'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

390 stemmen
'Mertens kan onderdeel worden van weergaloze drietand'

De toekomst van Dries Mertens was het voorbije jaar voer voor héél wat speculatie, maar de soap zal wellicht snel ten einde komen. Binnen anderhalve maand loopt het contract van de Rode Duivel bij Napoli af en het werd de voorbije weken duidelijk dat er drie opties waren voor de aanvaller: bijtekenen bij Napoli, een Engels avontuur bij Chelsea, of in Italië blijven bij Inter.

De Italiaanse krant La Repubblica meldt vrijdagmiddag dat Mertens zijn keuze gemaakt heeft. De voorbije dagen zouden de onderhandelingen tussen Inter en de entourage van Mertens in een stroomversnelling geraakt zijn en dat zou nu tot een akkoord geleid hebben op alle vlakken. Mertens zou voor twee seizoenen tekenen in Milaan.

Met de komst van Mertens zouden ze bij Inter anticiperen op een nakend vertrek van Lautaro Martinez, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona. Mertens zou zo dus volgend seizoen een aanvalsduo moeten gaan vormen met Romelu Lukaku, die naar verluidt hard aangedrongen zou hebben op de transfer. Voor 'Ciro' - zoals Mertens liefkozend in Napels genoemd werd - zou er zo na zeven jaar een einde komen aan zijn periode bij de Azzurri.

UPDATE 18/05

Volgens het Italiaanse La Repubblica is het dus al een zekerheid: Dries Mertens speelt volgend seizoen voor Inter Milan. Het zal moeten blijken of hij straks ook effectief de overstap maakt, maar een zekerheid is wel dat Antonio Conte er alles aan doet om de Rode Duivel te overhalen. Zo zou hij Mertens proberen te overtuigen van ‘zijn winnend project’. Lees: het behalen van de Italiaanse titel. Iets wat hem bij Napoli (nog) niet lukte, en bij het ambitieuze Inter meer kans op lijkt te maken.

Mocht de Napoli-speler straks naar Milaan trekken, zou hij alvast een dodelijke drietand kunnen gaan vormen. Want zo schrijven ze bij Het Laatste Nieuws dat het absoluut geen vereiste is dat Lautaro Martinez moet vertrekken vooraleer ze Mertens willen halen. Conte wil volgend seizoen namelijk gaan uitpakken met een voorlinie Mertens-Martinez-Lukaku. Krijgen we straks een ‘MML’ bij Inter?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Zou dat de beste keuze zijn voor Mertens?

Meest recent

Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

2
2
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

20
20
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

48
48
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

40
40
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

18
18
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

43
43
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

231
231
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

38
38
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

150
150
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

195
195
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

59
59
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

137
137
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

240
240
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

154
154
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

125
125
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

360
360
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

218
218
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

204
204
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

244
244
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

395
395
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

256
256
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

541
541
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

274
274

Meer sportnieuws