'Bayern overtuigt topaanwinst met iconisch rugnummer'

door
'Bayern overtuigt topaanwinst met iconisch rugnummer'

De coronacrisis zal ongetwijfeld een invloed hebben op de mercato, maar helemaal zal het transfercircus niet stilvallen. Integendeel, de eerste grote zomertransfer zou zelfs al bijna rond zijn. Zo meldt Kicker dat Bayern München dicht bij een akkoord rond Leroy Sané staan.


Het is al langer bekend dat Bayern de Duitse buitenspeler van Manchester City graag aan zijn selectie wil toevoegen en door de coronacrisis zou echter schot in de zaak komen. Der Rekordmeister legde afgelopen week een bod neer van zo'n veertig miljoen euro, maar daar willen de Engelsen niet mee akkoord gaan. Het verschil van vraag en aanbod ligt echter niet ver van elkaar af, want Manchester City eist een slordige vijftig miljoen euro voor Sané. Het is een verschil dat volgens het medium absoluut kan worden overbrugd.

UPDATE 20/05
De clubs zouden dus naar mekaar toegroeien, maar Bayern moet natuurlijk ook een akkoord vinden met Sané zelf. En volgens BILD gooit Der Rekordmeister alles in de strijd. Zo zou de aanvaller het legendarische rugnummer '10' zijn beloofd. Dat was in de Allianz Arena jarenlang in gebruik door Arjen Robben, afgelopen seizoen was dit bestemd voor huurling Philippe Coutinho.

Sané zelf zou alvast enthousiast zijn, naar verluidt is hij zelfs bereid om een deel van zijn salaris in te leveren om de deal rond te krijgen. Lukt dat niet, dan hoeft Bayern nog steeds niet te wanhopen. Zo zou de international al hebben aangegeven dat hij desnoods wil wachten en volgend seizoen de overstap maken als zijn contract bij City afloopt.

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

171
171
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

153
153
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

93
93
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

44
44
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

142
142
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

265
265
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

259
259
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

104
104
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

39
39
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

109
109
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

222
222
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

256
256
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

541
541
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

358
358
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

441
441
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

136
136
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

627
627
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

631
631
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

423
423
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

438
438
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

300
300
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2241
2241
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

152
152

Meer sportnieuws