Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

1361 stemmen
Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

Na drie behoorlijk succesvolle seizoenen besloot Antwerp FC dat het tijd was voor een nieuwe wind en dus werd de samenwerking met Laszlo Bölöni stopgezet. Momenteel is de Great Old dan ook op zoek naar een nieuwe trainer. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is Ivan Leko dé topkandidaat.


Meteen na het vertrek van Bölöni werd Antwerp al gelinkt aan verschillende namen. Bernd Storck leek de beste papieren te hebben, maar de Duitser zou voor het Slowaakse DAC kiezen. Preses Paul Gheysens zou vervolgens op een grote naam hebben gemikt en naar verluidt speurde sportieve baas Luciano D'Onofrio ook in het buitenland. Maar volgens Het Laatste Nieuws zou de keuze nu toch op Leko vallen.

Na zijn geslaagde passages bij STVV en Club Brugge, kende de Kroaat het voorbije seizoen een mislukt avontuur bij Al Ain. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging. Die zou hij op de Bosuil kunnen vinden. Antwerp ziet weliswaar een aantal sterkhouders vertrekken, de middelen zijn aanwezig om opnieuw een sterke kern uit te bouwen. Bovendien zouden ook zijn ex-assistenten Rudi Cossey en Edward Still aan de slag kunnen gaan bij het stamnummer 1.

Een akkoord is er tot dusver weliswaar nog niet. Maar de eerste gesprekken zouden wel al achter de rug zijn en lijken de goede richting op te gaan. Of er momenteel ook nog andere concrete pistes worden gevolgd, is niet meteen duidelijk.

UPDATE 10u

Ivan Leko wordt wellicht de nieuwe trainer van Antwerp en Rudi Cossey en Edward Still volgen dan mogelijk in zijn zog. Volgens Het Laatste Nieuws zou Wim De Decker daardoor wel eens kunnen gaan vertrekken. De Decker was even hoofdtrainer van Antwerp, maar toen Laszlo Bölöni kwam moest hij wijken. Hij stelde zich nadien tevreden met een rol als assistent-trainer.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Zal De Decker Antwerp verlaten?

Meest recent

Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

0
0
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

22
22
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

74
74
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

99
99
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

79
79
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

33
33
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

37
37
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

82
82
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

204
204
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

141
141
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

63
63
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

54
54
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

68
68
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

536
536
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

600
600
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

139
139
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

407
407
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

183
183
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

281
281
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

237
237
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1224
1224
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

88
88
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

490
490
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

343
343
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

725
725

Meer sportnieuws