'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

door
'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

De toekomst van Dries Mertens was het voorbije jaar voer voor héél wat speculatie, maar de soap zal wellicht snel ten einde komen. Binnen anderhalve maand loopt het contract van de Rode Duivel bij Napoli af en het werd de voorbije weken duidelijk dat er drie opties waren voor de aanvaller: bijtekenen bij Napoli, een Engels avontuur bij Chelsea, of in Italië blijven bij Inter.

De Italiaanse krant La Repubblica meldt vrijdagmiddag dat Mertens zijn keuze gemaakt heeft. De voorbije dagen zouden de onderhandelingen tussen Inter en de entourage van Mertens in een stroomversnelling geraakt zijn en dat zou nu tot een akkoord geleid hebben op alle vlakken. Mertens zou voor twee seizoenen tekenen in Milaan.

Met de komst van Mertens zouden ze bij Inter anticiperen op een nakend vertrek van Lautaro Martinez, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona. Mertens zou zo dus volgend seizoen een aanvalsduo moeten gaan vormen met Romelu Lukaku, die naar verluidt hard aangedrongen zou hebben op de transfer. Voor 'Ciro' - zoals Mertens liefkozend in Napels genoemd werd - zou er zo na zeven jaar een einde komen aan zijn periode bij de Azzurri.

UPDATE 18/05

Volgens het Italiaanse La Repubblica is het dus al een zekerheid: Dries Mertens speelt volgend seizoen voor Inter Milan. Het zal moeten blijken of hij straks ook effectief de overstap maakt, maar een zekerheid is wel dat Antonio Conte er alles aan doet om de Rode Duivel te overhalen. Zo zou hij Mertens proberen te overtuigen van ‘zijn winnend project’. Lees: het behalen van de Italiaanse titel. Iets wat hem bij Napoli (nog) niet lukte, en bij het ambitieuze Inter meer kans op lijkt te maken.

Mocht de Napoli-speler straks naar Milaan trekken, zou hij alvast een dodelijke drietand kunnen gaan vormen. Want zo schrijven ze bij Het Laatste Nieuws dat het absoluut geen vereiste is dat Lautaro Martinez moet vertrekken vooraleer ze Mertens willen halen. Conte wil volgend seizoen namelijk gaan uitpakken met een voorlinie Mertens-Martinez-Lukaku. Krijgen we straks een ‘MML’ bij Inter?

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Zou dat de beste keuze zijn voor Mertens?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

15
15
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

69
69
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

25
25
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

200
200
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

175
175
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

104
104
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

23
23
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

273
273
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

189
189
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

134
134
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

257
257
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

80
80
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

269
269
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

251
251
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

435
435
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

255
255
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

659
659

Meer sportnieuws