Albert: "Als Antwerp hem laat gaan, zullen ze hoge prijs betalen"

door
Albert:

De sportieve leiding van Antwerp FC zal zijn handen in de komende weken en maanden meer dan vol hebben. Zo moet de Great Old in eerste instantie op zoek naar een nieuwe trainer nu de samenwerking met Laszlo Bölöni is stopgezet. En ook aan de spelerskern is nog een pak werk.


Door het vertrek van Sinan Bolat moet Antwerp onder meer een nieuwe doelman aantrekken. Ook in de defensie is versterking geen overbodige luxe. Wesley Hoedt gaf afgelopen weekend al aan dat zijn verhaal op de Bosuil erop zit, Dino Arslanagic kan door zijn aflopende contract dan weer rekenen op een pak buitenlandse interesse. En ook de overeenkomst met Dieumerci Mbokani werd nog steeds niet verlengd. Vorige week meldden diverse media zelfs dat de Congolees allicht vertrekt indien hij in het buitenland nog een financiële slag kan slaan.

Maar volgens analist Philippe Albert, die Mbokani bestempeld als beste speler van het voorbije seizoen, moet de club er alles aan doen om dat scenario te voorkomen. "Ook al is hij alweer 34 jaar: ik ben verbaasd dat Antwerp hem niet geen contract van twee jaar, waar hij op aast, wil geven. Hij heeft het kampioenschap gekleurd met zijn talent en spelinzicht. En fysiek verkeert hij in een perfecte conditie. Als Antwerp hem laat gaan, riskeert het een hoge prijs te betalen", klonk het bij SudPresse.

LEES OOK: 'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Trending:

Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

Antwerp moet alles doen om Mbokani te houden ...

Meest recent

'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

81
81
Saelemaekers schept klaarheid over toekomst met boodschap

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

12
12
Hasi kondigt volgende transferstappen van Anderlecht aan

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

386
386
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

79
79
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

78
78
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

221
221
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

83
83
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

604
604
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

487
487
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

290
290
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

185
185
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

666
666
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

46
46
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

335
335
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

332
332
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

422
422
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1142
1142
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

70
70
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

1907
1907
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

131
131
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

204
204
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

998
998
'Prioriteit van Renard' - opvolger Leoni staat klaar

RSC Anderlecht werkt zaterdagnamiddag zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af. Het Griekse ...

592
592
Transferstunt in Premier League: Walker tekent voor 2 jaar

Nu de uitschakeling op het WK voor clubs een feit is, genieten de spelers van Manchester City van ...

79
79
'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'

Club Brugge reist zaterdag af naar Groot-Brittanië voor het tweede luik van de ...

849
849

Meer sportnieuws