'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

1293 stemmen
'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

Met een heuse kampioenenshow kon Club Brugge zondagavond zijn titel toch een beetje vieren, maar men benadrukte ook dat het seizoen nog niet helemaal voorbij is. Blauw-Zwart wil immers ook de bekerfinale tegen Antwerp FC nog winnen. Al zal de kern er tegen dan wellicht toch wat anders uitzien.


Zo bevestigde zowel voorzitter Bart Verhaeghe als aanvoerder Ruud Vormer dat er allicht enkele spelers vertrekken. En dan wordt vooral richting Emmanuel Dennis gekeken. Eerder in het weekend had coach Philippe Clement ook al gezegd dat de Nigeriaan klaar is voor een volgend stap en dat hij naar alle waarschijnlijkheid richting een grotere competitie trekt. En die grotere competitie zou wel eens de Premier League kunnen zijn.

Zo acht The Daily Mail de kans groot dat Arsenal FC weldra tot actie overgaat. De Gunners zouden Dennis al een tijdje volgen en zouden in hem een geschikte aanwinst voor het aanvallende compartiment zien. Volgens de tabloid moet de aanvaller nog steeds een slordige 25 miljoen euro kosten, al is de kans wel aanwezig dat dit bedrag door de coronacrisis iets lager zal liggen.

Arsenal zou volgens The Daily Mail dus klaar zijn om door te drukken, maar ondertussen heerst er wel nog concurrentie. Vanuit Engeland zouden ook Newcastle, Brighton, Sheffield United en Watford op loer liggen. Vanuit elders in Europa worden dan weer AS Monaco en Sampdoria genoemd.

LEES OOK: Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

0
0
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

15
15
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

54
54
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

15
15
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

49
49
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

75
75
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

66
66
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

106
106
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

114
114
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

25
25
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

235
235
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

260
260
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

55
55
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

185
185
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

854
854
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

165
165
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

121
121
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

134
134
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

171
171
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

153
153
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1156
1156
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

487
487
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

152
152

Meer sportnieuws