'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

1293 stemmen
'Europese topploeg wil doordrukken: Club kan miljoenen ruiken'

Met een heuse kampioenenshow kon Club Brugge zondagavond zijn titel toch een beetje vieren, maar men benadrukte ook dat het seizoen nog niet helemaal voorbij is. Blauw-Zwart wil immers ook de bekerfinale tegen Antwerp FC nog winnen. Al zal de kern er tegen dan wellicht toch wat anders uitzien.


Zo bevestigde zowel voorzitter Bart Verhaeghe als aanvoerder Ruud Vormer dat er allicht enkele spelers vertrekken. En dan wordt vooral richting Emmanuel Dennis gekeken. Eerder in het weekend had coach Philippe Clement ook al gezegd dat de Nigeriaan klaar is voor een volgend stap en dat hij naar alle waarschijnlijkheid richting een grotere competitie trekt. En die grotere competitie zou wel eens de Premier League kunnen zijn.

Zo acht The Daily Mail de kans groot dat Arsenal FC weldra tot actie overgaat. De Gunners zouden Dennis al een tijdje volgen en zouden in hem een geschikte aanwinst voor het aanvallende compartiment zien. Volgens de tabloid moet de aanvaller nog steeds een slordige 25 miljoen euro kosten, al is de kans wel aanwezig dat dit bedrag door de coronacrisis iets lager zal liggen.

Arsenal zou volgens The Daily Mail dus klaar zijn om door te drukken, maar ondertussen heerst er wel nog concurrentie. Vanuit Engeland zouden ook Newcastle, Brighton, Sheffield United en Watford op loer liggen. Vanuit elders in Europa worden dan weer AS Monaco en Sampdoria genoemd.

LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

6
6
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

19
19
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

180
180
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

180
180
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

54
54
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

115
115
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

102
102
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

242
242
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

205
205
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

68
68
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

137
137
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

246
246
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

258
258
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

452
452
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

239
239
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

447
447
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

144
144
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

58
58
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

265
265
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

268
268
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

590
590
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

327
327
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

482
482
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

132
132
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

337
337

Meer sportnieuws