'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

door
'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

De toekomst van Dries Mertens was het voorbije jaar voer voor héél wat speculatie, maar de soap zal wellicht snel ten einde komen. Binnen anderhalve maand loopt het contract van de Rode Duivel bij Napoli af en het werd de voorbije weken duidelijk dat er drie opties waren voor de aanvaller: bijtekenen bij Napoli, een Engels avontuur bij Chelsea, of in Italië blijven bij Inter.

De Italiaanse krant La Repubblica meldt vrijdagmiddag dat Mertens zijn keuze gemaakt heeft. De voorbije dagen zouden de onderhandelingen tussen Inter en de entourage van Mertens in een stroomversnelling geraakt zijn en dat zou nu tot een akkoord geleid hebben op alle vlakken. Mertens zou voor twee seizoenen tekenen in Milaan.

Met de komst van Mertens zouden ze bij Inter anticiperen op een nakend vertrek van Lautaro Martinez, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona. Mertens zou zo dus volgend seizoen een aanvalsduo moeten gaan vormen met Romelu Lukaku, die naar verluidt hard aangedrongen zou hebben op de transfer. Voor 'Ciro' - zoals Mertens liefkozend in Napels genoemd werd - zou er zo na zeven jaar een einde komen aan zijn periode bij de Azzurri.

UPDATE 18/05

Volgens het Italiaanse La Repubblica is het dus al een zekerheid: Dries Mertens speelt volgend seizoen voor Inter Milan. Het zal moeten blijken of hij straks ook effectief de overstap maakt, maar een zekerheid is wel dat Antonio Conte er alles aan doet om de Rode Duivel te overhalen. Zo zou hij Mertens proberen te overtuigen van ‘zijn winnend project’. Lees: het behalen van de Italiaanse titel. Iets wat hem bij Napoli (nog) niet lukte, en bij het ambitieuze Inter meer kans op lijkt te maken.

Mocht de Napoli-speler straks naar Milaan trekken, zou hij alvast een dodelijke drietand kunnen gaan vormen. Want zo schrijven ze bij Het Laatste Nieuws dat het absoluut geen vereiste is dat Lautaro Martinez moet vertrekken vooraleer ze Mertens willen halen. Conte wil volgend seizoen namelijk gaan uitpakken met een voorlinie Mertens-Martinez-Lukaku. Krijgen we straks een ‘MML’ bij Inter?

LEES OOK: 'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

Zou dat de beste keuze zijn voor Mertens?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

59
59
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

22
22
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

54
54
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

28
28
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

149
149
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

19
19
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

119
119
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

186
186
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

107
107
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

208
208
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

87
87
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

57
57
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

143
143
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

299
299
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

293
293
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

191
191
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

514
514
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

40
40
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

237
237
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

176
176
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

256
256
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

368
368
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

341
341

Meer sportnieuws