Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

door
Vertrekt Wim De Decker bij Antwerp?

Na drie behoorlijk succesvolle seizoenen besloot Antwerp FC dat het tijd was voor een nieuwe wind en dus werd de samenwerking met Laszlo Bölöni stopgezet. Momenteel is de Great Old dan ook op zoek naar een nieuwe trainer. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is Ivan Leko dé topkandidaat.


Meteen na het vertrek van Bölöni werd Antwerp al gelinkt aan verschillende namen. Bernd Storck leek de beste papieren te hebben, maar de Duitser zou voor het Slowaakse DAC kiezen. Preses Paul Gheysens zou vervolgens op een grote naam hebben gemikt en naar verluidt speurde sportieve baas Luciano D'Onofrio ook in het buitenland. Maar volgens Het Laatste Nieuws zou de keuze nu toch op Leko vallen.

Na zijn geslaagde passages bij STVV en Club Brugge, kende de Kroaat het voorbije seizoen een mislukt avontuur bij Al Ain. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging. Die zou hij op de Bosuil kunnen vinden. Antwerp ziet weliswaar een aantal sterkhouders vertrekken, de middelen zijn aanwezig om opnieuw een sterke kern uit te bouwen. Bovendien zouden ook zijn ex-assistenten Rudi Cossey en Edward Still aan de slag kunnen gaan bij het stamnummer 1.

Een akkoord is er tot dusver weliswaar nog niet. Maar de eerste gesprekken zouden wel al achter de rug zijn en lijken de goede richting op te gaan. Of er momenteel ook nog andere concrete pistes worden gevolgd, is niet meteen duidelijk.

UPDATE 10u

Ivan Leko wordt wellicht de nieuwe trainer van Antwerp en Rudi Cossey en Edward Still volgen dan mogelijk in zijn zog. Volgens Het Laatste Nieuws zou Wim De Decker daardoor wel eens kunnen gaan vertrekken. De Decker was even hoofdtrainer van Antwerp, maar toen Laszlo Bölöni kwam moest hij wijken. Hij stelde zich nadien tevreden met een rol als assistent-trainer.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Zal De Decker Antwerp verlaten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

0
0
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

6
6
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

24
24
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

177
177
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

70
70
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

114
114
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

93
93
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

408
408
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

326
326
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

513
513
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

211
211
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

212
212
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

211
211
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

225
225
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

76
76
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

434
434
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

637
637
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

473
473
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

293
293
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

481
481
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

724
724
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

429
429
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

433
433
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

523
523

Meer sportnieuws