'PSG wil mercato op zijn kop zetten met komst Haaland'

258 stemmen
'PSG wil mercato op zijn kop zetten met komst Haaland'

Erling Braut Haaland toonde afgelopen zaterdag dat hij het scoren niet verleerd is tijdens de coronabreak en was meteen goed voor een doelpunt en assist tegen Schalke 04. De jonge spits van Borussia Dortmund kan dan ook fenomenale cijfers voorleggen dit seizoen. En dat lokt uiteraard interesse van andere ploegen.


De voorbije weken werd Haaland vooral aan een transfer naar Real Madrid gelinkt, maar de Koninklijke krijgt nu een loodzware concurrent. Zo pakt Marca op zijn voorpagina uit met de vermeende interesse van Paris Saint-Germain. De Franse kampioen ziet Edinson Cavani allicht transfervrij vertrekken, terwijl de huurbeurt van Mauro Icardi afloopt. Haaland zou bestempeld worden als ideale optie om in hun plaats een drietand te gaan vormen met Kylian Mbappé en Neymar Jr.

Of het tijdens de komende transferperiode al tot een poging komt, valt wel af te wachten. De Parijzenaars kampen zelf met de nodige problemen om aan de regels van de Financial Fair Play te voldoen. Bovendien is Borussia Dortmund niet geneigd hem volgende zomer al te laten gaan, enkel een monsterbod zou de Duitsers kunnen doen twijfelen.

Daarnaast is het nog maar de vraag of Haaland zelf wel openstaat voor een verhuis naar het Parc des Princes. Tijdens en na hun terugwedstrijd in de Champions League, werd de jonge Noor nog belachelijk gemaakt door Neymar en co met zijn bekende 'medidatie-viering'. Iets wat hij ongetwijfeld nog niet vergeten is.

LEES OOK: ‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Waar zou Haaland het beste passen?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

4
4
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

145
145
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

34
34
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

50
50
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

36
36
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

37
37
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

159
159
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

67
67
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

148
148
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

141
141
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

350
350
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

182
182
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

53
53
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

248
248
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

156
156
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

455
455
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

352
352
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

138
138

Meer sportnieuws