Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

1361
Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

Na drie behoorlijk succesvolle seizoenen besloot Antwerp FC dat het tijd was voor een nieuwe wind en dus werd de samenwerking met Laszlo Bölöni stopgezet. Momenteel is de Great Old dan ook op zoek naar een nieuwe trainer. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is Ivan Leko dé topkandidaat.


Meteen na het vertrek van Bölöni werd Antwerp al gelinkt aan verschillende namen. Bernd Storck leek de beste papieren te hebben, maar de Duitser zou voor het Slowaakse DAC kiezen. Preses Paul Gheysens zou vervolgens op een grote naam hebben gemikt en naar verluidt speurde sportieve baas Luciano D'Onofrio ook in het buitenland. Maar volgens Het Laatste Nieuws zou de keuze nu toch op Leko vallen.

Na zijn geslaagde passages bij STVV en Club Brugge, kende de Kroaat het voorbije seizoen een mislukt avontuur bij Al Ain. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging. Die zou hij op de Bosuil kunnen vinden. Antwerp ziet weliswaar een aantal sterkhouders vertrekken, de middelen zijn aanwezig om opnieuw een sterke kern uit te bouwen. Bovendien zouden ook zijn ex-assistenten Rudi Cossey en Edward Still aan de slag kunnen gaan bij het stamnummer 1.

Een akkoord is er tot dusver weliswaar nog niet. Maar de eerste gesprekken zouden wel al achter de rug zijn en lijken de goede richting op te gaan. Of er momenteel ook nog andere concrete pistes worden gevolgd, is niet meteen duidelijk.

UPDATE 10u

Ivan Leko wordt wellicht de nieuwe trainer van Antwerp en Rudi Cossey en Edward Still volgen dan mogelijk in zijn zog. Volgens Het Laatste Nieuws zou Wim De Decker daardoor wel eens kunnen gaan vertrekken. De Decker was even hoofdtrainer van Antwerp, maar toen Laszlo Bölöni kwam moest hij wijken. Hij stelde zich nadien tevreden met een rol als assistent-trainer.

LEES OOK: Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Zal De Decker Antwerp verlaten?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

19
19
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

25
25
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

332
332
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

113
113
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

115
115
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

139
139
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

47
47
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

131
131
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

153
153
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

73
73
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

24
24
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

96
96
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

248
248
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

179
179
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

402
402
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

333
333
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

134
134
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

148
148
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

245
245
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

218
218
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

241
241
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws