Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

1361 stemmen
Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

Na drie behoorlijk succesvolle seizoenen besloot Antwerp FC dat het tijd was voor een nieuwe wind en dus werd de samenwerking met Laszlo Bölöni stopgezet. Momenteel is de Great Old dan ook op zoek naar een nieuwe trainer. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is Ivan Leko dé topkandidaat.


Meteen na het vertrek van Bölöni werd Antwerp al gelinkt aan verschillende namen. Bernd Storck leek de beste papieren te hebben, maar de Duitser zou voor het Slowaakse DAC kiezen. Preses Paul Gheysens zou vervolgens op een grote naam hebben gemikt en naar verluidt speurde sportieve baas Luciano D'Onofrio ook in het buitenland. Maar volgens Het Laatste Nieuws zou de keuze nu toch op Leko vallen.

Na zijn geslaagde passages bij STVV en Club Brugge, kende de Kroaat het voorbije seizoen een mislukt avontuur bij Al Ain. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging. Die zou hij op de Bosuil kunnen vinden. Antwerp ziet weliswaar een aantal sterkhouders vertrekken, de middelen zijn aanwezig om opnieuw een sterke kern uit te bouwen. Bovendien zouden ook zijn ex-assistenten Rudi Cossey en Edward Still aan de slag kunnen gaan bij het stamnummer 1.

Een akkoord is er tot dusver weliswaar nog niet. Maar de eerste gesprekken zouden wel al achter de rug zijn en lijken de goede richting op te gaan. Of er momenteel ook nog andere concrete pistes worden gevolgd, is niet meteen duidelijk.

UPDATE 10u

Ivan Leko wordt wellicht de nieuwe trainer van Antwerp en Rudi Cossey en Edward Still volgen dan mogelijk in zijn zog. Volgens Het Laatste Nieuws zou Wim De Decker daardoor wel eens kunnen gaan vertrekken. De Decker was even hoofdtrainer van Antwerp, maar toen Laszlo Bölöni kwam moest hij wijken. Hij stelde zich nadien tevreden met een rol als assistent-trainer.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Zal De Decker Antwerp verlaten?

Meest recent

Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

95
95
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

52
52
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

42
42
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

447
447
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

198
198
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

86
86
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

97
97
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

100
100
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

85
85
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

251
251
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

103
103
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

369
369
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

96
96
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

130
130
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

533
533
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

193
193
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

66
66
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

336
336
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

258
258
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

132
132
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

188
188
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

495
495
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

94
94

Meer sportnieuws