'Cristiano Ronaldo gelinkt aan nieuwe transferbom'

door
'Cristiano Ronaldo gelinkt aan nieuwe transferbom'

Nadat hij twee weken in verplichte quarantaine zat, traint Cristiano Ronaldo sinds dinsdag weer mee op de oefencomplexen van Juventus. De Portugees stoomt zich er klaar voor de eventuele voortzetting van de Serie A. Maar ondertussen wordt de superster alweer aan een transfer gelinkt.


Toen de coronacrisis nog maar net begonnen was, werd Ronaldo al nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Juventus zou immers zwaar moeten besparen en het wegvallen van CR7's megasalaris zou voor heel wat ademruimte zorgen. Maar Italiaanse media meldden toen vrij snel dat de Oude Dame gewoon met Ronaldo door wil. En toch wordt hij nu door onder meer The Sun gelinkt aan een schoktransfer naar PSG.

Dat heeft alles te maken met een uitspraak die eigenaar Nasser Al-Khelaifi enkele dagen geleden deed in France Football. "Ronaldo motiveert iedereen met zijn motivatie om dagelijks beter te worden en steeds weer zijn grenzen op te schuiven", vertelde Al-Khelaifi. "Ik heb waardering voor zijn eindeloze instelling. Hij is een geweldig voorbeeld voor alle sporters in de toekomst."

De PSG-eigenaar zou het dus wel zien zitten om Ronaldo in te lijven. Op dit moment lijkt een transfer echter niet aan de orde. De Franse kampioen zou immers zelf met de nodige financiële problemen kampen en moet zich houden aan de Financial Fair Play-regels. Enkel bij een vertrek van Neymar Jr of Kylian Mbappé, is de komst van CR7 aan de orde.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Ronaldo blijft gewoon bij Juventus ...

Meest recent

Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

11
11
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

231
231
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

39
39
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

95
95
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

21
21
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

89
89
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

50
50
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

83
83
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

217
217
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

224
224
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

100
100
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

259
259
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

196
196
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

226
226
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

686
686
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

227
227
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

617
617
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

109
109
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

76
76
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

140
140
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

69
69
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

97
97
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

464
464
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

261
261
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

85
85

Meer sportnieuws