'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

390
'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

De toekomst van Dries Mertens was het voorbije jaar voer voor héél wat speculatie, maar de soap zal wellicht snel ten einde komen. Binnen anderhalve maand loopt het contract van de Rode Duivel bij Napoli af en het werd de voorbije weken duidelijk dat er drie opties waren voor de aanvaller: bijtekenen bij Napoli, een Engels avontuur bij Chelsea, of in Italië blijven bij Inter.

De Italiaanse krant La Repubblica meldt vrijdagmiddag dat Mertens zijn keuze gemaakt heeft. De voorbije dagen zouden de onderhandelingen tussen Inter en de entourage van Mertens in een stroomversnelling geraakt zijn en dat zou nu tot een akkoord geleid hebben op alle vlakken. Mertens zou voor twee seizoenen tekenen in Milaan.

Met de komst van Mertens zouden ze bij Inter anticiperen op een nakend vertrek van Lautaro Martinez, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona. Mertens zou zo dus volgend seizoen een aanvalsduo moeten gaan vormen met Romelu Lukaku, die naar verluidt hard aangedrongen zou hebben op de transfer. Voor 'Ciro' - zoals Mertens liefkozend in Napels genoemd werd - zou er zo na zeven jaar een einde komen aan zijn periode bij de Azzurri.

UPDATE 18/05

Volgens het Italiaanse La Repubblica is het dus al een zekerheid: Dries Mertens speelt volgend seizoen voor Inter Milan. Het zal moeten blijken of hij straks ook effectief de overstap maakt, maar een zekerheid is wel dat Antonio Conte er alles aan doet om de Rode Duivel te overhalen. Zo zou hij Mertens proberen te overtuigen van ‘zijn winnend project’. Lees: het behalen van de Italiaanse titel. Iets wat hem bij Napoli (nog) niet lukte, en bij het ambitieuze Inter meer kans op lijkt te maken.

Mocht de Napoli-speler straks naar Milaan trekken, zou hij alvast een dodelijke drietand kunnen gaan vormen. Want zo schrijven ze bij Het Laatste Nieuws dat het absoluut geen vereiste is dat Lautaro Martinez moet vertrekken vooraleer ze Mertens willen halen. Conte wil volgend seizoen namelijk gaan uitpakken met een voorlinie Mertens-Martinez-Lukaku. Krijgen we straks een ‘MML’ bij Inter?

LEES OOK: ‘Italië kookt: Tresoldi maakt meest gehate transfer'

Zou dat de beste keuze zijn voor Mertens?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: verrassende opvolger Dembélé bekend

In het London Palladium Theatre werd maandag de Ballon d'Or uitgereikt. Voor de 70ste editie ...

378
378
Thorup drop hint: opvallende vervanger Heymans bij Genk?

KRC Genk won zondag in eigen huis met 2-1 van Standard. Helaas voor de Limburgers liepen ze in het ...

31
31
Compper dumpt duo: goudhaantje Antwerp plots buitenspel

Uitgerekend tegen zwarte beest Charleroi maakte Antwerp komaf aan een reeks van zes matchen zonder ...

50
50
Code rood in Anderlecht: stoel Sibierski wankelt al

Momenteel zijn alle pijlen op Vitor Bruno gericht, maar de coach is uiteraard niet op z'n eentje ...

145
145
Wullaert vol emotie op Ballon d'Or: dit is haar klassement

Na enkele moeilijke weken bij de Red Flames krijgt Tessa Wullaert toch nog een persoonlijke ...

65
65
Boeckx opent Kompany-boekje: "Mijn vrouw heeft het gevoeld"

Vincent Kompany is gewend om altijd maar door te gaan, maar zelfs voor de Bayern-coach lijkt er een ...

130
130
Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

De voetbalwereld leeft mee met Vincent Kompany, die enkele dagen geleden na een training bij Bayern ...

27
27
'Ruud Vormer plots in groot gevaar aan Belgische kust'

Ruud Vormer kreeg bij Knokke de kans om zich te bewijzen als hoofdtrainer, maar de resultaten ...

89
89
Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Romelu Lukaku hoopte op bezoek bij Galatasaray eindelijk een statement te maken, maar de Belgische ...

501
501
Gigantische blunder Ballon d'Or: winnaar nu al bekend?

Is de winnaar van de Ballon d’Or 2026 nu al bekend? En heeft organisator France Football per ...

149
149
‘De Bruyne breekt met Napoli: verrassende bestemming bekend’

Kevin De Bruyne stond zaterdag tegen AS Roma opnieuw aan de aftrap bij Napoli. Toch blijft zijn ...

164
164
Union SG meldt zware tegenvaller: "Maanden buiten strijd"

Union SG kampt dit seizoen met opvallend veel blessureleed. De Brusselaars kwamen vandaag met nog ...

33
33
Leko waarschuwt titularis: wissel op til bij Club Brugge

Met zeven opeenvolgende overwinningen, waaronder twee stuks in de Champions League, is Club Brugge ...

278
278
Lardot velt duidelijk verdict over rode kaart Anderlecht

Het was alweer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League, met tal van discutabele fases. ...

562
562
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer in januari?'

Opgeteld zitten ze over alle competities heen al aan 15 doelpunten en acht assists: en of Nicolo ...

446
446
Bruno buiten: Anderlecht stelt ultimatum voor ontslag

Enkele dagen na de deugddoende zege in Polen is het alweer crisis bij RSC Anderlecht, dat zondag met ...

488
488
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

155
155
Albert ziet Standard énorm risico nemen na 0 op 12

Standard heeft zichzelf opnieuw in de problemen gebracht. De Luikenaars leden tegen Genk hun vierde ...

145
145
Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Manchester United verkeert nog maar eens in een enorme crisis. Gary Neville ziet met lede ogen aan ...

87
87
Woede bij Cercle Brugge: "Dit is gewoon belachelijk!"

Cercle Brugge leek op weg naar enorme stunt op het veld van Union SG. Ze kwamen 0-2 voor, maar ...

396
396
Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

114
114
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

399
399
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

282
282
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

98
98
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

284
284

Meer sportnieuws