'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

door
'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

Met een heuse kampioenenshow kon Club Brugge zondagavond zijn titel toch een beetje vieren, maar men benadrukte ook dat het seizoen nog niet helemaal voorbij is. Blauw-Zwart wil immers ook de bekerfinale tegen Antwerp FC nog winnen. Al zal de kern er tegen dan wellicht toch wat anders uitzien.


Zo bevestigde zowel voorzitter Bart Verhaeghe als aanvoerder Ruud Vormer dat er allicht enkele spelers vertrekken. En dan wordt vooral richting Emmanuel Dennis gekeken. Eerder in het weekend had coach Philippe Clement ook al gezegd dat de Nigeriaan klaar is voor een volgend stap en dat hij naar alle waarschijnlijkheid richting een grotere competitie trekt. En die grotere competitie zou wel eens de Premier League kunnen zijn.

Zo acht The Daily Mail de kans groot dat Arsenal FC weldra tot actie overgaat. De Gunners zouden Dennis al een tijdje volgen en zouden in hem een geschikte aanwinst voor het aanvallende compartiment zien. Volgens de tabloid moet de aanvaller nog steeds een slordige 25 miljoen euro kosten, al is de kans wel aanwezig dat dit bedrag door de coronacrisis iets lager zal liggen.

Arsenal zou volgens The Daily Mail dus klaar zijn om door te drukken, maar ondertussen heerst er wel nog concurrentie. Vanuit Engeland zouden ook Newcastle, Brighton, Sheffield United en Watford op loer liggen. Vanuit elders in Europa worden dan weer AS Monaco en Sampdoria genoemd.

LEES OOK: Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

13
13
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

123
123
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

32
32
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

25
25
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

68
68
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

310
310
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

62
62
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

146
146
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

675
675
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

236
236
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

90
90
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

116
116
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

141
141
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

47
47
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

99
99
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1096
1096
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

59
59
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

713
713
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

94
94
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

171
171
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

846
846
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

106
106
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

36
36
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

58
58
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

634
634

Meer sportnieuws