'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

1144
'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

Genk passeerde na de titel voor zowat al zijn sterkhouders langs de kassa, maar stelde met een zevende plaats op het veld wel teleur. Dimitri de Condé moet komende zomer dus opnieuw een competitieve kern samen zien te stellen. En daarvoor kijken ze in de Luminus Arena blijkbaar vooral naar de alom geprezen eigen jeugd.

Op hun clubwebsite kondigen de Limburgers namelijk aan dat twee toptalenten de overstap naar de A-kern maken: Luca Oyen (17) en Pierre Dwomoh (15). Die eerste is de zoon van ex-prof Davy Oyen en geldt al langer als een aanstormend talent. In januari mocht de creatieve middenvelder reeds mee op winterstage, op de slotspeeldag zat hij zelfs  al op de bank. In oktober verlengde Oyen, die op alle offensieve posities uit de voeten kan en sinds zijn zevende voor Genk speelt, al zijn contract.

Ook Dwomoh is een polyvalente middenvelder die bij voorkeur achter de diepe spits opereert. Hij kwam op 12-jarige leeftijd over van Anderlecht en genoot nu zelfs interesse van Juventus, maar besloot dinsdag toch zijn kribbel onder een vierjarig contract in Genk te zetten. In de voorbereiding mocht de jeugdinternational met Ghanese roots al eens opdraven bij de hoofdmacht. Nog voor zijn 16de verjaardag wordt het toptalent nu dus reeds klaar geacht om de sprong definitief te wagen.

UPDATE 22u20
Met het langer vastleggen van Dwomoh lijkt Genk een zeer mooie slag geslagen te hebben. De talentvolle middenvelder bleek immers bijzonder gegeerd te zijn. Genk maakte zelf melding van interesse van Juventus, maar Het Nieuwsblad weet dat de Italianen lang niet de enige Europese grootmacht waren die op Dwomoh aasde. Ook Arsenal, Bayern München, Chelsea, AS Monaco en RB Salzburg hengelden naar zijn diensten. Dwomoh zal bij Genk overigens met het rugnummer 80 aantreden.

LEES OOK: Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Zal hij snel doorbreken bij Genk?

Meest recent

Europees op TV: hier kijk je Anderlecht, Gent, Union én STVV

Donderdag wacht weer een drukke voetbalavond met een volledige speeldag in de Europa én ...

12
12
‘Italië kookt: Tresoldi maakt meest gehate transfer'

Na zijn hattrick in San Siro is Nicolò Tresoldi de man van het moment in Italië. Maar ...

37
37
De Bruyne verbaast bij Napoli: Italiaanse pers maakt U-bocht

In de Champions League heeft SSC Napoli dinsdagavond een cruciale zege geboekt tegen Bodo/Glimt: ...

60
60
Club-Lens: Leko hakt laatste zware knoop door in basisploeg

Een week na de straffe stunt in Milaan, moet Club Brugge opnieuw vol aan de bak in de Champions ...

61
61
Koppen lopen: deze topclubs sturen mannetje naar Club-Lens

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond opnieuw voor een belangrijke wedstrijd. Zo ...

352
352
Plooien gladgestreken? Allegri looft De Bruyne

De voorbije week stonden de Italiaanse kranten vol van de 'vete' tussen Kevin De Bruyne en ...

45
45
Flick doet goudeerlijke uitspraak na nederlaag tegen PSG

De voetballiefhebber werd dinsdagavond verwend in de Champions Leauge, met maar liefst 40 doelpunten ...

58
58
PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Het is dinsdag een spectaculaire avond geworden in de Champions League. Dé kraker was ...

49
49
Turken kijken met nieuwe bondscoach Rode Duivels in de ogen

De Rode Duivels staan er na vier wedstrijden vrij goed voor in de Nations League. Ze staan na vier ...

47
47
'Club siddert: grootmacht gaat in januari voor Tresoldi'

Club Brugge bijft ook na het vertrek van verschillende sterkhouders vorige zomer gewoon indruk ...

213
213
Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Vorig weekend liet KRC Genk geen steek vallen in de Croky Cup, want het ging gewoon met 0-2 winnen ...

113
113
Club kijkt oude bekende in ogen: "Lens is favoriet"

Club Brugge hoopt woensdag opnieuw een resultaat neer te kunnen zetten in de Champions League na de ...

389
389
Fenerbahçe met grote domper, Dortmund komt goed weg

In de Champions League stonden er twee matchen op het programma in de vooravond. Om 18u45 gaf ...

42
42
Union SG wint jackpot "20 à 25 miljoen euro"

De naam van Relebohile Mofokeng begint steeds nadrukkelijker rond te zingen op de Europese ...

67
67
'Arne Slot lokt interesse van Premier League-club'

Arne Slot lijkt niet van plan om lang aan de zijlijn te blijven staan. Volgens De Telegraaf staat ...

46
46
Coach RC Lens looft Club-smaakmaker: "Een topper"

Club Brugge is favoriet voor het treffen met RC Lens. AS Monaco en Olympique Marseille werden al ...

141
141
Van Hazard tot Ivanovic: ex-JPL'ers hun rapport bij Lens

RC Lens is morgen de tegenstander van Club Brugge in de Champions League. De Belgische landskampioen ...

127
127
'Club Brugge stelt Tresoldi teleur: droomtransfer van tafel'

Een exit in januari is onbespreekbaar, maar nadien wordt Nicolo Tresoldi stilaan onhoudbaar voor ...

352
352
Belgische toptrainers in vieze papieren: terug naar JPL?

Tot dusver maakt de Jupiler Pro League zijn reputatie als trainerskerkhof niet echt waar, want na ...

203
203
'Club-grootverdiener forceert breuk: JPL-club staat klaar'

Hij kreeg bij Club Brugge een topcontract tot 2029, maar komt dit seizoen niet aan spelen toe. Deze ...

554
554
'Club Brugge kan cashen: kwartet laat kassa rinkelen'

De afgelopen jaren vonden Europese topclubs alsmaar vlotter hun weg naar Club Brugge, waar het ene ...

154
154
Leko kiest CL-selectie: 2 afvallers bij Club Brugge

Jan Breydel maakt zich al op voor een nieuwe gala-avond in de Champions League. Een week na de stunt ...

338
338
"Lieg niet"-Van Crombrugge haalt vlijmscherp uit na agressie

Hendrik Van Crombrugge beleeft een opvallende periode naast het voetbalveld. Terwijl de voormalige ...

191
191
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

De komende dagen eist het Europese voetbal nog even alle aandacht op, maar nadien wordt in de ...

94
94
Leko speelt open kaart: Vetlesen versus Lemaréchal

Op speeldag drie van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag RC Lens over de vloer. Wellicht ...

197
197

Meer sportnieuws