'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

door
'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

De toekomst van Dries Mertens was het voorbije jaar voer voor héél wat speculatie, maar de soap zal wellicht snel ten einde komen. Binnen anderhalve maand loopt het contract van de Rode Duivel bij Napoli af en het werd de voorbije weken duidelijk dat er drie opties waren voor de aanvaller: bijtekenen bij Napoli, een Engels avontuur bij Chelsea, of in Italië blijven bij Inter.

De Italiaanse krant La Repubblica meldt vrijdagmiddag dat Mertens zijn keuze gemaakt heeft. De voorbije dagen zouden de onderhandelingen tussen Inter en de entourage van Mertens in een stroomversnelling geraakt zijn en dat zou nu tot een akkoord geleid hebben op alle vlakken. Mertens zou voor twee seizoenen tekenen in Milaan.

Met de komst van Mertens zouden ze bij Inter anticiperen op een nakend vertrek van Lautaro Martinez, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona. Mertens zou zo dus volgend seizoen een aanvalsduo moeten gaan vormen met Romelu Lukaku, die naar verluidt hard aangedrongen zou hebben op de transfer. Voor 'Ciro' - zoals Mertens liefkozend in Napels genoemd werd - zou er zo na zeven jaar een einde komen aan zijn periode bij de Azzurri.

UPDATE 18/05

Volgens het Italiaanse La Repubblica is het dus al een zekerheid: Dries Mertens speelt volgend seizoen voor Inter Milan. Het zal moeten blijken of hij straks ook effectief de overstap maakt, maar een zekerheid is wel dat Antonio Conte er alles aan doet om de Rode Duivel te overhalen. Zo zou hij Mertens proberen te overtuigen van ‘zijn winnend project’. Lees: het behalen van de Italiaanse titel. Iets wat hem bij Napoli (nog) niet lukte, en bij het ambitieuze Inter meer kans op lijkt te maken.

Mocht de Napoli-speler straks naar Milaan trekken, zou hij alvast een dodelijke drietand kunnen gaan vormen. Want zo schrijven ze bij Het Laatste Nieuws dat het absoluut geen vereiste is dat Lautaro Martinez moet vertrekken vooraleer ze Mertens willen halen. Conte wil volgend seizoen namelijk gaan uitpakken met een voorlinie Mertens-Martinez-Lukaku. Krijgen we straks een ‘MML’ bij Inter?

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Zou dat de beste keuze zijn voor Mertens?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

118
118
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

239
239
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

113
113
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

28
28
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

193
193
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

104
104
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

90
90
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

166
166
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

65
65
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

283
283
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

264
264
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

278
278
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

634
634
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

97
97
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

341
341
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

474
474
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

364
364
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

247
247
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

598
598
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

320
320
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

455
455
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

418
418
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

329
329
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

69
69

Meer sportnieuws