Kalendermanager JPL komt met voorstel voor matchen achter gesloten deuren

door
Kalendermanager JPL komt met voorstel voor matchen achter gesloten deuren

De Pro League besliste vorige week wel al om het seizoen 2019/20 stop te zetten, maar het is nog lang niet duidelijk wat er zal gebeuren met de start van volgend seizoen. De enige zekerheid is dat er zeker tot en met 31 juli geen voetbalwedstrijden gespeeld mogen worden in ons land. Over wat daarna komt, hebben de regering en de Pro League nog geen beslissing genomen.


Maar er wordt achter de schermen wel hard gewerkt aan de organisatie van volgend seizoen. De bekerfinale zou nog gespeeld worden in het weekend van 1 en 2 augustus, een week later zou de nieuwe competitie moeten beginnen. De eerste speeldag zou dus vanaf 7 augustus gepland staan, al zal dat wellicht nog zonder supporters zijn.

Kalendermanager Nils Van Brantegem komt alvast met een voorstel om die eerste speeldagen zonder fans te organiseren. "Elke ploeg zal me drie tegenstanders moeten doorgeven waar ze in augustus niet achter gesloten deuren tegen willen spelen", vertelt hij aan Sudpresse. "Slechts twee van de drie doorgegeven tegenstanders zullen weerhouden worden. Sommigen spelen liever geen derby’s achter gesloten deuren, en niemand heeft natuurlijk zin om een lid van de G5 te moeten ontvangen zonder supporters. Maar op gegeven moment zal dat toch moeten."

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Goed plan?

Meest recent

STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

4
4
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

90
90
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

155
155
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

45
45
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

369
369
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

289
289
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

126
126
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

274
274
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

313
313
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

143
143
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

245
245
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

86
86
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

455
455
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

328
328
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

131
131
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

198
198
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

820
820
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

274
274
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

160
160
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

310
310
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

362
362
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

424
424
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

189
189
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

892
892
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

535
535

Meer sportnieuws