscenario Kompany: clausule bezorgt Kane spektakeltransfer'

Het Bayern München van coach Vincent Kompany is bezig aan een waanzinnig seizoen en verloor nog ...

77
77
Gamechanger bij Genk: "Hij is een ongelooflijke meerwaarde"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

99
99
'Spanning loopt op: Pro League verstuurt DAZN harde boodschap'

Woensdag kwamen de vertegenwoordigers van de topclubs samen voor een Algemene Vergadering van de Pro ...

350
350
'Bayern staat paf: spectaculaire nieuwe job Kompany'

Bayern München greep afgelopen weekend voor het eerst dit seizoen naast de zege, maar dat neemt ...

1232
1232
Anderlecht bibbert: basispion maandenlang buiten strijd?

RSC Anderlecht heeft de interland-periode kunnen inzetten na twee overtuigende zeges. Die goede lijn ...

221
221
'Puzzelwerken Hayen: nieuwe naam in Brugse basisploeg'

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

540
540
OHL kansloos onderuit op Barça, ijskoude douche RSCA Women

Terwijl de nationale ploegen aan zet zijn bij de mannen, loopt het seizoen in het clubvoetbal bij de ...

97
97
Kazachstan-België: verrassende aanvoerder bij Rode Duivels

De Rode Duivels willen zich aanstaande zaterdag verzekeren van hun deelnamebewijs aan de ...

732
732
'Wending in titelstrijd: nieuwe uitdager Club en Union'

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

434
434
'Stroeykens en Epolo cashen meteen serieus bij Congo'

Terwijl de Rode Duivels met Nathan Ngoy en Romeo Vermant deze week twee nieuwe gezichten ...

317
317
'RWDM in grote problemen: stevige straf op komst?'

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen SK Beveren, KV ...

138
138

Meer sportnieuws