'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

door
'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

Genk passeerde na de titel voor zowat al zijn sterkhouders langs de kassa, maar stelde met een zevende plaats op het veld wel teleur. Dimitri de Condé moet komende zomer dus opnieuw een competitieve kern samen zien te stellen. En daarvoor kijken ze in de Luminus Arena blijkbaar vooral naar de alom geprezen eigen jeugd.

Op hun clubwebsite kondigen de Limburgers namelijk aan dat twee toptalenten de overstap naar de A-kern maken: Luca Oyen (17) en Pierre Dwomoh (15). Die eerste is de zoon van ex-prof Davy Oyen en geldt al langer als een aanstormend talent. In januari mocht de creatieve middenvelder reeds mee op winterstage, op de slotspeeldag zat hij zelfs  al op de bank. In oktober verlengde Oyen, die op alle offensieve posities uit de voeten kan en sinds zijn zevende voor Genk speelt, al zijn contract.

Ook Dwomoh is een polyvalente middenvelder die bij voorkeur achter de diepe spits opereert. Hij kwam op 12-jarige leeftijd over van Anderlecht en genoot nu zelfs interesse van Juventus, maar besloot dinsdag toch zijn kribbel onder een vierjarig contract in Genk te zetten. In de voorbereiding mocht de jeugdinternational met Ghanese roots al eens opdraven bij de hoofdmacht. Nog voor zijn 16de verjaardag wordt het toptalent nu dus reeds klaar geacht om de sprong definitief te wagen.

UPDATE 22u20
Met het langer vastleggen van Dwomoh lijkt Genk een zeer mooie slag geslagen te hebben. De talentvolle middenvelder bleek immers bijzonder gegeerd te zijn. Genk maakte zelf melding van interesse van Juventus, maar Het Nieuwsblad weet dat de Italianen lang niet de enige Europese grootmacht waren die op Dwomoh aasde. Ook Arsenal, Bayern München, Chelsea, AS Monaco en RB Salzburg hengelden naar zijn diensten. Dwomoh zal bij Genk overigens met het rugnummer 80 aantreden.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Zal hij snel doorbreken bij Genk?

Meest recent

Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

46
46
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

19
19
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

89
89
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

46
46
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

58
58
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

742
742
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

189
189
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

268
268
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

111
111
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

94
94
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

378
378
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

137
137
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

186
186
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

538
538
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

33
33
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

60
60
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

242
242
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

187
187
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

100
100
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

201
201
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

438
438
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

163
163
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37

Meer sportnieuws