'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

door
'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

Genk passeerde na de titel voor zowat al zijn sterkhouders langs de kassa, maar stelde met een zevende plaats op het veld wel teleur. Dimitri de Condé moet komende zomer dus opnieuw een competitieve kern samen zien te stellen. En daarvoor kijken ze in de Luminus Arena blijkbaar vooral naar de alom geprezen eigen jeugd.

Op hun clubwebsite kondigen de Limburgers namelijk aan dat twee toptalenten de overstap naar de A-kern maken: Luca Oyen (17) en Pierre Dwomoh (15). Die eerste is de zoon van ex-prof Davy Oyen en geldt al langer als een aanstormend talent. In januari mocht de creatieve middenvelder reeds mee op winterstage, op de slotspeeldag zat hij zelfs  al op de bank. In oktober verlengde Oyen, die op alle offensieve posities uit de voeten kan en sinds zijn zevende voor Genk speelt, al zijn contract.

Ook Dwomoh is een polyvalente middenvelder die bij voorkeur achter de diepe spits opereert. Hij kwam op 12-jarige leeftijd over van Anderlecht en genoot nu zelfs interesse van Juventus, maar besloot dinsdag toch zijn kribbel onder een vierjarig contract in Genk te zetten. In de voorbereiding mocht de jeugdinternational met Ghanese roots al eens opdraven bij de hoofdmacht. Nog voor zijn 16de verjaardag wordt het toptalent nu dus reeds klaar geacht om de sprong definitief te wagen.

UPDATE 22u20
Met het langer vastleggen van Dwomoh lijkt Genk een zeer mooie slag geslagen te hebben. De talentvolle middenvelder bleek immers bijzonder gegeerd te zijn. Genk maakte zelf melding van interesse van Juventus, maar Het Nieuwsblad weet dat de Italianen lang niet de enige Europese grootmacht waren die op Dwomoh aasde. Ook Arsenal, Bayern München, Chelsea, AS Monaco en RB Salzburg hengelden naar zijn diensten. Dwomoh zal bij Genk overigens met het rugnummer 80 aantreden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

Zal hij snel doorbreken bij Genk?

Meest recent

Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

53
53
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

85
85
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

51
51
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

119
119
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

98
98
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

173
173
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

32
32
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

79
79
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

265
265
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

157
157
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

256
256
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

470
470
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

157
157
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

47
47
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

272
272
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

382
382
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

381
381
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

145
145
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

370
370
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

160
160
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

50
50

Meer sportnieuws