Vandenbempt duidelijk: "Hij zal Preud'homme opvolgen bij Standard"

door
Vandenbempt duidelijk:

De rust leek na enkele woelige weken eindelijk teruggekeerd bij Standard Luik. Niets blijkt nu minder waar. Michel Preud'homme zou volgens Bruno Venanzi hoogst onzeker zijn over zijn toekomst bij de Rouches. 

Volgens de Standard-voorzitter zal Michel Preud'homme voor 1 juni een definitieve beslissing bekendmaken over zijn toekomst bij Standard Luik. Als de 61-jarige Preud'homme een stap opzij zou zetten als trainer, wacht hem bij de club wel een vangnet als Sportief Raadgever. Een trainerspensioen van de ex-Rode Duivel lonkt echter wel volgens verschillende media. 

Verder weerklinkt de naam van Felice Mazzu ondertussen al als opvolger van Preud'homme. Het valt natuurlijk nog af te wachten wat de exacte beslissing zal zijn van de Luikenaar, al lijkt de rijkgevulde carrière van Preud'homme stilaan ten einde te komen. 

UPDATE 19/05

Mogelijk moet Standard dus straks op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, en lijkt het met Felice Mazzu ook al een topkandidaat in het vizier te hebben. Mocht Preud’homme beslissen om te stoppen, zal hij de vervanger worden, zo denkt Peter Vandenbempt: "Op Standard zal het toch Felice Mazzu zijn als Michel Preud'homme besluit om geen trainer meer te zijn”, zei hij in De Tribune op Radio 1.

En hoewel er momenteel nog geen concrete info is, gaan de alarmbellen toch rinkelen dat Standard inderdaad met Mazzu bezig is: "Dat is niet concreet aan de orde, ik zeg het niet op basis van informatie die ik heb voor alle duidelijkheid. Maar er ging wel het gerucht dat Mazzu gesignaleerd was in het Luikse. Je kan veel dingen doen in Luik, maar op Sclessin niet al te veel.”

LEES OOK: Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

De ideale vervanger...

Meest recent

Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

9
9
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

19
19
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

104
104
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

55
55
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

342
342
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

247
247
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

78
78
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

366
366
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

384
384
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

654
654
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

133
133
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

100
100
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

125
125
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

159
159
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

189
189
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

236
236
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

87
87
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

536
536
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

462
462
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

925
925
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

370
370
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

495
495

Meer sportnieuws