'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

door
'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

Met een heuse kampioenenshow kon Club Brugge zondagavond zijn titel toch een beetje vieren, maar men benadrukte ook dat het seizoen nog niet helemaal voorbij is. Blauw-Zwart wil immers ook de bekerfinale tegen Antwerp FC nog winnen. Al zal de kern er tegen dan wellicht toch wat anders uitzien.


Zo bevestigde zowel voorzitter Bart Verhaeghe als aanvoerder Ruud Vormer dat er allicht enkele spelers vertrekken. En dan wordt vooral richting Emmanuel Dennis gekeken. Eerder in het weekend had coach Philippe Clement ook al gezegd dat de Nigeriaan klaar is voor een volgend stap en dat hij naar alle waarschijnlijkheid richting een grotere competitie trekt. En die grotere competitie zou wel eens de Premier League kunnen zijn.

Zo acht The Daily Mail de kans groot dat Arsenal FC weldra tot actie overgaat. De Gunners zouden Dennis al een tijdje volgen en zouden in hem een geschikte aanwinst voor het aanvallende compartiment zien. Volgens de tabloid moet de aanvaller nog steeds een slordige 25 miljoen euro kosten, al is de kans wel aanwezig dat dit bedrag door de coronacrisis iets lager zal liggen.

Arsenal zou volgens The Daily Mail dus klaar zijn om door te drukken, maar ondertussen heerst er wel nog concurrentie. Vanuit Engeland zouden ook Newcastle, Brighton, Sheffield United en Watford op loer liggen. Vanuit elders in Europa worden dan weer AS Monaco en Sampdoria genoemd.

LEES OOK: 'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

0
0
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

11
11
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

52
52
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

79
79
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

34
34
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

38
38
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

143
143
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

157
157
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

53
53
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

233
233
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

391
391
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

185
185
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

150
150
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

511
511
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

113
113
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

388
388
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

118
118
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

44
44
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

124
124
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

309
309
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

172
172
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

521
521
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

183
183
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

139
139
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

313
313

Meer sportnieuws