'Cristiano Ronaldo gelinkt aan nieuwe transferbom'

door
'Cristiano Ronaldo gelinkt aan nieuwe transferbom'

Nadat hij twee weken in verplichte quarantaine zat, traint Cristiano Ronaldo sinds dinsdag weer mee op de oefencomplexen van Juventus. De Portugees stoomt zich er klaar voor de eventuele voortzetting van de Serie A. Maar ondertussen wordt de superster alweer aan een transfer gelinkt.


Toen de coronacrisis nog maar net begonnen was, werd Ronaldo al nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Juventus zou immers zwaar moeten besparen en het wegvallen van CR7's megasalaris zou voor heel wat ademruimte zorgen. Maar Italiaanse media meldden toen vrij snel dat de Oude Dame gewoon met Ronaldo door wil. En toch wordt hij nu door onder meer The Sun gelinkt aan een schoktransfer naar PSG.

Dat heeft alles te maken met een uitspraak die eigenaar Nasser Al-Khelaifi enkele dagen geleden deed in France Football. "Ronaldo motiveert iedereen met zijn motivatie om dagelijks beter te worden en steeds weer zijn grenzen op te schuiven", vertelde Al-Khelaifi. "Ik heb waardering voor zijn eindeloze instelling. Hij is een geweldig voorbeeld voor alle sporters in de toekomst."

De PSG-eigenaar zou het dus wel zien zitten om Ronaldo in te lijven. Op dit moment lijkt een transfer echter niet aan de orde. De Franse kampioen zou immers zelf met de nodige financiële problemen kampen en moet zich houden aan de Financial Fair Play-regels. Enkel bij een vertrek van Neymar Jr of Kylian Mbappé, is de komst van CR7 aan de orde.

LEES OOK: 'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Ronaldo blijft gewoon bij Juventus ...

Meest recent

Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

1
1
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

124
124
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

35
35
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

339
339
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

331
331
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

45
45
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

59
59
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

600
600
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

449
449
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

99
99
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

283
283
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

28
28
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

85
85
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

33
33
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

259
259
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

223
223
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

99
99
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

74
74
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

516
516
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

134
134
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

98
98
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

117
117
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

100
100
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

239
239
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

120
120

Meer sportnieuws