Martinez ziet nog uitdaging bij Duivels: "Zij zullen hun stempel drukken"

door
Martinez ziet nog uitdaging bij Duivels:

Het zal een tijdje in de pijplijn, maar woensdagochtend kwam ook de officiële bevestiging: Roberto Martinez blijft aan als bondscoach van de Rode Duivels. De Spanjaard, die al sinds 2016 aan de slag is bij ons land, tekende een nieuw contract tot na het WK van 2022. Hij blijft bovendien niet alleen aan als bondscoach, maar ook als technisch directeur.


Op een persconferentie legde hij nog eens uit waarom hij niet voor een club koos. "Het uitstel van het EK heeft alles veranderd. Het was niet het moment om onze relatie te verbreken. Er komt immers een intense periode aan voor de Rode Duivels, met de Nations League, de start van de WK-kwalificaties en het EK. Onze relatie moest op dit moment dus verdergaan", verklaarde hij.

Bovendien ziet Martinez in zijn functie als technisch directeur nog extra uitdagingen. "Tussen de wedstrijden door is er de kans om aan veel projecten tewerken. We moeten de jonge spelers hebben ontwikkelen zodat zij in de toekomst ook Rode Duivel kunnen worden. Daarnaast moeten we ook meewerken aan de ontwikkeling van de huidige Rode Duivels. Het is belangrijk dat zij beginnen te denken als trainers. Ik zie dat nu al bij jongens als Jan Vertonghen, Kevin De Bruyne, Axel Witsel, Thomas Meunier, Romelu Lukaku, en de lijst gaat nog verder. Ik geloof dat zij hun stempel zullen drukken op het Belgische voetbal als coach en ik wil hen ook begeleiden in die evolutie."

LEES OOK: Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Zie je enkele toekomstige toptrainers bij de huidige Rode Duivels?

Meest recent

'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

9
9
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

29
29
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

23
23
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

113
113
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

56
56
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

509
509
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

61
61
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

349
349
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

134
134
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

190
190
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

220
220
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

186
186
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

171
171
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

403
403
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

316
316
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

92
92
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

170
170
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

340
340
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

306
306
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

267
267
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

213
213
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

459
459
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

239
239

Meer sportnieuws