'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

1144 stemmen
'Genk troeft ook Bayern, Arsenal en Chelsea af'

Genk passeerde na de titel voor zowat al zijn sterkhouders langs de kassa, maar stelde met een zevende plaats op het veld wel teleur. Dimitri de Condé moet komende zomer dus opnieuw een competitieve kern samen zien te stellen. En daarvoor kijken ze in de Luminus Arena blijkbaar vooral naar de alom geprezen eigen jeugd.

Op hun clubwebsite kondigen de Limburgers namelijk aan dat twee toptalenten de overstap naar de A-kern maken: Luca Oyen (17) en Pierre Dwomoh (15). Die eerste is de zoon van ex-prof Davy Oyen en geldt al langer als een aanstormend talent. In januari mocht de creatieve middenvelder reeds mee op winterstage, op de slotspeeldag zat hij zelfs  al op de bank. In oktober verlengde Oyen, die op alle offensieve posities uit de voeten kan en sinds zijn zevende voor Genk speelt, al zijn contract.

Ook Dwomoh is een polyvalente middenvelder die bij voorkeur achter de diepe spits opereert. Hij kwam op 12-jarige leeftijd over van Anderlecht en genoot nu zelfs interesse van Juventus, maar besloot dinsdag toch zijn kribbel onder een vierjarig contract in Genk te zetten. In de voorbereiding mocht de jeugdinternational met Ghanese roots al eens opdraven bij de hoofdmacht. Nog voor zijn 16de verjaardag wordt het toptalent nu dus reeds klaar geacht om de sprong definitief te wagen.

UPDATE 22u20
Met het langer vastleggen van Dwomoh lijkt Genk een zeer mooie slag geslagen te hebben. De talentvolle middenvelder bleek immers bijzonder gegeerd te zijn. Genk maakte zelf melding van interesse van Juventus, maar Het Nieuwsblad weet dat de Italianen lang niet de enige Europese grootmacht waren die op Dwomoh aasde. Ook Arsenal, Bayern München, Chelsea, AS Monaco en RB Salzburg hengelden naar zijn diensten. Dwomoh zal bij Genk overigens met het rugnummer 80 aantreden.

LEES OOK: 'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

Zal hij snel doorbreken bij Genk?

Meest recent

Garcia nog bondscoach? Boskamp geeft zijn oordeel

Rudi Garcia leverde sinds hij bondscoach werd van België uitstekend werk. Een coach die alle ...

64
64
'Drama voor Union SG: monstersom valt plots weg'

Een klein voetbaldrama voor Union SG en Anan Khalaili. De rechterflankspeler leek op weg naar een ...

77
77
Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

24
24
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

171
171
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

135
135
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

675
675
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

197
197
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

251
251
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

326
326
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

283
283
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

280
280
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

272
272
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

765
765
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

717
717
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

511
511
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

125
125
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

344
344
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

158
158
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

661
661
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

188
188
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

195
195
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

557
557
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

269
269
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

489
489
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

113
113

Meer sportnieuws